دیوید او. بازگشت راسل / فیلم ستاره ای “آمستردام” – تئاتر آنلاین


جدیدترین اثر دیوید اورورک با انتشار اولین تریلر رسمی فیلم «آمستردام» ظاهر شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، «آمستردام» جدیدترین فیلم دیوید اوراسل است که با کمک کریستین بل و رابرت دنیرو بازسازی شده است.

با انتشار اولین تریلر «آمستردام»، اولین تصاویر از این فیلم هیجان انگیز که داستان آن در دهه ۱۹۳۰ می گذرد، دیده شد. این فیلم با ترکیب داستان جنایت با حقایق تاریخی، داستان سه دوست صمیمی شامل دو سرباز با بازی کریستین بل و جان دیوید واشنگتن و یک پرستار با بازی مارگوت رابی را دنبال می‌کند.

شخصیت بیل در این بیانیه می گوید: ما معامله ای انجام دادیم و قسم خوردیم که از یکدیگر محافظت کنیم … حالا هر چه باشد.

تا اینکه این سه مرد خود را متهم به کشتن یک نفر می کنند و شخصیت بیل می گوید: این درست نیست!

در این فیلم رابرت دنیرو، آنیا تیلور جوی، رامی مالک، الساندرو نیوولا، مایکل شانون، جوی سالدانا، کریس راک، مایک مایرز، تیموتی اولیفانت، ماتیاس خونارتز و تیلور سویفت ایفای نقش می‌کنند.

اورورک که پنج نامزدی اسکار را دریافت کرده، نویسنده و کارگردان این فیلم است. او که تهیه کنندگی «آمستردام» را نیز بر عهده داشته است، اولین فیلم بلند سینمایی خود را پس از «جوی» در سال ۲۰۱۵ با این فیلم ارائه می کند. او برای فیلم های «بوکسور»، «دفتر امیدوارکننده» و «کلاهبرداری آمریکایی» نامزدی اسکار کارگردانی را به دست آورد و برای «دفترچه یادداشت امیدوار» و «بهترین فیلمنامه غیراقتباسی برای آمریکایی» نامزد اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شد. اتفاق افتاد تقلب”.

راسل برای سومین بار در «آمستردام» با کریستین بل همکاری کرده است. «بوکسور» و «کلاهبرداری آمریکایی» فیلم‌های قبلی این دو بودند. این فیلم در عین حال چهارمین همکاری دنیرو و راسل پس از «جوی»، «تقلب آمریکایی» و «دفترچه امیدبخش» است.

استودیو قرن بیستم و نیو ریجنسی «آمستردام» را در ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ نوامبر) منتشر خواهند کرد.