راهنمای مشکلات خوردن راهنمای اختلالات خوردن


به گفته مدرسه بهداشت عمومی TH Chan Harvard ، 9 درصد از جمعیت آمریکا – حدود 28.8 میلیون نفر – در طول زندگی خود از اختلالات خوردن رنج می برند.

در حالی که این عدد در حال حاضر سرسام آور است ، فقط گزارشی از بیماری هایی است که می توانند به عنوان پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلال پرخوری تشخیص داده شوند.

هنگامی که یک رژیم غذایی ناسالم را وارد می کنید – رفتارهای منفی که اغلب به عنوان پیش زمینه اختلالات خوردن دیده می شوند – تعداد آنها افزایش می یابد.

تحقیقات انجام شده توسط شخصی با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل توصیه می شود که شصت و پنج درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 سال دارای اختلالات خوردن هستند.

طبق تحقیقات ، این بدان معناست که “آنها افکار ، احساسات یا رفتارهای نامناسب مربوط به غذا یا بدن خود را تأیید کردند.”

باز هم ، این رفتارهای استرس زا اغلب منجر به اختلالات تغذیه ای بیشتر می شود. به دلیل نتیجه نهایی آنها نباید آن را ساده تلقی کرد.

ناتالی ولش ، مدیر تغذیه Beachbody ، MS ، RDN ، توضیح می دهد: “اختلالات خوردن بسیار مخرب است زیرا می تواند بر هر سیستم بدن تأثیر بگذارد و باعث کاهش وزن و ذهن شود.” سیستم قلبی عروقی. سیستم غدد درون ریز می تواند تحت تأثیر قرار گیرد. “

زنی هنگام غروب از پنجره به بیرون نگاه می کند.

بر اساس گزارش هاروارد که قبلاً گزارش شده است ، بیش از هر بیماری روانی دیگر مردم بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند و سالانه 10200 نفر بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند.

برخی از علائم جسمانی که ممکن است فرد مبتلا به اختلال خوردن باشد ، عبارتند از: کاهش وزن ، عادات نادرست روده ، غش و تغییر در پوست یا مو.

علائم رفتاری شامل جذب وزن ، کالری یا کربوهیدرات به حدی است که اولویت آن نسبت به سایر فعالیتها است. درگیر اندازه یا شکل بدن ؛ محدودیت شدید غذا ؛ یا کناره گیری از فعالیت های اجتماعی مربوط به غذا.

ورزش بیش از حد همچنین می تواند یک عادت مرتبط با اختلالات خوردن باشد.

برای مشاهده لیست کامل تر ، لطفاً این نسخه از کلینیک کلیولند را بخوانید.

همچنین ، اگر شما یا عزیزانتان این رفتارها را از خود نشان می دهید ، لطفاً آنها را نزد پزشک متخصص ببرید.

در Beachbody ، هدف ما کمک به مردم برای زندگی بهتر و پربارتر است.

ما شما را تشویق می کنیم که به غذاهای مغذی توجه داشته باشید و به طور منظم ورزش کنید و بله ، ما می خواهیم از افرادی که در آینه می بینید احساس خوبی داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در انجام این کار به روشی ایمن و پایدار کمک کنیم ، بنابراین اگر متوجه شدید که شما یا فردی که برای او اهمیت قائل هستید نشانه هایی از رابطه ناسالم با بدن ، رژیم غذایی یا ورزش خود را نشان می دهد ، در اینجا منابعی وجود دارد که امیدواریم می تواند کمک کند.

انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA)

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد اختلالات خوردن هستید ، می توانید از وب سایت انجمن مشکلات تغذیه ملی (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، ابزارهای تشخیصی و پشتیبانی رایگان یا کم هزینه را خواهید یافت.

Krista Maguire ، RD ، CSSD ، مدیر تغذیه Beachbody می گوید: “اگر نیازی به احساس بدی ندارید ، این مکان خوبی برای شروع است.”

مگوایر می افزاید: “همچنین ، اگر دوست یا عزیزی دارید که به او اهمیت می دهید ، می توانید از این منبع برای انتشار مطالب برای نشان دادن آنها استفاده کنید.”

کالج تغذیه و رژیم درمانی

یافتن گروه مناسب از متخصصان برای کمک به شما – آنها تیم حرفه ای شما نامیده می شوند – مهم است.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند به شما در حل مشاوره یا درمان کمک کند.

با استفاده از آن می توانید یک متخصص تغذیه (RD) ثبت شده واجد شرایط دریافت کنید کالج تغذیه و رژیم درمانی ابزار “پیدا کردن یک متخصص”

پس از وارد کردن کد پستی خود ، حتما روی منوی کشویی “Special” کلیک کرده و “مشکلات خوردن” را انتخاب کنید.

گواهینامه هایی مانند متخصص اختلالات خوردن مجاز (CEDS) یا متخصص اختلالات خوردن (CEDRD) ثبت شده تأیید می کند که فرد متخصص در این زمینه است ، اما نیازی نیست تحقیقات خود را محدود کنید.

بسیاری از RD های فاقد این سند هنوز در این زمینه آموزش داده می شوند.

ولچ می گوید: “من می گویم گرفتن یک پزشک عمومی متخصص که در زمینه اختلالات خوردن تخصص دارد و کار مستقیم با آنها بهترین مکان برای شروع است.”

مگوایر می افزاید: “توجه شخصی مهم است زیرا همه منحصر به فرد هستند ،” این منبع می تواند به شما کمک کند کسی را پیدا کنید که دستور العمل یا مشکل شما را مدیریت کند. “

انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و مشکلات مرتبط (ANAD)

اگر به دنبال کمک با تعداد خاصی از افراد (LGBTQ +، سالمندان ، بدن بزرگ ، و غیره) هستید ، انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و مشکلات مرتبط (ANAD) این سایت انواع مختلفی از گروه های پشتیبانی را ارائه می دهد.

ولش توضیح می دهد که داشتن احساس اجتماع می تواند کمک بزرگی برای افراد مبتلا به اختلال خوردن باشد.

او می افزاید: “این که بتوانید دور هم جمع شوید و داستان ها ، مبارزات ، پیروزی ها و غیره را با دیگران که چیزی شبیه به شما پیدا کرده اند به اشتراک بگذارید ، می تواند قدرتمند باشد.”

رکورد بازیابی

نرم افزار رکورد بازیابی یک همراه عالی برای سفر بهبودی شما است.

با استفاده از گزارشات غذایی ، برنامه های رژیم غذایی ، ایده ها ، تکنیک های مقابله ، نمودارها و سایر ابزارها ، می تواند به تنهایی یا به عنوان یک ابزار ارتباطی بین قرارهای ملاقات با تیم پزشکی شما صحبت کند.

به عنوان مثال ، متخصص تغذیه می تواند حافظه غذا و نظر شما را بررسی کند یا روانشناس شما ممکن است اطلاعات مربوط به آخرین جلسه شما را به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر به متخصص یا RD مراجعه می کنید ، می توانند از طریق این مرکز با شما تماس بگیرند.” “کل تیم پزشکی شما می توانند از آن برای مدیریت بهبود جاده شما استفاده کنند.”

به امید اختلالات خوردن

در نهایت ، اگر هیچ یک از این منابع با شما صحبت نمی کند ، به امید اختلالات خوردن این وب سایت فهرست کاملی از منابع پشتیبانی از اختلالات خوردن را ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر عادات غذایی شما یک چالش است که نباید به تنهایی انجام شود – و بهبود ، به تلاش گروهی نیاز دارد.

اگر شما یا کسی که برای او اهمیت قائل هستید ممکن است مشکلی داشته باشید ، منبعی را در این لیست پیدا کنید که با شما صحبت می کند و ارائه دهنده خدمات درمانی خود را وارد گفتگو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید