«روشنا شب تار» فضا را برای ساعت‌ها گفت‌وگو پر کرد/ نمایشی بدیع – تئاتر آنلاین


مدیر شبکه وان سیما ویژگی های برنامه روشنا شب تار را تشریح کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین این شب ها که نمایش «روشن شب تار به کارگردانی حسن بزرا و تهیه کنندگی علی اسماعیلی که مهمانان مختلف به تماشای آن می نشینند. نمایش بزرگ میدونی در باغ های استان تهران زندگی می کنند.

میشم مرادی، مدیر شبکه یک سیما، از جمله مخاطبانی بود که در ۸ تیرماه گذشته این فیلم را تماشا کرد. نمایش در میدان بزرگ نشست. مرادی درباره اجرای آن توضیح داد نمایش وی با ارائه برنامه غدیر خم به عنوان یک اثر نمایشی و هنری گفت: این برنامه نمونه موفق و نمونه بی نظیر نرم افزار فرهنگی-هنری است. سازمان اوز در این سال ها نمایش هایی از این دست می سازد و مردم ارتباط خوبی با آن برقرار کرده اند.

وی ادامه داد: این نوع نمایش ها بر اساس مسائل مذهبی، تاریخی و عقیدتی است اوما اسلام می پردازد اثری نوآورانه محصول گروه نمایش انقلاب اسلامی است. به نظر می رسد این نوع آثار روز به روز از نظر هنری و متریال پیشرفت می کنند و با تکنیک ها و ابزار مدرن آمیخته می شوند. این گونه کارها باید به صورت مستمر تولید شود تا به نرم افزار رسانه ای-هنری جبهه فرهنگی تبدیل شود انقلاب تحول شدن

مدیر شبکه یک گفت: اگر بخواهم درباره اسلام و حضرت علی صحبت می کنم.آ) برای اینکه به بچه‌هایم بگویم باید ساعت‌ها با آن‌ها صحبت کنم، اما با این نمایش امشب، کار من است. پدر آسان بود. این نوع کارها باید تلاش شود تا مردم در ایران و در همه جای جهان اسلام آن را ببینند.

وی در پایان سخنان خود گفت: تمام قسمت های برنامه خوب و نقاط عطف متفاوتی بود. اثری تمیز و ریتمیک بود که مخاطب را مجذوب خود کرد. از نظر محتوایی داستان هایی از زندگی امیرالمومنین(ع)آ) حسن انتخاب شده است بستن از این (حادثه غدیر) خیلی خوب بود.

نمایش بزرگ میدونی روشن شب سیم هر شب در پارکی در استان تهران به صورت رایگان اجرا می شود.