دریافت اعتبار کارت و خدمات حکمت و اجزای اصلی پایگاه خبری – تحلیلی آنلاین


خدمات ویژه به نیروهای مسلح گروه صنعتی ایران خودرو

با توافق «وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» و شرکت «امداد خودرو ایران» از این پس دارندگان کارت حکمت می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات امداد خودروی شرکت امداد خودرو ایران استفاده کنند. ، علاوه بر فروشگاه طرف قرارداد.

اکوپرس- مدیرعامل امداد خودرو ایران از فصل جدیدی از همکاری مشترک سازمان همیاری نیروهای مسلح و امداد خودرو ایران برای دریافت خدمات اعتباری کارکنان هر دو سازمان از طریق «کارت حکمت» خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری خبرآنلاین به نقل از ارتباط امداد خودرو ایران، سید عباس میرحسینی از این همکاری مشترک خبر داد و افزود: هدف امداد خودرو ایران ارائه خدمات خودرو در سراسر کشور است و دارندگان کارت حکمت بدون نگرانی از نقص فنی و توقف خودرو. ، در هر زمان شبانه روز از خدمات استاندارد خودرو شرکت امداد خودرو ایران استفاده کنید.
وی با اشاره به توانایی دو سازمان در ارائه خدمات به مشتریان به صورت اقساطی و امکان خرید نسیه خدمات و قطعات اصلی خودرو با تخفیف و تسهیلات ویژه، گفت: پس از توافق، نسبت به همکاری دو طرف خوشبین هستیم. گروه ها. ، ما قادر به پرداخت هزینه و پرداخت خدمات ارائه شده خواهیم بود. برای مدت این هزینه ها شرایط ویژه ای را برای دارندگان کارت حکمت در نظر بگیریم که باعث رضایت بیشتر این عزیزان از خدمات دریافتی شود.
دارندگان کارت حکمت می توانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از تمامی فروشگاه های طرف قرارداد از جمله فروشگاه اتکا خریداری کنند.
این کارت برای نیروهای نظامی، انتظامی و نظامی و بازنشستگان در نظر گرفته شده است و اخیراً برای کارکنان فوریت های پزشکی ایران صادر شده است که امکان دسترسی به امکانات فوریت های پزشکی، فروشگاه ها و سایر خدمات رفاهی و گردشگری موجود را فراهم می کند. تحت این طرح
دارندگان کارت حکمت می توانند با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰، سایت www.096440.com و همچنین اپلیکیشن های ایساکو و بسپر در هر ساعت از شبانه روز از خدمات خودروی خود استفاده کنند.