در وسط س ،ال ، North Country ، نفس ورمونت در مورد بازگشایی مرز “بسیار مریض” است


مرز کانادا (WFFF / WWTI) – خانواده ها و رهبران سیاسی و بازرگانان از برنامه ها و رهبری بایدن استقبال می کنند تا اجازه دهد افرادی از کاندا و مکزیک که به طور کامل در برابر COVID واکسینه شده اند وارد ایالات متحده شوند این در مورد خودرو ، راه آهن و کشتی شمالی صدق می کند. مرز از نوامبر

وزارت امنیت داخلی اواخر سه شنبه اعلام کرد که همه مرزهای بین کانادا و مکزیک در اوایل ماه آینده باز می شود. فرماندار فیل اسکات روز چهارشنبه این حرکت را “یک گام مهم رو به جلو در مسیر فاجعه تا مدیریت منطقه COVID-19” خواند.

در شمال ، آنها این خبر را جشن می گیرند که مسافران واکسینه شده از کانادا می توانند از ماه نوامبر به آمریکا بروند. این تصمیم به تاجران ، جوامع و مقامات منتخب که در تلاش برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری بودند ، کمک طولانی مدت می کرد. جو بایدن برای بازگشایی مجدد برخی از درخواست های صوتی برای اقدام در بسته شدن مرزها از شمال کشور به صدا درآمد. رهبری در مرکز تجارت آمریکای شمالی به وضوح نشان داد که آنها خسته شده اند.

جوردون لبلانک ، سفیر اتاق بازرگانی آمریکای شمالی ، گفت که او و همسرش در Cadyville ، 30 مایلی مرز زندگی می کنند. اما بیش از یک سال و نیم ، آنها نتوانستند خواهر و برادر ، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگش را در نیوبرانزویک ببینند.

لبلان گفت: “خیلی سخت بود.” “ما مجبور شدیم برنامه های سفر را به تعویق بیندازیم ، کنوانسیون ها متوقف شده اند ، و من می دانم که کل منطقه تازه تنش را احساس کرده است – چیزی از دست رفته است.”

به ویژه تأثیر بر منطقه کلینتون ، نادیده گرفتن کمبود بازدیدکنندگان کانادایی را دشوار کرد. کریستی کندی ، معاون بازاریابی و توسعه تجارت در اتاق گفت: “آنها از جاذبه های متعدد ما ، تفرجگاه ها ، اردوگاه های ما استفاده می کنند.” “ما آن دو تابستان را از دست داده ایم. با این اعلان ، نکته خوب این است که فصل تعطیلات ، ما از اقامتگاه های خوب و خرده فروشی معمولی برخوردار می شویم. بنابراین ما مشتاقانه منتظر هستیم که امسال دوباره آن را ببینیم.”

سیلوی نلسون از دریاچه ساراناک گفت که تابعیت کانادایی او به او اجازه داد در طول فاجعه وارد کانادا شود ، اما او نمی تواند با همسرش که آمریکایی است ، برود. او می گوید: “او مجبور شد پسرم را به مرز ببرد.” “پسر کوچک 13 ساله ام با پای پیاده رفت. من می توانستم شوهرم را در طرف دیگر ببینم ، ما با هم دست می دادیم و تقریباً مثل ما بود. این وحشتناک بود.”

مری کاری از دریاچه چازی گفت که دیدن نوه نوزادشان در مونترال بسیار بد بود ، سفری که آنها هر آخر هفته انجام می دادند تا در مارس 2020 بسته شد. ما مراحل زیادی را برای تنها نوه خود از دست دادیم و فقط ارتباط با او و پایبندی به او بسیار دشوار بود. “

Leblanc برای اولین بار از مارس 2020 در ماه اکتبر به دیدار خانواده اش رفت. او اکنون خوشحال است که آنها به زودی می توانند به جنوب سفر کنند. لبلانک گفت: “برای صدها یا هزاران نفر در مرز ، این یک آه بزرگ است و من یکی از این افراد هستم.”

هتل های اسکی ورمونت نیز جشن می گیرند. حدود 50 درصد از بازدیدکنندگان زمستانی سالانه جی پیک از کانادا هستند. موانع سفر مرتبط با بلایا برای بدترین سال 2020 ایجاد شده است ، اما بازگشت یک سفر بی اهمیت اکنون آماده بازگشت مشتریان مهم است. جی جی تولند ، سخنگوی جی پیک گفت: “نداشتن آن در سال گذشته یک خر واقعی برای درآمد ما بود.” “این موضوع نگاه ما را در این فصل به شدت تغییر داده است.”

مکزیک ، کانادا و قانونگذاران نماینده مناطق در مرزهای زمینی چندین ماه است که خواهان لغو تحریم ها هستند. این شامل نمایندگان در ایالت نیویورک شمالی و غربی ، و همچنین نمایندگان برایان هیگینز و الیز استفانیک ، چاک شومر رهبر اکثریت سنا و دان استک سناتور ایالتی است.

استک از دولت بایدن می خواهد تا مرز خود را با روز شکرگزاری کانادا در 11 اکتبر ، که معمولا بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می کند ، باز کند. وی گفت: “بهتر است دیرتر از قبل دیر شود ، اما کانادایی ها ماه ها پیش توانستند این موضوع را شناسایی کنند و هیچکدام از ما هیچ تجربه بدی مبنی بر اینکه کانادایی ها به آمریکایی ها اجازه واکسیناسیون برای رفتن به کانادا را داده اند ، نشنیدیم.” تاخیر هنوز نگران کننده بود

“حالا چرا؟” او گفت. “س questionال چند ماه پیش” این بود که ما برای بازکردن مرز چه اقداماتی را باید انجام دهیم؟ “اکنون ما خبر می دهیم که مرز باز خواهد شد ، و من از این خبر استقبال می کنم ، اما چه چیزی تغییر کرده است؟ “

تولند همچنین در مورد آزمایش پروتکل برای بازگشت کانادایی ها به مرز شمالی نگرانی های زیادی داشت. تولند گفت: “در حال حاضر هیچ نشانه ای وجود ندارد که ایالات متحده به آزمایش نیاز داشته باشد ، اما تا کنون ، کانادایی ها برای ترک نیاز به آزمایش دارند.” “آیا آنها نیاز به آزمایش برگشت دارند؟”

پس از اعلام روز چهارشنبه مبنی بر باز شدن مرزها در ماه آینده ، سناتور شومر و نماینده استفانیک بیانیه ای صادر کردند که آن را تأیید کرد.

شومر در بیانیه ای به رسانه ها گفت: “از رئیس جمهور بایدن برای انجام کار درست و افزایش عبور و مرور بین کانادا و ایالات متحده تشکر می کنم.” “سطح بالای پوشش در هر طرف مرز ، دریچه ای را برای سفرهای امن در سراسر مرز باز کرده است و اکنون بازسازی ایمن انرژی اقتصادی در ایالت نیویورک را تضمین می کند. این مرز در آستانه نابودی است. به زودی ، روابط بین نیویورک و همسایگان شمالی ما سرانجام احیا خواهند شد ، اتحاد مجدد خانواده ، تداوم مشاغل و پایان چرخه طولانی مدت انتظار برای همه افراد درگیر. “

استفانیک گفت: “پس از چندین ماه دفاع دو جانبه ، با افتخار اعلام می کنم که مرز شمالی سرانجام باز می شود.” برای مدت طولانی ، ساکنان نیمکره شمالی از دسترسی به خانواده ، مسافرت و تجارت محروم بودند. در حال حاضر ، خانواده ها می توانند متحد شوند و مشاغل کوچک ما بازسازی می شوند. من از ابتدا برای شمال می جنگم و تا زمانی که این نتایج به جوامع ما داده نشود ، نمی ایستم. این یک گام بلند مدت است ، با این حال ، این اولین گام مهم در ایجاد اعتماد در روابط فرامرزی و دوستی ما با شرکای کانادایی است. “

به گفته مقامات ، بازگشایی مرز شمالی از اوایل ماه نوامبر اجرایی می شود. قبل از اعلام روز چهارشنبه ، تمام مرزهای زمینی ایالات متحده از 21 مارس 2020 برای سفرهای غیر ضروری بسته شده بود.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN” ، “width”: “100٪” ، “height”: “100٪” ، “video”: “7063523” ، “پخش خودکار”: false ، “expect_preroll”: true ، “pInstance”: “p1” ، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439” ، “c3”: “news10.com” ، “script”: “// w3.mp.lura. live / player / prod / v3 / plugins / comscore / comscoreplugin.min.js “،” use DerivedMetadata “: true،” maps “: {” video “: {” c3 “:” news10.com “،” ns_st_st “: “wten” ، “ns_st_pu”: “Nexstar” ، “ns_st_ge”: “اخبار ، اخبار محلی ، ویدئو ، ویدئو ، ویدیوی برتر” ، “cs_ucfr”: “”} ، “ad”: {“c3”: “news10. com “،” ns_st_st “:” wten “،” ns_st_pu “:” Nexstar “،” ns_st_ge “:” اخبار ، اخبار محلی ، ویدئو ، ویدئو ، ویدیوی برتر “،” cs_ucfr “:” “}}} ،” dfp ” : {{adTagUrl “:” https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads؟sz=1×1000&iu=/5678/mg.wten&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vmap&unviewed_position_start=1. & cust_params = vid٪ 3D7063523٪ 26bob_ck٪ 3D[bob_ck_val]٪ 26d_code٪ 3Dna003 “} ،” nielsen “: {” apid “:” PFB0D6AF8-2B6E-49E1-A534-25F1582093D7 “،” sfcode “:” dcr “،” type “:” dcr “،” apn “:” Anvato “،” environment “:” production “،” use DerivedMetadata “: true،” maps “: {” adloadtype “: 2،” adModel “: 2}}،” segmentCustom “: {” script “:” https: // بخش .psg.nexstardigital.net / anvato.js “،” writeKey “:” wrJjgkVaPDZbtLwgeXnbkbgyptwqXli9 “}}،” expectPrerollTimeout “8” مشاهده همه “:” M2v78QkkxRrJdUParbi6H2bj8oQ6BogR “،” نشانه “:” eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJ2aWQiOiI3MDYzNTIzIiwiaXNzIjoiTTJ2NzhRa2t4UnJKZFVQYXJiaTZIMmJqOG9RNkJvZ1IiLCJleHAiOjE2MzQyNDAxNDV9.HzP1hZ9XYr3OwR_EuzJK1icYKxu_CDX-gtM0tTCai-Y “” Minxs “: {” mp4Url “:” https://tkx.mp.lura.live/rest/v2/mcp/video/7063523؟anvack=1P8XnQMMPq9bkU1aVof0qCbw5P9QmreD&token=٪7E6Si٪2FloPRFLYFSVT3BFRYFRYFRYFRYFSBJJTJKJRRJJJJJJJJJJTJTJD9JKTZJKJJJJJY} “”: درست}؛ “disableMutedAutoplay “: false” ، پیشنهادات “: نادرست ،” expectPreroll “: true ،” titleVisible “: true ،” pauseOnClick “: از li، “trackTimePeriod”: 60})؛

بیشتر از NEWS10

  • در وسط س ،ال ، North Country ، نفس ورمونت در مورد بازگشایی مرز “بسیار مریض” است
  • SUNY: 99.5٪ از دانش آموزان واکسینه شده اند در برابر COVID
  • کمبود مداوم خدمه اتوبوس که منجر به ناامیدی والدین و کودکان مضطرب می شود
  • عذرخواهی نیویورک به دلیل مرگ ناشی از کرونا در خانه های سالمندان پس از “19 ماه انتظار”
  • یک مرد فولتون در پی تحقیقات متروکه موتورسیکلت دستگیر شد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید