در آخرین نسخه بتا Twitch، می‌توانید کانال‌ها را بدون تماشای تبلیغات پیش‌نمایش کنید


توییچ آزمایش ویژگی جدیدی را آغاز کرده است که می تواند شما را با برخی از بهترین استریمرهایی که تا به حال دیده اید آشنا کند. تعویض کننده کانال کانال های تصادفی را به عنوان چرخ فلک در پایین صفحه نمایش می دهد. هنگامی که روی هر یک از آنها کلیک می کنید، می توانید یک پیش نمایش یک دقیقه ای از محتوای پخش کننده را مشاهده کنید، به اندازه ای که به شما ایده ای از آنچه آنها ارائه می دهند ارائه می دهد. پیش‌نمایش‌ها نیز بدون آگهی هستند، بنابراین می‌توانید در کانال‌های تصادفی گشت و گذار کنید تا زمانی که چیزی برای تماشا پیدا کنید. همانطور که Twitch توضیح داد، این ویژگی تماشای یک کانال خاص را قبل از اینکه آن را دوست داشته باشید برای شما آسان تر می کند.

یکی از سخنگویان توییچ به Verge گفت که «تنها درصد کمی از کاربران [به‌طور تصادفی انتخاب‌شده] افرادی که وارد سیستم شده اند فرصت آزمایش این ویژگی را خواهند داشت. این شرکت قصد دارد آزمایش را در ماه جولای به پایان برساند و سپس نتایج را تجزیه و تحلیل کند. در حالی که مشخص نیست Channel Switcher در این مرحله منتشر می شود یا خیر، سخنگوی به نشریه گفت که Twitch این کار را انجام خواهد داد. نسخه های بعدی را منتشر کند. برنامه ریزی کرده است و در حال بررسی ارائه آن به عنوان یک راه حل جستجوی جایگزین است.

همراه با Channel Switcher، Twitch همچنین Guest Star را راه اندازی کرد که به پنج مهمان اجازه می دهد تا به میزبان در جریان بپیوندند. این برنامه همراه با Clubhouse کار می کند تا پخش کنندگان بتوانند سایر پخش کنندگان و بینندگان را در برنامه های خود بگنجانند، اما البته نه تنها از مکالمات صوتی بلکه ویدیویی نیز پشتیبانی می کند.