دستیابی به بهترین اهداف در صنعت بانکداری دیجیتال با پیشرفت تکنولوژی


یکی از اعضای هیئت مدیره بانک ملی ایران در همایش «از بام؛ مسیر بانکداری آینده» که در جریان نهمین برنامه بین المللی کیش اینوکس ۲۰۲۲ (بانک ها، بورس ها، بیمه و خصوصی سازی) برگزار شد، تاکید کرد: نیاز و نقش بسیار مهم ارتقای فناوری در سطح بانکی بود در دنیای امروز صنعت بانکداری دیجیتال، تاکید بر دستیابی به اهداف آلیا بانک است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، حسن مونسان در همایشی که به همت شرکت داده پردازی سعداد در مرکز همایش های جزیره کیش برگزار شد، با تاکید بر اینکه سند جامع بانکداری دیجیتال ضامن اجرای چشم انداز تحول بانکی است، گفت: این سند در حال انجام است. : عدم وجود این سند قابل توجه است. امروز بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

وی همچنین بر اهمیت ارتقای فناوری در سطح بانکداری و نقش حیاتی صنعت بانکداری دیجیتال در دنیای امروز در دستیابی به اهداف بانک عالی تاکید کرد. سید فرید موسوی یکی دیگر از اعضای هیات مدیره بانک و معاون اعتبارات بانک نیز بر ضرورت یافتن و رفع چالش های بانکداری دیجیتال شرکت داده پرداز سداد با وجود تهدیدات موجود تاکید کرد و اهمیت فرهنگ سازی سازمانی را یادآور شد. . استفاده از خدمات بانکداری علمی در سرمایه انسانی.

محمد شیریزیان، عضو هیئت مدیره و معاون برنامه ریزی و تحول بانک هام با بیان اینکه بانک ملی ایران رکن و نماد معتبر و خوب بانکداری اسلامی در عرصه داخلی و بین المللی برای ارائه خدمات شایسته به هدف است، گفت: . جامعه با وجود محدودیت های ظالمانه

در پایان حمیدرضا احمدیان، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ سداد دیتا ورج نیز به تشریح خدمات جاری و بهبود یافته این شرکت پرداخت. پنل پرسش و پاسخ نیز با حضور مدعوین برگزار شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!