دستگاه چربی بدن: ۲ دلیل برای خرید

وقتی مردم هر روز خود را وزن می‌کنند و احساس خوبی نسبت به مقدار آب از دست می‌دهند – چیزی که واقعاً به آن نیاز دارند دستگاهی است که به آنها بگوید چقدر چربی از دست می‌دهند.

در حالی که ممکن است به خاطر کاهش وزن یک شبه به خود تبریک بگویید، یا به دلیل اینکه به نظر نمی رسد وزن اضافی کم کنید، مبارزه کنید… احتمالاً به تصویر دقیق تری از آنچه در حال وقوع است نیاز دارید. به هر حال، این چربی است که ما می خواهیم از دست بدهیم، نه آب.

این بسیار درست است که آنچه اندازه گیری و مشاهده می شود قابل بهبود است. این درصد چربی بدن شما است که توسط دستگاه چربی بدن تعیین شده است که باید اندازه گیری و بهینه سازی کنید. بسیاری از ما نمی خواهیم با نگه داشتن آن نقطه زرد در اطراف راه برویم. ممکن است با کمی مایعات راحت شویم، اما بیایید، چه کسی با آن راحت است؟

مردم به موجودی حساب های بانکی خود، مانده حساب های جاری اهمیت زیادی می دهند، زیرا احساس می کنند ارزش آنها توسط این اعداد محدود شده است. حمل چربی اضافی برای سلامتی شما بسیار مضر است. چرا مردم به این اعداد اهمیت نمی دهند؟

خوب، این واقعیت که شما به این وبلاگ آمدید نشان می دهد که شما از آن دسته ای هستید که برای سلامتی خود ارزش قائل هستید. بسیار آسان است که به نمودار نگاه کنید و ببینید چه چیزی برای جنسیت و سن شما مفید است. تنها مشکل این است که اکثر باشگاه‌ها دستگاه تجزیه و تحلیل چربی بدن ندارند. آنها فقط ترازوهای سنتی شما را دارند که وزن بدن شما را بیان می کند. با کمتر از ۱۰۰ دلار، می توانید این عدد را از راحتی در خانه خود داشته باشید.

تعیین هدف مردم عالی هستند

درست مانند بسیاری از افرادی که هدف خود را کاهش “x” پوند تعیین می کنند، اکنون می توانید با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود برای نظارت بر پیشرفت خود، هدفی برای رسیدن به درصد کل چربی ایده آل خود تعیین کنید. چون فکر می کنم قبول داشته باشید، دانستن این نکته مفید است که با کاهش این درصد، اندازه آن نقطه ها نیز کاهش می یابد!

از بروز مشکل در ورزشگاه خود جلوگیری کنید

این روزها اکثر باشگاه های ورزشی این عدد را اندازه گیری می کنند. من هنوز چنین مقیاس خودکاری را ندیده ام. آنها معمولا از کولیس های چربی بدن برای رسیدن به میزان چربی بدن استفاده می کنند. برای این کار باید با یک مربی یا نماینده فروش قرار ملاقات ویژه ای بگیرید. ممکن است مجبور شوید ایده فروش را برای اندازه گیری درصد چربی بدن خود تحمل کنید. نتایج این اندازه گیری ها مستقیماً به کارت پیشرفت شما می رود. اگر حرفه ای ها در ورزشگاه نیاز به نظارت بر این تعداد را می بینند، اینطور نیست؟

بنابراین، به طور خلاصه، کاندیدای ایده آل برای این محصول چه کسی است؟ او آن فرد هدف گرا است، آن شخصی که پیشرفت خود را روزانه دنبال می کند. پیشرفت کنید، چه پولی باشد، چه سلامتی، چه روابط و چه سرگرمی…..مهم نیست. این شخص در مورد ردیابی یک شماره مهم جدی است و به یک راه دقیق و نسبتا آسان برای انجام آن نیاز دارد. به طور خلاصه، کسی که در مورد ظاهر خوب جدی است و می‌خواهد جوهای مثبتی داشته باشد تا بداند در مسیر درستی قرار دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع