دانش آموزان کلاس چهارم چارلز کلی به دلیل تیراندازی به همکلاسی های خود با تفنگ گلوله ای در داخل اتوبوس از کار تعلیق شدند


بالا داربی ، پنسیلوانیا (WPVI) – حداقل دو دانش آموز از ناحیه داربی علیا به دلیل تیراندازی به همکلاسی های خود با تفنگ گلوله ای در حین اتوبوس مدرسه از تحصیل محروم شدند.

مقامات ولسوالی می گویند همه چیز روز چهارشنبه در ایستگاه اتوبوس هنگامی که چهارم ابتدایی چارلز کلی ابتدایی یک اسلحه پلاستیکی آورد ، مشخص شد.

در نامه ای به والدین ، ​​مدیر متوجه شد که دانش آموز ناشناس دو پای همکلاسی خود را در پای خود و یکی دیگر را در دست خود شلیک کرده است.

از آنجا همه دانش آموزان بدون اطلاع به راننده سوار اتوبوس شدند.

نامه ادامه می دهد که همان دانش آموز سپس سیلی به دست دانش آموز سوم زد.

تفنگ گلوله ای بین دانش آموزان رد و بدل شد و در آنجا دوباره به سوی همان دانش آموزی که دستش شلیک شده بود شلیک شد.

روز پنجشنبه ، مقامات منطقه در مورد سوء رفتار صحبت کردند.

فرانک سالرنو ، مدیر آموزش ابتدایی ولسوالی داربی در این باره می گوید: “من خوشحالم که گزارش می دهم که به این دلیل هیچ گونه تلفات جانی وجود ندارد ، اما این در واقع یک وضعیت بسیار جدی بود.”

مقامات می گویند یکی از رانندگان اتوبوس متوجه ناآرامی شده است. آنها مداخله کردند ، اسلحه ها را از دانش آموزان برداشتند و به محض رسیدن به امنیت مدرسه گزارش دادند.

سالرنو گفت: “به والدین بلافاصله اطلاع داده شد. آنها به مدرسه آمدند ، با مدیر مدرسه ملاقات کردند ، بچه ها را به خانه بردند ، و ما در حال حاضر مراحل را برای ادامه تحقیقات و به دست آوردن تمام اطلاعات طی می کنیم.”

هنوز معلوم نیست آیا دانش آموزان مشمول اتهام خواهند شد یا خیر.

استیسی کالینز ، والدینش گفت: “کمی آرامش که تفنگ گلوله بود.”

برای برخی از والدین ، ​​مانند کالینز ، این خبر تکان دهنده بود.

او می گوید: “من می دانم که ما باید سعی کنیم از فرزندانمان به خوبی مراقبت کنیم.”

مقامات ولسوالی می گویند در حالی که تحقیقات ادامه دارد ، دانشجویان تعلیق شده اند.

سالرنو گفت: “ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا از همه کودکان به طور روزانه محافظت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان در صورت اشتباهاتی که به اندازه این موارد در اینجا مرتکب می شوند ، پاسخگو خواهند بود.”

در پنسیلوانیا ، برای خرید تفنگ بادی نیازی به مجوز ندارد ، اما به طور کلی ، نباید بدون نظارت والدین در دست کودک خردسال باشد.

حق چاپ © 2021 WPVI-TV. همه حقوق محفوظ است.دیدگاهتان را بنویسید