رفتن بهاریا تاریخی شد/ باشگاه استگالال محبوبیت کاپیتان خود را صد برابر کرد/ ثابت شد هیچ استقلالی حاشیه ایمنی ندارد


محمد نوری بازیکن سابق استقلال در گفت و گو با خبرورزشی درباره خروج واریا غفاوری از استقلال و دیر شروع تمرینات این تیم اظهار نظر کرده بود.

خروج واریا غفاوری از باشگاه استقلال چه نتیجه ای خواهد داشت؟

درست است که وریا غفاوری از استقلال جدا شد، اما وریا گفائوری نام محبوبی است. اما من می خواهم آن را به شکل دیگری بیان کنم. وریا غفوری نه تنها یک نفر بلکه نماینده اعضای باشگاه استقلال بود که بدجوری رفت.

چطور است

در مورد ما هم بازیکنان بزرگ استقلال در گذشته به همین شکل و بدون توجه از هم تیمی های خود جدا شدند. بدون هیچ مراسم و جشنی برای این مردم! به همین دلیل جدایی وریا غفوری برای پیشکسوتان باشگاه استقلال اهمیت بیشتری دارد.

این موضوع را چگونه تحلیل می کنید؟

واریا غفوری استقلال را ترک کرد و پشت سر هواداران تیمش ایستاد و آنها او را نخواستند. مدیران باشگاه استقلال باید در کنار وریا قرار می گرفتند و از او حمایت می کردند. این بازیکن از نظر فنی حداقل دو فصل در شرایطی بود که می توانست برای استقلال خوب بازی کند و از طرفی نه تنها مشکلات اخلاقی داشت، بلکه می توانست رابطه خوبی بین ساپینتو و اعضای تیم داشته باشد. در استقلال

مثل زمان استراماچونی؟

بله، مثل زمانی که استراماچونی آمد و وریا غفوری رابطه خوبی بین سرمربی و تیم داشت. حتی در حال حاضر، ساپینتو باید بتواند به سرعت به تیم عادت کند.

رفتن بهاریا تاریخی شد / باشگاه استگالال محبوبیت کاپیتان خود را صد برابر کرد / ثابت شد که استقلال هیچ حاشیه ای از امنیت ندارد / ما اکنون از ساپینتو حمایت می کنیم

آیا انتظار داشتید این اتفاق بیفتد؟

کاملا! فکر می کردم در لحظه آخر شرایط فرق می کند و مدیریت باشگاه قرارداد وریا را تمدید می کند! کسانی که در حق واریا ظلم کرده اند جواب بدی به خواسته هواداران استقلال داده اند.

این چه شرایطی برای بازیکنان تیم استقلال ایجاد می کند؟

آنها هم می بینند که دیگر حاشیه امنیتی ندارند. بازیکنان استقلال به جای اینکه احساس راحتی در حضور در این تیم داشته باشند، حالا احساس می کنند که هیچکس پشت سر آنها در باشگاه استقلال نیست. هیچ کس به آنها اهمیت نمی دهد. هیچ کس از آنها حمایت نمی کند و باشگاه به سادگی چشم بر تلاش آنها برای آزادی می بندد و بدون خداحافظی در را می بندد!

تحلیل کلی شما از این پدیده چیست؟

این در تاریخ فوتبال ایران و باشگاه استقلال ثبت شد. این تصمیم مدیران استقلال نه تنها از محبوبیت واریا کاسته، بلکه آن را صدها برابر کرده است. چون باید کنار واریا می ایستاد و به دیگر بازیکنان تیم برای حضورش در استقلال امیدوار بود.

رفتن بهاریا تاریخی شد / باشگاه استگالال محبوبیت کاپیتان خود را صد برابر کرد / ثابت شد که استقلال هیچ حاشیه ای از امنیت ندارد / ما اکنون از ساپینتو حمایت می کنیم

شروع دیرهنگام تمرینات استقلال در روز شنبه و فرصت ۳۰ روزه این تیم برای ورود به مسابقات را چگونه می بینید؟ فکر می کنی استقلال به موقع برای لیگ آماده می شود؟

استقلال در آوردن مربی کند، در جذب و تمدید قرارداد بازیکنانش کند بود و در کل شرایط بدی برای خودش ایجاد کرد! حالا که ۳۰ روز فرصت دارد تمرین کند، باید فشرده تمرین کند. تمرینات فشرده نیز میزان آسیب دیدگی بازیکن را افزایش می دهد.

آیا انتظار دارید استقلال در فصل آینده بدرخشد؟

در کل امیدوارم شرایط بد استقلال در فصل بدنسازی باعث شکست ما در لیگ نشود. طبق قولی که دادیم از سرمربی جدید استقلال حمایت می کنیم تا او فرصت داشته باشد تا ایده هایش را در تیم اعمال کند اما اگر نتواند در خدمتش هستیم.