دختر جودو در تهران با جراحت شدید/جراحی دست


به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، رقابت های تیمی جودوی مردان و زنان کشورمان در چارچوب پنجمین دوره بازی های کشورهای کشورهای اسلامی از پنجم مردادماه در شهر قونیه برگزار شد.
محدثه حسینی نماینده وزن ۶۳ کیلوگرم تیم ملی بانوان در اولین دیدار مقابل حریف خود در اولین دیدار رقابت های رده بندی دچار شکستگی دست چپ شد اما حاضر به انصراف از دور رقابت ها نشد. او به دلیل شکستگی دست از میادین دور شد و در دیدار مقابل تیم الجزایر به تاتامی رفت.
حسینی با مصدومیت عمیق از ناحیه بازوی چپ به مبارزه ادامه داد و مصدومیتش در دیدار با جودوکار الجزایری تشدید شد.
این ملی پوش بانوان با وجود مصدومیت بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشت و با حریف خود مبارزه کرد و پس از پایان بازی راهی بیمارستان شد تا توسط مصطفی کریمی مربی و سرپرست تیم ملی مداوا شود. .
در نهایت با تصمیم پزشکان محدثه حسینی تقسیم شد و اقدامات اولیه انجام شد و ملی پوش کشورمان روز گذشته از بیمارستان قونیه ترخیص شد و دوباره در تهران تحت مداوا قرار می گیرد.
تیم های ملی جودوی مردان و زنان کشورمان پس از سه سال محرومیت برای اولین بار در یک رقابت رسمی بین المللی شرکت کردند و در نهایت تیم ملی مردان در پنجمین دوره مسابقات تیمی بازی های کشورهای اسلامی به مدال برنز دست یافت. .