دهمین جلد «جنگجویان جوان» در بازار نشر ایرانبه گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ابنا) دهمین جلد از مجموعه ۱۲ جلدی «جنگجویان جوان» با عنوان «امپراتوری نیهونزا» نوشته جان فلانگان نویسنده استرالیایی به تازگی توسط انتشارات آیفوک وارد بازار نشر ایران شده است. این مجموعه به عنوان پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز انتخاب شد.

در مقدمه این کتاب «یک پسر پانزده ساله چگونه می تواند مقاومت کند؟ گفته شده است. جنگجویان یا رنجرها با رفتار مرموز خود همیشه ویل را آزار می دهند. اکنون ویل ۱۵ ساله به عنوان شاگرد محیط بان پذیرفته شده است. او هنوز نمی داند که تکاوران نگهبانان واقعی سرزمین او هستند و تا رسیدن ارتش با دشمن خواهند جنگید. نبرد بزرگی در پیش است. مورگارات، فرمانروای کوه‌های باران و تاریکی، نیروهای خود را برای حمله به سرزمین‌های پادشاهی جمع‌آوری کرده است. او قسم خورده است که این بار دست خالی از جنگ برنگردد.در بخشی از متن کتاب می خوانید:
“صدای فرمان در سراسر زمین رژه سوخته از آفتاب و در سراسر صفوف سه گانه مردان راهپیمایی می پیچید. در هر قدم، میخ های آهنی چکمه های آنها به طور همزمان روی زمین فرود می آمد و صدای ریتمیک ضعیفی تولید می کرد که گاه با صدای زنگ های نامنظم آمیخته می شد. از سلاح ها و ابزار آنها و قدم هایشان لایه نازکی از گرد و غبار را در پی آنها باقی گذاشت.


کتاب «امپراتوری نیهونجا» نوشته جان فلاناگان با ترجمه مسعود ملکیاری در ۵۷۶ صفحه و با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه توسط انتشارات ایفولک منتشر شده است.