راه اندازی شد سریال شوالیه ماه (Moon Knight) | اسکار آیزاک در دنیای سینمایی مارول


منتشر شده سریال «شوالیه ماه» اجتناب کرده اند چهارشنبه قبلی اجتناب کرده اند جامعه دیزنی پلاس تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکنون ۲ نیمه اجتناب کرده اند بروزترین tp-date مجموعه دنیای سینمایی مارول منتشر شده شده است. جدا از این کدام ممکن است Knight of the Moon اولین سریال MCU در سال ۲۰۲۲ است، این مقدماتی بار است کدام ممکن است شاهد راه اندازی شد منصفانه شخصیت انصافاًً جدید در مجموعه ای اجتناب کرده اند این مجموعه در دیزنی پلاس هستیم. بیش اجتناب کرده اند ۱.۸ میلیون خانوار در آمریکا نیز در ۵ روز اول فیلم Moon Knight را تماشا کردند کدام ممکن است دومین سریال پردرآمد MCU بعد اجتناب کرده اند Loki است.

ساخت Moon Knight اولین بار در D23 {در تابستان} ۲۰۱۹ ادعا شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مارول استودیوز این سریال را شناخته شده به عنوان منصفانه سریال محدود در دسترس بودن کرد، متعاقباً در جاری حاضر هیچ این سیستم ای برای مونتاژ فصل دوم {وجود ندارد}. همراه خود این جاری این احتمالات وجود دارد کدام ممکن است داستان شوالیه ماه در سینما شکسته نشده پیدا تنبل. شوالیه ماه در ملت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناطق مختلفی یادآور مجارستان، اردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلوونی، استودیو فیلم داون وود در آتلانتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید استودیو فیلم در لا ساخت شده است.

فیلمبرداری Moon Knight در سال ۲۰۲۱ به بالا رسید. تاکنون سریال Moon Knight را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکار آیزاک مورد گفتن منتقدان قرار گرفته است. منتقدان سودآور شدند وارد ۴ نیمه اول سریال شوند. دنبال کنندگان فیلم مارول نیز اجتناب کرده اند سریال شوالیه ماه استقبال کرده اند.

اسکار آیزاک در نقش مون نایت در حال تماشای آینه در فیلم شوالیه ماه

در گذشته اجتناب کرده اند تماشای Moon Knight چه چیزهایی باید بدانیم؟

مون نایت داستان مدل اسپکتور، مزدوری همراه خود مسائل هویتی را دنبال می تنبل کدام ممکن است در کلید مرگبار منصفانه خدای مصری گرفتار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون هویت های متعددی شناخته شده به عنوان استیون گرانت دارد. سریال Knight of the Moon به صورت ماجرایی، اکشن، مفصل، دلهره آور است روانشناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابرقهرمانی توضیح دادن تبدیل می شود کدام ممکن است شامل قطعات متعالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلهره آور است نیز می باشد. محمد دیاب، جاستین بنسون را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرون مورهد، آنها مون نایت را کارگردانی کردند. دیاب علاوه بر این در سریال شوالیه ماه در عملکرد شورانر به ایفای عملکرد صنوبر.

شوالیه ماه منصفانه سریال منع شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری حاضر این سیستم ای برای فصل دوم آن {وجود ندارد}

جرمی اسلیترنویسنده آکادمی Umbrella فیلمنامه را نوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی کار نویسندگی Moon Knight را مدیریت کرد. اسکار آیزاک در عملکرد مدل اسپکتور / استیون گرانت همراه خود عنوان مستعار شوالیه ماه، ایتان هاوک در عملکرد آرتور هارو، می کلاماوی در عملکرد لیلا الفولی، گاسپار اولیل در عملکرد نیمه عصر ممکن است، اف. موری آبراهام برای صدای کونچو (خدای ماه)، لوسی تاکر در عملکرد حکیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید زعفران هاوکینگ شناخته شده به عنوان دیلن، اجتناب کرده اند جمله بازیگرانی است کدام ممکن است در سریال شوالیه ماه حضور کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ایفای عملکرد صنوبر.

شوالیه ماه منصفانه سریال منع شده است کدام ممکن است در ۶ نیمه همراه خود دوره ۴۰ به همان اندازه ۵۰ دقیقه ساخت شده است. استودیو مارول باقی مانده است ادعا نکرده است کدام ممکن است خواه یا نه حماسه شوالیه ماه در دنیای سینمایی مارول در تلویزیون هر دو سینما شکسته نشده ممکن است داشته باشد هر دو خیر. این سریال هر هفته چهارشنبه ها اجتناب کرده اند جامعه دیزنی پلاس منتشر شده تبدیل می شود. هشام نزیه، آهنگساز سرشناس مصری، موسیقی محتوای متنی شوالیه ماه را نیز ساخته است.

شوالیه ماه با لباس کامل پس از دعوای حمام در مون نایت

در ۲ نیمه اول مون نایت چه اتفاقی افتاد؟

شوالیه ماه هیچ ربطی به فیلم های تولید دیگری مارول ندارد

شخصیت شوالیه ماه به خطا همراه خود بتمن ارزیابی تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوالیه تاریکی مارول در نظر گرفتن می آید، با این حال واقعیت اینجا است کدام ممکن است این ۲ شخصیت اصولاً اجتناب کرده اند همان خاص هستند. حالا همراه خود Moon Knight آخر شاهد منصفانه شوالیه ماه در دنیای سینمایی مارول هستیم، با این حال این سریال چقدر برای MCU ضروری است؟ این سریال به معنای واقعی کلمه هستند اولین سری اجتناب کرده اند این سری است کدام ممکن است حول منصفانه شخصیت انصافاًً جدید هدفمند شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سه مرحله یک اجتناب کرده اند شخصیت های مارول نامی به میان نیامده است.

با این حال سریال شوالیه ماه حداقل در ۲ نیمه اول منصفانه تمایز عظیم تولید دیگری ۹ تنها همراه خود سری مارول، اما علاوه بر این همراه خود فیلم های این مجموعه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن اینجا است کدام ممکن است در جاری حاضر هیچ ارتباطی همراه خود تولید دیگری آثار مارول ندارد. . . شاید اطلاع دهید سریال Loki تقریباً هیچ ارتباطی همراه خود تولید دیگری آثار مارول نداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده در تعیین کنید گیری Multi Source تأثیر گذاشت، با این حال بیننده باید حداقل به سختی اجتناب کرده اند مدل سریال Loki بداند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون اطلاع زودتر {نمی تواند} همراه خود سریال ارتباط برقرار تنبل. . ببینید لوکی کدام مدل است.

آقای شوالیه در سریال شوالیه ماه

Moon Knight اولین سری دیزنی پلاس MCU است کدام ممکن است منصفانه شخصیت انصافاًً جدید را با بیرون هیچ ارتباطی همراه خود سه مرحله یک راه اندازی شد می تنبل.

مجموعه لوکی نیز ارجاعات بالایی به آثار زودتر مارول دارد. با این حال در سریال Moon Knight این موضوع انصافاً خاص است. تحت هیچ شرایطی نیازی به تماشای هیچ فیلم هر دو سریالی اجتناب کرده اند دنیای سینمایی مارول ندارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ممکن است این سریال را به ۱ تأثیر مهم در بلند مدت MCU تغییر تنبل. بعد از همه استودیو مارول در امتحان شده {است تا} ماوراء الطبیعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماوراء خالص را وارد دنیای شخصی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریال شوالیه ماه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریال مارول همراه خود موضوع عصر هالووین ممکن است بخشی اجتناب کرده اند این امتحان شده باشد.

همراه خود این جاری، استقلال داستانی مون نایت نکته مثبتی است کدام ممکن است ممکن است به متنوع اجتناب کرده اند آثار بلند مدت کمک تنبل به همان اندازه همراه خود فیلم های تولید دیگری مرتبط شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه حدودی آزادی کار سازندگان را بگیرد. ۲ نیمه اول Moon Knight اصولاً بر روی به راحتی کردن مسیر برای داستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویدادهای نیمه های بلند مدت کانون اصلی دارد. کانون اصلی این ۲ نیمه روی استفن گرانت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلاتش است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور پیوسته متوجه تبدیل می شود کدام ممکن است او نیز هویتی به تماس گرفتن مدل اسپکتور دارد کدام ممکن است فوق العاده همراه خود او خاص است.

کونچو در شب ماه با مارک اسپکتور ملاقات می کند

۲ نیمه اول مون نایت بر راه اندازی شد هویت های مختلف شوالیه ماه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتصال او همراه خود کونشو کانون اصلی دارد.

بعد از همه سریال سوالات زیادی با اشاره به هویت این شخصیت ها تحمیل می تنبل کدام ممکن است در نیمه های بعدی می توان به آنها پاسخ داد، با این حال هویت این شخصیت ها همراه خود مدل کمیک خاص است را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفن گرانت چیزی بیش اجتناب کرده اند منصفانه انسان روزمره همراه خود مشکلات هویتی است. . هدف بی نظیر سازندگان سریال تحمیل مرزی واضح را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملموس بین ۲ شخصیت استیون گرانت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدل اسپکتور است. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است اصولاً ۲ نیمه اول به استفان اختصاص دارد، باقی مانده است برای پاسخ قطعی به این پرس و جو زود است.

با این حال بر مقدمه حداقل ۲ نیمه می توان به تمایز های بی نظیر این ۲ شخصیت پی برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینجاست کدام ممکن است تفریحی a فوق العاده اسکار آیزاک را می توان دید. آیزاک تمام امتحان شده شخصی را کرد به همان اندازه هویت ممکن است اجتناب کرده اند شوالیه های ماه را برای بیننده قابل درک تنبل، کدام ممکن است حداقل تاکنون سودآور {بوده است}. همراه خود این جاری برای {نتیجه نهایی} باید به همان اندازه بالا سریال منتظر بمانیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این به طور قابل توجهی با اشاره به مستر نایت صدق می تنبل. اجتناب کرده اند طرفی در ۲ نیمه اول همراه خود اکثر شخصیت های بی نظیر سریال شناخته شده می شویم. آرتور هارو شخصیت شوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرموز سریال است کدام ممکن است به سختی بازگشت به سرباز زمستانی است.

اتان هاوک در نقش آرتور هارو و عصای جادویش در مون نایت

سریال Moon Knight در ۲ نیمه اول پازل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماموریت های زیادی تحمیل می تنبل

تفریحی خوشایند اتان هاوک باعث شد این شخصیت در ۲ نیمه اول Moon Knight دلپذیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلهره آور است به تذکر برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید دید کدام ممکن است خواه یا نه این شخصیت ممکن است به ۱ شخصیت شرور باورپذیر تغییر شود هر دو خیر. از طریق آرتور هارو شخصیت کاریزماتیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرسختی دارد با این حال چرا اجتناب کرده اند کونچو دوری کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سراغ آموته سر خورد؟ این سریال در کل ۲ نیمه اول رازهای زیادی تحمیل می تنبل کدام ممکن است هویت شخصیت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید قبلی آنها را بیش اجتناب کرده اند پیش جالب می تنبل.

اجتناب کرده اند طرفی ما شخصیت لیلا آلفولی را داریم کدام ممکن است به معنای واقعی کلمه هستند شریک زندگی مدل اسپکتور است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری حاضر نمی توان با اشاره به او عامل زیادی ذکر شد با این حال در نیمه دوم همراه خود اسکار آیزاک شیمی خوبی داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اشکال. ممکن است به شکسته نشده این شخصیت کمک تنبل. با این حال کنچو در ۲ نیمه اول حضور سرزنده داشت. شخصیتی کدام ممکن است فوق العاده خاکستری نماد داده تبدیل می شود، آرزوهای برآورده نشده ای دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند همه ابزارها برای حضور در اهدافش را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور در عدالت استفاده می تنبل.

استیون گرانت در حال تماشای ماهی قرمز در قسمت اول مون نایت

اسکار آیزاک در فیلم Moon Knight عملکرد فوق العاده جالبی داشت

مهم اینجا است کدام ممکن است خدای ماه به نحوی به تصویر کشیده شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید او همه وقت علامت طیف را فشار دهد. نوع اتصال او همراه خود هر شخصیت فوق العاده خاص است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید او توصیه شده می تنبل کدام ممکن است اگر مدل به درخواست شده است های او حرکت نکند، بالقوه است همسرش را محدوده تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را به آواتار بعدی تغییر تنبل. نکات زیر ما را به هارو می رساند کدام ممکن است می ذکر شد کونچو کسانی را کدام ممکن است در بازتاب بازو اجتناب کرده اند کار کشیده اند مجازات می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدالت او را زیر پرس و جو می برد.

این پرس و جو پیش می آید کدام ممکن است خواه یا نه کنچو واقعاً دنبال عدالت است هر دو نیازها خاصی را دنبال می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتصال او همراه خود مدل را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفن در بلند مدت چگونه {خواهد بود}. در مجموع ۲ نیمه اول مون نایت به قصه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصیت ها می پردازد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} امر سودآور هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نه اغلب صحنه های اکشن دیده تبدیل می شود. اگرچه صحنه های اکشن سریال اجتناب کرده اند استاندارد خوبی برخوردار است، با این حال در جاری حاضر زمان فوق العاده به سختی به سریال اختصاص داده شده است است.

اولین حضور مستر نایت در قسمت دوم شوالیه ماه

مون نایت بهتر از آغاز را برای هر سری فیلم های مارول تاکنون داشته است

اگرچه باقی مانده است صحنه های اکشن زیادی را در سریال ندیده ایم، با این حال سرعت اتفاقات مون نایت در ۲ نیمه اول تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه کننده نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریال چون آن است پیش بینی می سر خورد در مقابل اتلاف وقت، روی موضوع بی نظیر کانون اصلی می تنبل. را انتخاب کنید و انتخاب کنید داستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید به محیط {می رود}. این الگو باعث می‌شود در صحنه‌های اکشن کمتر بافت ضعیف کنیم کدام ممکن است بتوانیم در بلند مدت منتظر صحنه‌های اکشن بیشتری باشیم.

جدا از این، او به همان اندازه کنون توانسته است تن های مختلف را به خوبی مخلوط کردن تنبل. نویسندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردانی سریال تاکنون اجتناب کرده اند استاندارد خوبی برخوردار {بوده است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد مانند است مارول استودیو نیروی کار خوبی را برای سریال شوالیه ماه جمع کردن کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این را می توان در اجرای لحن های مختلف سریال در امتداد طرف هم دید. . به هر طریقی جرمی اسلیتر در کل سال ها تخصص خوبی به بازو معرفی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون نویسنده بی نظیر این سریال است.

مای کالماوی در نقش لیلا ال فولی در قسمت دوم شوالیه ماه

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، اعتقاد استودیو مارول به جاستین بنسون را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرون مورهد برای فصل ۲ سریال Loki مشخص است کدام ممکن است بی انگیزه نیست. جلوه های ویژه سریال Moon Knight نیز اجتناب کرده اند استاندارد بالایی برخوردار است، ویژه به ویژه صحنه های انحراف Kunshu هر دو Moon Knight، با این حال صحنه هایی یادآور تعقیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گریز نیمه اول دارای جلوه های ویژه ضعیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوسطی هستند. اجتناب کرده اند طرفی موسیقی محتوای متنی سریال در امتداد طرف طراحی لباس شوالیه ماه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستر نایت اجتناب کرده اند تولید دیگری اطلاعات خوش بینانه سریال است کدام ممکن است توانسته تلفیقی اجتناب کرده اند موسیقی جالب همراه خود موضوع موسیقی مصری را حاضر دهد.

به طور گسترده، می توان ذکر شد کدام ممکن است مون نایت بهتر از آغاز را در هر سری فیلم های مارول به همان اندازه به همانطور که صحبت می کنیم داشته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید دید در نیمه های بعدی چه اتفاقی می افتد. علاوه بر این باید دید کدام ممکن است خواه یا نه سریال Knight of the Moon بر بلند مدت MCU تأثیر خواهد گذاشت هر دو استودیو مارول سعی خواهد کرد به همان اندازه حد امکان آن را بی طرفانه نگه دارد. این اراده بر خرید و فروش اصولاً تأثیر بگذارد.