روند سود گذشته بانک صادرات ایران در حال تقویت است


سیدضیاء ایمانی در اولین نشست ستاد مرکزی بانک و مدیران قطری:

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: اولویت شناسایی ریسک بانک بر اساس داده ها و اطلاعات و تقویت روند سود گذشته در بخش سود است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک ایران، اولین جلسه ستاد مرکزی و مدیر خطی بانک در سال ۲۰۷۲ برگزار شد و اولویت های کلیدی آن به اطلاع عموم رسید.

وی گفت: این طرح بر اساس وضعیت شاخص‌های عملکرد بانک بر اساس منابع سپرده، مخارج، مطالبات، سود و زیان، سهم بازار، سهم نقدینگی کشور و سایر شاخص‌های عملکردی بانک برای سال مالی ۷۵ تنظیم شده است. /۷۶. موارد نشان می دهد که شناسایی ریسک بانکی بر اساس داده ها و اطلاعات باید در اولویت قرار گیرد تا سود حفظ شود.

ایمانی با تشریح اهمیت ریسک در شاخص‌های عملکرد بانک، بر لزوم شناسایی و برنامه‌ریزی برای بهبود فرآیندهای واحدها و ستادهای مختلف بانک و دستیابی به نتایج بهتر به‌ویژه انواع ریسک‌های فناوری اطلاعات در این بخش تاکید کرد. تایید و صادرات ریسک تمرکز بر حساب های مشتریان بزرگ، ریسک مطالبات پرداختی، سهم مطالبات مشکوک از کل مطالبات، ریسک عملیاتی و کفایت سرمایه و بخش های حسابرسی، تاکید کرد: بانک صادرات ایران روند سود گذشته خود را تقویت می کند. در زمینه سود و سود نباید کمتر از ۵ درصد در سال باشد.

وی در این نشست افزایش درآمد دستمزد، مدیریت صحیح هزینه ها، ابتکارات برای جبران منابع از دست رفته و فروش خانه و زمین اضافی را از اهداف مورد انتظار در سال جاری عنوان کرد. افزایش نیروی انسانی، مدیریت و تعادل هزینه ها و افزایش شعب انتفاعی از دیگر برنامه های بانک صادرات ایران در سال جاری خواهد بود.

مدیرعامل بانک صادرات ایران بر چهار حوزه بدهی، درآمد کارمزد حاصل از فناوری اطلاعات، وصول مطالبات و مطالبات حقوقی و اضافی شرکت های تابعه و کنترل هزینه ها، برآورده کردن انتظارات ذینفعان، مدیریت تسهیلات ضروری، رقبای بانکی و حل مسائل حقوقی تاکید کرد. . وی به برنامه های مهم بانک اشاره کرد.

اولین کنفرانس بانک مدیران و قطر به ریاست اعضای هیئت مدیره و مدیران و مسئولان ذیربط، مهم ترین دغدغه ها و نظرات در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت مورد بحث و بررسی قرار گرفت. دستور بده حل شود. این همایش تا سه ماه آینده مجدداً برگزار و نتایج تصویب و اعلام این همایش به اطلاع عموم خواهد رسید.

بانک صادرات

لینک کوتاهلینک کپی شد!