دنا توربو اتوماتیک ۴ میلیون + جدول گران شد


گزارش کردن اخبار اقتصاد ; به گفته این فعال بازار خودرو قرعه کشی خودرویی که هفته گذشته برگزار شد و زمینه را برای معرفی ۶ میلیون خودرو در بازار فراهم کرد، دلیل اصلی آن است. بازار خودرو عمیق تر شدن در رکود از طرفی چراغ سبز آمریکا بسته پیشنهادی اروپا بر بازار خودرو نیز تاثیر گذاشته است. با این حال، این عملیات شکست خورد ارزش دلار برای تغییر، اما این عمل آمریکا او توانست قیمت برخی خودروها را کنترل کند.

اما امروز قیمت برخی خودروها نیز افزایش یافته و به ۴ میلیون تومان رسیده است. در این زمینه می توان به «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد که قیمت آن امروز با ۴ میلیون تومان افزایش به ۵۰۹ میلیون رسیده است.

از سوی دیگر بازار خودرو تاکید کرده است که با توجه به کاهش تقاضا در بازار، ثبات بیشتری در این بازار وجود دارد.

قیمت تولید نفت ایران

از جمله محصولات با تیراژ بالا ایران حفر کرد می توانید «پژو ۲۰۷ دنده ای»، «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای»، «سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7» و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی»، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» را انتخاب کنید. “. می تواند انجام دهد “” نقل شده است.

نگاهی به بازار خودرو نشان از ثبات قیمت خانواده سمند و کاهش فروش در بازار دارد. در این شرایط، «سمند LX» ۳۰۷ میلیون تومان ارزش بازار داشت و قیمت آن تغییری نکرد، اما «سمند LX با موتور EF7» به ۳ میلیون و ۳۵۲ میلیون تومان کاهش یافت و «سمند سورن پلاس» به فروش رسید. ۳۴۳. قیمت ها کاهش یافت و ۳ میلیون زیان به ثبت رسید.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان داد که قیمت “دنا پلاس توربو اتوماتیک” با ۴۰ میلیون تومان افزایش در بازار به ۵۰۹ میلیون تومان رسیده است، در حالی که از سوی دیگر رصد بازار نشان می دهد که قیمت “دنای معمولی” کاهش یافته. امروز یک میلیون و قیمت آن ۳۹۴ میلیون تومان است اما «رانا پلاس» بدون تغییر در بازار ۳۰۳ میلیون تومان باقی ماند.

از سوی دیگر، بر اساس ارزیابی بازار، قیمت «پژو ۲۰۷ دنده ای» در بازار امروز ۳۹۹ میلیون است و می توان گفت یک میلیون افزایش قیمت داشته، اما قیمت «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای» ۴۰۶ میلیون تومان در بازار است و در بازار ثابت است.

ایران 11