در آتش سوزی شب گذشته در تایوان 46 نفر جان خود را از دست دادندتایپی ، تایوان (AP) – مقامات پنجشنبه 14 اکتبر اعلام کردند آتش سوزی در یک ساختمان که شبانه در یک شهر بزرگ در جنوب تایوان از کنترل خارج شد 46 کشته و 41 زخمی برجای گذاشت.

آتش سوزی و دود از طبقه همکف یک ساختمان 13 طبقه در حالی رخ داد که آتش نشانان سعی کردند آتش را از جاده ها و سکوهای هوایی در شهر Kaohsiung خاموش کنند. در گزارش آتش نشانی ، آتش سوزی که از ساعت 3 بامداد شروع شد ، “بسیار شدید” توصیف شده و گفته شده که چندین طبقه آسیب دیده اند.

در حالی که نیروهای امدادی در جستجوی یک ساختمان تجاری و مسکونی مشترک بودند ، تعداد کشته شدگان در طول روز به شدت افزایش یافت. تا ظهر ، مقامات گفتند که 32 جسد به دریاچه منتقل شده است ، در حالی که 14 نفر دیگر که هیچ نشانه ای از زندگی نشان ندادند در میان 55 نفر که به بیمارستان منتقل شده اند ، هستند. در تایوان ، تأیید رسمی مرگ در بیمارستان انجام می شود.

بعد از سپیده دم ، آتش نشانان در حال پاشیدن آب در طبقه وسط ساختمانی که هنوز از سکوهای بلند مرتب در حال سوختن است ، مشاهده شدند. یک زن که نامش فاش نشد به تلویزیون تایوان گفت که والدین 60 تا 70 ساله اش هنوز در آنجا هستند.

به گزارش خبرگزاری تایوان ، مقامات گفتند سن ساختمان و انبوهی از آوارها که دسترسی به بسیاری از مناطق را مسدود می کند ، تلاش های دشوار برای جستجو و نجات است.

رسانه های محلی گفتند که اکثر ساکنان ساختمان 40 ساله مسن بودند و تنها در اتاقهایی به مساحت 13 متر مربع (140 فوت مربع) به تنهایی زندگی می کردند. به گزارش واحد مرکزی خبر ، این ساختمان دارای 120 واحد مسکونی در طبقه فوقانی و همچنین یک سینمای بسته سینمایی ، رستوران های متروکه و کلوچه های کارائوکه در زیر آنها بود.

یونایتد دیلی نیوز ، یکی از روزنامه های مهم ، گزارش داد که آتش نشانان ماه گذشته نصب شده بودند ، اما فقط سه طبقه در هر طبقه به دلیل این که ساکنان قادر به پرداخت هزینه بیشتر نبودند.

به گفته رسانه های تایوانی این آتش سوزی در طبقه همکف شروع شده است.

یونایتد دیلی نیوز گزارش داد که بازرسان بر چای فروشی طبقه اول تمرکز کرده اند که صاحب آن ادعا می کند اوایل روز چهارشنبه با دوست دخترش مشاجره کرده است. روزنامه می گوید آنها تصمیم به سوزاندن نداشتند.

آتش سوزی سال 1995 در یک کلوب شبانه در تایچونگ ، سومین شهر بزرگ تایوان ، 64 نفر را در یکی از بدترین فاجعه های این کشور در چند وقت اخیر کشته است.

بیشتر از NEWS10

  • 46 نفر بر اثر سوختگی یک شبه در تایوان جان باختند
  • 98.3 TRY مشکلات اجتماعی: همسایه ها با تزئینات هالووین مرا خواب آلود نگه می دارند
  • به روز رسانی چک محرک: تحقیقات می گوید شارژ چهارم برای بسیاری مهم خواهد بود
  • باتربال بیش از 14000 پوند محصولات بوقلمون آسیاب شده را به خاطر می آورد
  • گروه های افراطی از سربازان قدیمی استفاده می کنند. نمایندگان مجلس می خواهند بدانند چرا و چگونه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید