راه اندازی شد جیب ها دردسرساز افزاری ساختار سنگی همراه خود مشخصه‌های امنیتی


جک دورسی، منصفانه نمایندگی شرکت ها پولی کدام ممکن است سال قبلی شناسایی شخصی را اجتناب کرده اند Square به Block اصلاح داد، در جاری رشد منصفانه جیب ها دردسرساز افزاری بیت کوین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگوی اولین آن اکنون کشف نشده حاضر است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری وب مبتنی بر، جسی دوروگوسکر، رئیس دردسرساز افزار بلاک اخیراً تصویری را در توییتر چاپ شده کرده است کدام ممکن است در آن چندین تجهیزات نماد داده شده است کدام ممکن است ظاهراً همه آنها دارای حسگر تأثیر انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه هزینه USB-C هستند.

با توجه به تصویر رایج، چون آن است دورسی ردیابی می تدریجی، مجموعه دردسرساز افزاری Block معادل بسیاری از مختلف “بلوک های سنگی” معادل سنگ مرمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرانیت به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت منحصر به شخص خاص دارند. این ممنوعیت اخیراً در یک واحد پست وبلاگ اشاره کردن شد کدام ممکن است هر ۲ مشخصه بخشی اجتناب کرده اند مجموعه دردسرساز افزاری آنها {خواهد بود}.

دورسی در ژوئن ۲۰۲۱ گفت کدام ممکن است نمایندگی او در جاری کار بر روی منصفانه جیب ها رمزنگاری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیق به سختی اجتناب کرده اند آن نقطه چاپ شده شده است. علاوه بر این طبق آموزش داده شده است این نمایندگی، جیب ها دردسرساز افزاری تنها بخشی اجتناب کرده اند سیستم ذخیره سازی رمزنگاری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این دارای منصفانه اپلیکیشن موبایلی مرتبط {خواهد بود}.

لیندسی گروسمن، بخش محصولات، بازاریابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشارکت Block Wallet، ادعا ای را برای Warg کشتی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلیل داد کدام ممکن است این عکسها الگوی های اولین ای هستند کدام ممکن است آنها برای بخش جیب ها دردسرساز افزاری آزمایش کرده اند، اجتناب کرده اند جمله منصفانه این سیستم تلفن در کنار را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجموعه ای اجتناب کرده اند ابزارهای ترمیم. وی علاوه بر این تصریح کرد کدام ممکن است سریع داده ها بیشتری با توجه به اکتشافات بلند مدت این نمایندگی به اشتراک گذاشته احتمالاً وجود خواهد داشت.

چون آن است جک دورسی هنگام اصلاح شناسایی نمایندگی پولی شخصی به بلاک دلیل داد: “بدون در نظر گرفتن چه تغییراتی تحمیل کنیم هر دو چگونه انبساط کنیم، ما به مونتاژ ابزارهایی برای افزایش ورود به اقتصاد شکسته نشده خواهیم داد.” به نظر می رسد مانند است مدیرعامل سابق توییتر انتخاب انتقادی برای دریافت پذیرش در بازار کریپتو همراه خود بلاک گرفته است.

تأمین: دیجیاتو

لینک مختصرلینک کپی شد!