در میان موارد موفق ، بخش های بهداشت محلی بر مکمل و جستجوی ارتباط تمرکز می کنندمنطقه پایتخت ، نیویورک (نیوز 10) – مقامات بهداشتی همچنان بر اهمیت ایمن سازی تاکید می کنند و تأکید می کنند که حتی در موفق ترین موارد ، افراد واکسینه شده کمتر احتمال دارد به عفونت های جدی مبتلا شوند. آنها می گویند حتی با توسعه واکسن ها ، چیزی که تغییر نکرده است ، نیاز اساسی برای برقراری ارتباط است.

روری فلومان ، مدیر بخش Schenectady ، گفت: “ما هنوز توسط دولت کمک می شویم ، بنابراین بستر دولت برای پشتیبانی آنها از اپراتورهای مخابراتی هنوز کار می کند.” اگر COVID-19 همراه ما باشد ، این روند برای مدت طولانی ادامه خواهد یافت. “

به گفته دان لمان ، سخنگوی بهداشت عمومی شهرستان وارن ، این روند برای بخش وی پیچیده تر شده است ، زیرا افراد بیشتری در مجامع بزرگ مانند کنسرت ، عروسی و رویدادهای ورزشی شرکت می کنند.

لمان گفت: “بخشی از تأسف بار آن این است که ما در حال حاضر با این بحران دلتا که بیشتر مسری است سر و کار داریم.”

اگر با یک مورد خوب در تماس هستید و واکسینه شده اید ، مقامات بهداشتی ممکن است فقط به شما توصیه کنند که علائم را کنترل کنید. لمان به شما هشدار می دهد که فکر نکنید که شما باز هستید ، زیرا بخش می بیند افراد حتی از سطوح پایین ارتباطات نیز آلوده شده اند.

لهمان می گوید: “واکسیناسیون یک میدان نیرویی نخواهد بود که با ویروس از شما رشد می کند ، بلکه از بیماری شدید شما جلوگیری می کند.”

همه شهرستانها بر نظارت موفق عفونت و دسترسی به مهمات اضافی برای افراد آسیب پذیر که درجه Pfizer را دریافت کرده اند تمرکز می کنند.

فلومن گفت: “عموما مردم مهمات اضافی دریافت می کنند. به یاد داشته باشید ، ما اکنون در زمان متفاوتی نسبت به سال قبل هستیم که توزیع واکسن کمتر بود. در حال حاضر واکسن ها همه جا هستند.”

لمان گفت: “من فکر می کنم افرادی که می دانند به حفاظت بیشتری احتیاج دارند به دنبال آن هستند ، بنابراین این خوب است.”

ایالت نیویورک تصاویر اضافی را تشویق می کند و وب سایت جدیدی دارد که بر موارد موفقیت تمرکز می کند.

واکسن کووید -19 همچنان واکسن اصلی ضد ویروس ما برای افراد واجد شرایط نیویورک است. به همین دلیل است که ما اقدامات متعددی را برای افزایش سطح واکسیناسیون و محافظت موفق از همسایگان و عزیزانمان در برابر این ویروس انجام دادیم. مهم است که به خاطر داشته باشید ، واکسیناسیون ایمن ، رایگان و م effectiveثر است ، بنابراین ما همه را تشویق می کنیم که بلافاصله شلیک شوند. “

وزارت بهداشت NYS

بیشتر از NEWS10

  • در میان موارد موفق ، بخش های بهداشت محلی بر مکمل و جستجوی ارتباط تمرکز می کنند
  • این گزارش هشدار می دهد هزینه های گرمایشی بالا در زمستان امسال به دلیل COVID ، زمانی که سرما است ، افزایش می یابد
  • جلسه پارلمانی درباره لایحه لغو هزینه دادرسی برگزار شد
  • سازمانهای غیر انتفاعی منطقه پایتخت بودجه ای را برای بهبود دسترسی به غذای با کیفیت ارائه کردند
  • یک ویدئوی واضح نشان می دهد که مسافران خطوط هوایی یونایتد مهماندار و مسافران دیگر را تهدید می کنند: “گردن شما را می شکنم”

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید