دبیرکل بیمه مرکزی در جمع اعضای سندیکای بیمه‌گران ایران: تعامل بین ارکان صنعت بیمه زیرساخت تحول است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرآنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس مجید بهزادپور با حضور در سندیکای بیمه گران ایران با اعلام این خبر افزود: پوشش بیمه ای ۸۲۵ بیمار بستری در بیمارستان ها. ۲۸۳ مورد در عراق و مورد در ایران، درمان سرپایی بیش از ۳۷۰۰ زائر و اختصاص حدود ۹۰۰ دستگاه آمبولانس برای خدمات رسانی به مردم بخشی از خدمات جامع صنعت بیمه در همایش عربینه است.
رئیس بیمه مرکزی در این همایش بین المللی با ابراز تاسف از جان باختن ۱۱۶ نفر از هموطنان، تعداد فوتی های ناشی از تصادفات را ۳۷ نفر عنوان کرد و گفت: در تعامل گسترده بیمه ایران، خدمات بیمه ای در عراق به شرکت ها و خدمات ارائه می شود. تنوع آنها بدون حاشیه در اختیار عزاداران حسینی قرار می گیرد.
بر اساس این گزارش، مهندس بهزادپور با حضور در مراسم افتتاح رسمی ساختمان جدید سندیکای بیمه گران ایران، بر اهمیت وجود یک نهاد مستقل صنفی در صنعت بیمه تاکید کرد و خاطرنشان کرد: اهداف و وظایف سندیکای ایران. بیمه گذاران به نوعی مکمل رسالت و تعامل بیمه مرکزی هستند و می توانند زمینه توسعه صنعت را فراهم کنند.
رئیس شورای عالی بیمه ضمن برشمردن وظایف دستگاه های نظارتی و سایر ارکان صنعت بیمه در چشم انداز سند تحول جامع کشور، مبارزه با فساد را به عنوان برنامه اصلی بیمه مرکزی اعلام کرد. : تحول دیجیتال، توسعه خدمات بیمه ای، نظارت موثر و هوشمند، کاهش مالکیت و رواج صنعت بیمه از دیگر اهدافی است که توسط نهاد ناظر بر صنعت بیمه ترویج می شود.
وی تعامل بین نهادهای بیمه را زیرساخت تحول گرایی ارزیابی کرد و افزود: افزایش سطح تعاملات بین المللی در کنار توسعه سرمایه انسانی و تقویت دو حوزه آموزشی و فناوری از دیگر اولویت های ماست که از جمله آنها می توان به جهانی شدن بیمه اشاره کرد. . محصولات و منجر به جلب اعتماد عمومی خواهد شد
مهندس بهزادپور در بخشی دیگر از سخنان خود پرداخت سریع و سریع خسارت از تشریفات معمول را مصداق بارز فرهنگ سازی بیمه ای برشمرد و گفت: تقویت اعتماد و اطمینان عمومی یک اصل مهم است و سندیکای بیمه گران ایرانی بازی می کند. یک نقش. نقش مهمی در این زمینه بر عهده دارد
وی سطح انتظارات دولت و مردم از صنعت بیمه را نشانگر اهمیت رسالت این صنعت در ایجاد آرامش و اطمینان دانست و افزود: افزایش سطح توقع از صنعت بیمه می تواند به عنوان موتور محرک عمل کند. موتور توسعه خدمات و تنوع محصولات بیمه ای.
رئیس بیمه مرکزی در بخشی دیگر از سخنان خود از اعضای صنعت بیمه خواست با تمرکز بر محورهای «مبارزه با حوادث رانندگی»، «ارائه خدمات بهتر به مردم در حوزه بیمه درمانی» توانمندتر از گذشته باشند. ‘. » و «کمک به ساخت مسکن اجتماعی.» پیشرفت در اهداف کلیدی دولت و در راستای تقاضای عمومی.
در ادامه این جلسه معاون حقوقی و امور مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی هادی قوامی در همایش اوربین از خدمات جامع صنعت بیمه تقدیر کرد و به اهمیت نقش بیمه اشاره کرد. صنعت و رفاه اجتماعی: مجلس و دولت باید با هم فکری و اهتمام داشته باشند تا با رایزنی از بار گمرکی یا مالیات های اضافی بر صنعت بیمه بکاهند.
وی خاطرنشان کرد: اجرای نظام حاکمیت نهادی به ویژه در زمینه شفافیت اقتصادی امری ضروری است.
وزیر مالیه استقرار نظام شایسته سالاری را پایان چالش های مدیریتی عنوان کرد و کاهش انحرافات، تخلفات و سایر حواشی را منوط به تقویت اداره نظارت و راه اندازی سامانه واحد نظارت هوشمند دانست.
در نهایت دکتر کاوامی تنوع محصولات بیمه ای را جذابیت صنعت بیمه عنوان کرد و گفت: رفتار صنعت بیمه باید در منظر کارآفرینی و توسعه ای باشد.
بر اساس این گزارش، در این نشست که به مناسبت افتتاح ساختمان جدید سندیکای بیمه ایران برگزار شد، دکتر از حضور مدیران ارشد مالی و بیمه ای تقدیر کرد. سید محمد کریمی درباره عملکرد این سازمان توضیحاتی ارائه کرد. سندیکا و تبصره: در شرایط کنونی صنعت بیمه، تفاهم متقابل دستگاه های اجرایی ضروری است و رفتار دستگاه های مقننه باید به گونه ای باشد که منافع بیمه گذاران و بیمه گذاران حفظ شود.
دبیرکل سندیکای بیمه ایران با ارائه گزارشی مبسوط از فعالیت صنعت بیمه در موکب بزرگ عربین از زحمات همه دست اندرکاران تقدیر کرد و افزود: منابع صنعت بیمه در خدمت افزایش ایمنی و اطمینان است. اعضای جامعه که باید از این گنجینه گرانبها محافظت شوند.
دکتر. سید محمد کریمی با تقدیر از مدیران سابق و دبیرکل سابق سندیکای بیمه گران ایران، توسعه این انجمن تجاری که سابقه طولانی در صنعت بیمه دارد را محصول تفکر تکاملی دانست و گفت: صنعت بیمه در مسیر بلوغ و شکوفایی کامل و از نظر سرمایه، نیروی انسانی ماهر و علم و فناوری روز قرار دارد و این آزمایش به زودی جایگاه ویژه خود را در اقتصاد کلان کشور تثبیت خواهد کرد.
وی با ابراز نگرانی از برخی مالیات های نامعقول و مالیات های نابرابر به ویژه در زمینه سپرده های بانکی از بیمه نامه های عمر، خواستار حمایت بیشتر دولت و مجلس شد.
بر اساس این گزارش، در جلسه فوق رئیس مجمع عمومی سندیکای بیمه گران ایران و تنی چند از اعضای هیئت مدیره به نقش صنعت بیمه در تصمیم گیری، حل چالش های موجود و … پرداختند. او نظرات خود را در مورد تقویت نظارت دیجیتال، کاهش نسبت ضرر و بهبود بخش تجارت بیمه بیان کرد.
در پایان این جلسه از دست اندرکاران طراحی و ساخت مجموعه جدید سندیکای بیمه گران ایران تقدیر به عمل آمد.