درمان طبیعی آسم – نمک و آب دریا

یکی از قوی ترین درمان های طبیعی آسم را می توان در آشپزخانه خود پیدا کرد! مصرف نمک و آب دریا یک جایگزین قوی برای درمان آسم است. دفعه بعد که دچار حمله آسم شدید، سعی کنید کمی نمک دریا زیر زبان خود بریزید و یک لیوان بزرگ آب بنوشید. اگر فوراً جواب نداد، وحشت نکنید. نمک دیگری را با یک لیوان آب گرم دیگر امتحان کنید.

نمک دریا یک آنتی هیستامین طبیعی بسیار قوی است. همچنین می‌توان آن را به صورت استنشاقی، بدون عوارض جانبی مضر اکثر داروهای پزشکی استفاده کرد. مصرف مقداری نمک دریا همراه با آب به شکستن پلاک های مخاطی در ریه ها، خلاص شدن از شر خلط چسبنده و توقف سرفه خشک مداوم که بیشتر با حملات آسم همراه است، کمک می کند. همچنین یک ضد عفونی کننده طبیعی است که به بدن شما کمک می کند تا با میکروب ها و باکتری ها مبارزه کند و به حفظ تعادل الکترولیت های بدن شما کمک می کند.

بسیاری از افراد نیز ناآگاهانه از کم آبی رنج می برند. در سبک زندگی شلوغ امروزی، بسیاری از مردم به اندازه کافی آب نمی نوشند. بدتر از آن، آنها به طور معمول به جای آب خالص قهوه و چای می نوشند. نوشیدنی هایی مانند قهوه و چای ادرار آور هستند که باعث می شوند بدن شما حتی آب بیشتری از دست بدهد. وقتی آب کافی برای هیدراته کردن بدن خود نمی نوشید، مجرای هوای شما بسته می شود تا از خروج آب به عنوان بخار جلوگیری شود. نوشیدن مقدار زیادی آب در طول روز برای هیدراته نگه داشتن بدن این مشکل را برطرف می کند.

نوشیدن نیمی از وزن بدن خود را هر روز با اونس آب شروع کنید (حداقل ۸ لیوان آب در روز توصیه می شود) و کمی نمک طبیعی دریا همراه با آب مصرف کنید. با اطمینان از اینکه یک گالن کامل آب در یک نوبت ننوشید، اجازه دهید بدنتان به این روال عادت کند. نوشیدنی را در طول روز تقسیم کنید تا بدن شما بتواند به درستی آب را جذب کند و در یک زمان به سیستم بدن خود سیل نزنید. این کار بدن شما را در طول روز هیدراته نگه می دارد و حملات آسم را به طور طبیعی دفع می کند.

اگر این روتین را روزانه انجام داده اید و وضعیت آسم بهبود نیافته است، شاید وقت آن رسیده است که به علل احتمالی دیگر نیز توجه کنید. آسم ناشی از کار یک علت شایع برای بسیاری از افراد است و نیاز به بررسی بیشتر از سوی شما دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر