در ۳ تصادف خودرو در استان سمنان یک نفر جان باخت


مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار مهر از حادثه دلخراش مرکز امداد و نجات هلال احمر اهواز در ساعت ۹ صبح امروز چهارشنبه خبر داد و گفت: این حادثه بر اثر تصادف پراید و تریلی در کیلومتر ۸۲ رخ داد. محور دامغان – سمنان. پیش آمده.
متاسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و این یازدهمین تصادف خودرو در استان سمنان در مردادماه بود، افزود: در این حادثه پنج نفر نیز مصدوم شدند که توسط هلال احمر و اورژانس برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: تصادف دیگری در همین محور بر اثر واژگونی و انحراف کامیون در کیلومتر ۸۲ محور دامغان – سمنان و نیم ساعت بعد از تصادف در همان محور رخ داد. کیلومتر گفت: اتفاق افتاده است
محمد خانی در ادامه تصریح کرد: حادثه دیگری در روستای سرخه آرادان اوپازیلا رامه مدن محسنی که بر اثر واژگونی موتورسیکلت راکب آن مجروح شد برای مداوا توسط نیروهای حاضر در محل تحویل عوامل اورژانس شد.
وی افزود: با توجه به تعطیلات پیش رو از رانندگان تقاضا می شود در هنگام خستگی و خواب آلودگی از رانندگی پرهیز کرده و از خودرو پیاده شده و به مسیر خود ادامه دهند تا سفری آرام و ایمن برای خود و دوستانشان داشته باشند. آوردن