رونمایی از سیستم جدید درخواست بازنگری عشر خانوار


رونمایی از سیستم جدید درخواست بازنگری عشر خانوار

سامانه جدید «حمایت» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال شد، سرپرستان خانوار می توانند عشریه مالی خانوار و توضیح دریافت یا عدم دریافت یارانه با ذکر نام اعضای خانوار را مشاهده کنند.

به گزارش ایلنا، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سامانه جدید درخواست بازنگری عشر خانوار خبر داد و گفت: سامانه جدید «حمایت» که با آدرس اینترنتی فعال می شود، به سرپرست هر خانوار اجازه می دهد تا نسبت به ایجاد یک آدرس اینترنتی اقدام کند. درخواست مالی توضیحی در مورد عشر خانوار و دلایل دریافت آن. رسید گرانت و اسامی اعضای خانواده اش را ببینید.

همچنین امکان مشاهده اطلاعات شناسه مالی خانوار به صورت جداگانه و جداگانه در سه قسمت اطلاعات خرید کارت بانکی، اطلاعات خودرو و اطلاعات درآمد وجود دارد و کاربران متقاضی بررسی این اطلاعات می توانند درخواست خود را به صورت جداگانه ارسال کنند. مراحل برای ثبت نام

از دیگر ویژگی های این سامانه، ارائه توضیحات واضح و تکمیلی در مراحل مختلف در خصوص منبع داده ها و علت خطاهای احتمالی از دیدگاه کاربر، پیش بینی امکان ثبت شرایط خاص مانند بیماران خاص و یا معلولین می باشد. بخش ثبت درخواست بررسی و البته استانداردهای امنیتی برای حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن اطلاعات کاربران نیز کاملا رعایت می شود.

در ادامه این اطلاعیه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بومیانی که درخواست معاینه مجدد عشر خانوار خود را دارند، دعوت کرده است تا بر اساس اطلاعات به روز شده ثبت احوال اقتصادی، نتایج این آزمون را مشاهده کنند. خانوارها به آدرس اینترنتی hemayat.mcls. به gov.ir مراجعه کنید.

سرپرستان خانوارهایی که آخرین رقم کد ملی خود را زوج شماره گذاری کرده اند می توانند روزهای فرد و سرپرستان خانوار با شماره فرد آخرین رقم کد ملی خود در روزهای فرد به این سایت مراجعه کنند.

سایر اتباع می توانند برای مشاهده اطلاعات عشر، شناسنامه مالی و درخواست بررسی پرونده بدون محدودیت زمانی به سامانه پشتیبانی مراجعه کنند.

سامانه‌ای که قبلاً فعال بود، تنها می‌توانست درخواست‌های بررسی کلی شناسنامه مالی خانوار را بدون تعیین زیرمجموعه مورد نیاز دریافت کند، در حالی که در سامانه جدید پشتیبانی، افراد می‌توانند اعتراض خود را به بخش‌های اطلاعات فردی ثبت کنند. مانند اطلاعات خودرو، اطلاعات تراکنش. بانک را به طور جداگانه ثبت کنید و درخواست بررسی کنید، که به دقیق تر شدن فرآیند رسیدگی و تصمیم گیری کمک می کند.

انتهای پیام/

منبع: ایلانا