روشن: کلاهبرداری دلال ها به ته دیگ رسیده و می خواهند از طریق کلید کسب درآمد کنند.


به گزارش ایرنا، حسن روشن او مثل همیشه از شرایط فوتبال ایران استفاده کرد و صریح صحبت کرد. روشن مطمئن است در زمان ضعف فدراسیون نظر خود را درباره سرمربیگری یا عدم سرمربیگری بازیکنان در تیم ملی اعلام خواهد کرد.

پیشکسوت سال دور استقلال از شرایط امروز تیم محبوبش که سال ها در آن بازی کرده بود غافل نشد و با ابراز تاسف و نگرانی سوال بزرگی را از مصطفی آزورلو مدیرعامل استقلال مطرح کرد.

مشروح گفت و گوی روشن با ایرنا را با هم می خوانیم.

از تیم ملی شروع کنیم یا از استقلال؟

مهم نیست فوتبال ما شرایط خوبی ندارد، چه تیم ملی چه استقلال…

نکته شگفت انگیز فوتبال ایران دو دست بودن آن در تیم ملی است که به بازیکنان اجازه می دهد داستان را رها کنند و به نوعی در مورد سرمربیگری تیم ملی یا اخراج شدن اظهار نظر کنند.

میدونی مقصر کیه؟ آیا می دانستید بازیکنان به خود اجازه می دهند در مورد تیم ملی استوری بگذارند؟ من به شما می گویم

فدراسیون فوتبال بدون مالک! یک فدراسیون ضعیف، یک فدراسیون بدون شجاعت و اقتدار مبارزه. وقتی فدراسیون فوتبال نداریم، بازیکنان اجازه دارند در کارهایی که هیچ ربطی به آن ندارند دخالت کنند. حق یک بازیکن در مورد سرمربی تیم ملی چیست؟ بازیکن جایی برای اخراج مربی یا ماندن ندارد! این ضعف فدراسیون است، ضعف فدراسیون را نشان می دهد. من نمی دانم چه اتفاقی برای این فوتبال افتاده که این اتفاقات می افتد، این خانه فرو ریخته است و نمی توان آن را درست کرد.

روشن: کلاهبرداری دلال ها به ته دیگ رسیده و می خواهند از طریق کلید کسب درآمد کنند.

شما چی فکر میکنید اگر با اسکوچیچ ادامه می دادیم یا سرمربی تیم ملی کی روش می شدیم طرفدار کدام تیم و گروه می شدی؟

کدوم راه این آقا چه کارهای مثبتی در فوتبال ایران انجام داد؟ با پول ایران خورد و جز احترام به ما چیزی نداد. هر جا که رفت زیاد دوام نیاورد و خیلی زود برکنار شد. دلالان به دنبال این هستند که کی روش امروز برای هدایت تیم ملی فوتبال به ایران بازگردد. البته کفگیرشون ته دیگ زده و میخوان از طریق چیرو کسب درامد کنن.

روشن: کلاهبرداری دلال ها به ته دیگ رسیده و می خواهند از طریق کلید کسب درآمد کنند.

شما به شدت از کی روش انتقاد می کنید.

چگونه جام ملت ها را بردیم؟ با کی چیکار کردیم با او به جام جهانی رفتیم و دیگر مهم نیست که به جام جهانی برویم، این اسکوکیچ بود که سریع ترین صعود را در جام جهانی به ایران داد. چرا پیشنهادات از جایی نمی آید؟ چرا عده ای سعی می کنند او را به ایران بیاورند؟ چه چیزی به دست می آورند؟ یک محل کار لنگ است و مشکل دارد.

اسکوچیک ماندن؟

اول اینکه میرشاد مجدی رئیس فدراسیون خودش یک بازیکن است و با این ویژگی های تفکر بازیکن آشناست و باید طوری رفتار کند که هیچکس جرات انجام چنین سرگرمی را نداشته باشد. اسکوکیچ باید بماند، هیچکس تا جام جهانی در این زمان نمی تواند معجزه کند.

راه حل شما چیست؟

چقدر می خواهند برای مربی هزینه کنند؟ کیروس چقدر می خواهد پول مجانی بگیرد و دوباره برود؟ نصف پاداش را به بازیکن بدهید، اگر جام جهانی را بردید این همه پاداش دریافت می کنید، اگر ببازید باید جریمه زیادی بپردازید. بازیکنان با اشتیاق در زمین بازی می کنند و چیزی جز اشتیاق بازیکنان نمی تواند نتیجه بدهد. باید به بازیکنان وعده پاداش داد و البته همه آنها می دانند که بازی های جام جهانی به خصوص نبرد با آمریکا چقدر مهم است و سر خود را جلوی توپ می گذارند تا به نتیجه دلخواه هواداران برسند. . این فوتبال پر از اتفاقات پیش بینی نشده است، تغییر مربی ریسک بزرگی است. چگونه می توانند یک خارجی دیگر را بیاورند؟ تضمین پیروزی ایران در بازی با آمریکا چیست؟ او در نهایت شکست خورد و می گوید فوتبال بود و ما باختیم.

روشن: کلاهبرداری دلال ها به ته دیگ رسیده و می خواهند از طریق کلید کسب درآمد کنند.

این تقسیم بندی بین بازیکنان تیم ملی برای فوتبال خوب نیست، برخی طرفدار اسکوکیچ هستند و برخی مخالف او …

فدراسیون باید این چالش را مدیریت کند. آیا این اولین بار است که چنین اتفاقی در فوتبال ایران رخ می دهد؟! قبلاً تاریخ وجود داشته است. ده ها مورد از این دست در تیم ملی در زمان حشمت مهاجرانی وجود داشت، برخی بازیکنان رفتند، برخی نشدند. فدراسیونی که نمی تواند با بازیکنان زیادی برخورد کند چه سودی دارد؟

اگر با اسکوچیچ قهرمان جام جهانی نشویم چه اتفاقی می افتد؟

آیا می توانیم تضمین کنیم که با یک مربی دیگر موفق می شویم؟! اگر الان ۱۰ میلیون به قاهره بدهیم و او سرمربی تیم ملی شود، جام جهانی را می بریم؟ اگر بازیکن آن را بخواهد، اتفاقی می افتد و اگر بازیکن آن را نخواهد، هیچ اتفاقی نمی افتد. اسکوکیچ نقش چندانی در موفقیت تیم ملی نداشت، گفتم سریع ترین صعود را در جام جهانی داشتیم، اما نقش اول را کریم باقری و وحید هاشمیان بازی کردند، آنها سوزن آرامش را دادند. . تیم. بیایید با موفقیت قدم برداریم و شرکت کنندگان را یکی یکی برنده شویم.

خود را از تیم ملی دور نگه دارید. از وضعیت آزادی بگویید.

من هیچ خبری ندارم

مگر می شود حسن روشن از آزادی خبری نداشته باشد؟!

چرا باید داشته باشم وقتی مردم من را در خیابان می بینند و ناراحتی و ناراحتی خود را ابراز می کنند، پاسخی برای آنها ندارم، یک سوال از آزورلو دارم…

روشن: کلاهبرداری دلال ها به ته دیگ رسیده و می خواهند از طریق کلید کسب درآمد کنند.

چه سوالاتی؟

از او نه به عنوان حسن روشن، که به عنوان یک هوادار انتظار زیادی داشتم. انتظار مدیریت تئوریک بهتر و بیشتر را دارم. این بازیکنان جذب شده توسط استقلال با چه کسانی معامله می کنند؟ چه کسی برای استقلال بازیکن جذب می کند؟ این کمیته فنی، مربی، من یا شخص دیگری، چه کسی باید به این سوال پاسخ دهد؟ وقتی اسپینتو نبود با بازیکن صحبت کرد! موضوع مهم تر …

چه موضوعی

چه کسی خود ساپینتو را انتخاب کرد؟ نظر کدام گروه در انتخاب سرمربی استقلال؟ انتخاب ها و معیارهای او برای سرمربیگری استقلال چه بود؟ آیا انتخاب فنی بود؟ اگر فنی است کی نظر داده کمیته فنی استقلال دارد؟ در این صورت چه کسانی در این کمیته حضور دارند و چه کسانی حق انتخاب سرمربی را دارند؟ ساپینتو بر چه اساسی آمد؟ تیم او فصل گذشته سقوط کرد و او کارنامه عالی ندارد و مربی درجه سه به حساب می آید. می خواهم هواداران آزورلو را متقاعد کنم و با آنها صحبت کنم. جواب نگرفتن خوب نیست.

روشن: کلاهبرداری دلال ها به ته دیگ رسیده و می خواهند از طریق کلید کسب درآمد کنند.