رفتار افرادی که موفق به حفظ وزن شده اند افزایش یا کاهش یافته است


چاقی و اضافه وزن یکی از مهمترین مشکلاتی است که می تواند منجر به مشکلات جسمی و گاهی اوقات سلامت روانی در افراد شود. بسیاری از افرادی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند ، شانس خود را با رعایت رژیم های غذایی مختلف امتحان می کنند. صرف نظر از اثربخشی این رژیم ها یا عوارض جانبی احتمالی ، س questionال این است که چگونه می توان این نتایج را حفظ کرد. تغذیه و در واقع کاهش وزن غیرممکن است.

این ممکن است یک کار دلهره آور به نظر برسد ، اما غیر ممکن است. افراد زیادی هستند که موفق شده اند بر وزن خود غلبه کرده و وزن خود را در همان سطح دلخواه حفظ کنند. راه های زیادی برای حفظ وزن سالم و متعادل وجود دارد. اما در اینجا به روش هایی می پردازیم که اساس طبیعی دارند و در درجه اول با تغییر عادات یا عادات غذا خوردن و ورزش روزانه مرتبط هستند. در ادامه با رژیم های لاغری همراه باشید.

جی! چه کاری می توانیم انجام دهیم تا بتوانیم روحیه خود را بالا ببریم تا بتوانیم در کنار عزیزانمان باشیم؟

متأسفانه ، این دیدگاه اغلب باعث می شود هنگام شروع یک پروژه غرق شویم. در حقیقت ، تنها 20 درصد از افرادی که با تعادل و تغذیه و ورزش خوب به وزن می رسند ، می توانند این زیبایی را با کاهش وزن طولانی مدت حفظ کنند. مهمترین س questionال اینجاست که برای حفظ وزن چه باید بکنیم؟ آیا کاهش وزن و تناسب اندام مستلزم تغییر عادات غذایی و عادات یا عادات ورزشی ما است؟ جی! آیا می توانیم این افول و زیبایی را برای ما ماندگار کنیم؟

کارهای زیادی می توانیم انجام دهیم تا به این هدف برسیم. از کنترل دقیق رژیم غذایی گرفته تا ورزش روزانه تا حتی مدیریت استرس و تقویت احساسات. برای روشن شدن این موضوع و چگونگی آن در قسمت های بعدی ، این موضوع را با جزئیات بیشتری بررسی می کنیم.

رژیم تثبیت وزن

راه حل این سوال که برای کاهش وزن چه باید کرد؟

روشهای علمی و عملی ثابت کرده است که دلایل متعددی وجود دارد که باعث می شود افراد پس از موفقیت در غذا خوردن وزن خود را کاهش دهند. پیاده سازی این روش ها ، در عین سادگی ، به تلاش قابل توجهی و در واقع صبر و زمان نیاز دارد. در واقع ، از آنجا که دستیابی به کاهش وزن و تعادل یک کار دلهره آور است ، ایجاد و تغییر چند عادت رژیم غذایی و ورزشی ارزشمند است. به طور کلی ، متخصصان تغذیه و متخصصان تغذیه ، بر اساس تجربه و دانش خود ، راه حلی را برای کسانی که می پرسند برای حفظ وزن چه می توان کرد ، ارائه کرده اند.

در واقع ، نکته ای که باید قبل از استفاده از این استراتژی ها مورد توجه قرار گیرد این است که هر رژیم غذایی ، حتی اگر ما را به وزن دلخواه ما برساند ، لازم نیست که درست و مناسب باشد. وقتی تغذیه را برای تغییر وزن انتخاب می کنیم ، باید در مورد آن کاملاً مطمئن باشیم. زیرا سلامتی ما در خطر است و انتخاب های بد نه تنها می تواند به ما آسیب برساند ، بلکه زندگی ما را نیز به خطر می اندازد.

به همین دلیل متخصصان وب و تغذیه من بر اساس حرفه و در واقع مسئولیت انسانی کار می کنند و نتایج سالها مطالعه و تجربه خود را در قالب رژیم غذایی نازک و بسیار چرب به شما ارائه می دهند. این مواد مغذی کاملاً تضمین شده و به BMI یا شاخص توده بدن شما بستگی دارد که برای شما منحصر به فرد است. بنابراین به بدن شما تغذیه مناسب داده می شود.

با این حال ، برای کسانی که نمی دانند برای کاهش وزن چه باید بکنند ، مهمترین راه حل این است:

 • ورزش منظم انجام دهید
 • صبحانه بخور
 • مصرف زیاد پروتئین
 • وزن بدن خود را هر روز اندازه بگیرید
 • مصرف کربوهیدرات را کنترل کنید
 • انجام تمرینات با وزنه
 • به راه خود ادامه دهید و حتی در صورت افزایش ، تسلیم نشوید
 • هر روز از هفته ، حتی در روزهای تعطیل ، به برنامه ای پایبند باشید
 • نوشیدن مقدار زیادی آب
 • خواب ناکافی
 • مدیریت استرس
 • از حمایت و تشویق برخوردار شوید
 • کنترل غذا
 • استفاده زیاد از گیاهخواری
 • صبر و تداوم در برنامه
 • تغذیه ی خوب
 • تغییرات مستمر در شیوه زندگی ایجاد کنید

رژیم تثبیت وزن

جی! برای کاهش وزن از چند کالری استفاده کنیم؟

یکی از مهمترین مواردی که همیشه باید بعد از غذا خوردن و کاهش وزن به آن توجه کنیم کنترل کالری غذاهایی است که می خوریم. ما هنوز می توانیم اشتها یا اشتها داشته باشیم و وقتی چند کیلو وزن کم کنیم ، ممکن است وسوسه شویم که پرخوری کنیم یا غذاهایی بخوریم که در واقع رژیم غذایی ما آنها را ممنوع کرده است.

باید به خاطر داشته باشیم که در شرایطی که وزن ما کاهش یافته و بدن ما کاهش وزن داشته است ، سلول های ما نیاز به جذب مواد مغذی بیشتری دارند و هنوز به این حالت جدید عادت نکرده اند.

حتی کوچکترین غفلت در خوردن غذاهای مختلف و از دست دادن کنترل کالری وارد شده به بدن می تواند همه طناب های ما را زیبا کند. بنابراین مهم است که بدانید برای لاغر ماندن چقدر کالری مصرف کنید.

آخرین کلمه برای کاهش وزن و لاغر ماندن

افراد می توانند پس از غذا خوردن به دلایل مختلف به وزن قبلی خود باز گردند. در واقع ، این قابل پیشگیری است. این بدان معناست که فقط کارهای کوچک یا تغییر در عادات روزانه می تواند وزن بدن را همیشه حفظ کند. انجام این تمرینات دشوار نیست ، اما می تواند تأثیر عمیقی بر نتایج داشته باشد.

در واقع ، نکته مهم این است که کنترل وزن و حفظ تعادل بیشتر از کاهش مقدار غذایی است که بدن می خورد. ورزش ، خواب و سلامت روان نیز نقش مهمی در این امر ایفا می کنند.

اگر بتوانیم رفتار خود را در موارد ذکر شده تغییر دهیم و تصحیح کنیم ، در واقع شیوه زندگی بهتری را برای خود انتخاب کرده ایم.

یکی از مواردی که می تواند باعث کاهش وزن قبلی ما شود تغذیه ناسالم و محدود است. این رژیم ها می توانند در کوتاه مدت به هدف ما برسند ، اما در واقع این یک دستاورد کوتاه مدت است. برای موثر و بی خطر بودن تغذیه ، باید اثرات و اثرات طولانی مدت آن بر بدن در نظر گرفته شود.

به دلیل اهمیت موضوع و ارتباط مستقیم آن با سلامت انسان ، وب سایت و تغذیه من برنامه های تغذیه ای را برای افرادی که به هر دلیلی مایل به افزایش وزن یا کاهش وزن هستند ، ارائه می دهد. این رژیم ها اصول و مبنایی برای مشاوره پزشکی دارند.

اگر شما هم می خواهید تغذیه بخورید ، فقط یک پیام کوتاه ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. فکرش را بکن! فقط یک پیامک شما را به ابزار مورد نظر می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید