رویای محقق نشده! – پرس کوچک


به گزارش خبرگزاری خبرانلان؛ نبوغ زندانی درخش با لباس آبی استقلال بلافاصله توجه او را به خود جلب کرد و خیلی ها بر این باور بودند که با استعداد فنی و ذاتی خود می تواند به زودی در باشگاه های اروپایی بازی کند اما حالا در همان تیم اماراتی و حاشیه و کمبودش به بن بست رسیده است. تمرکز روی فوتبال، او کمتر مورد استفاده مهدی علی سرمربی این تیم نیست.

فلش نور
قیدی یکی از ستاره های تیم مجیدی در آسیا بود و استعداد فوق العاده او در مرحله گروهی باعث شد آبی ها حتی اگر در گروه سختی قرار بگیرند به مرحله بعد راه پیدا کنند. با سه گل و یک پاس گل و البته عملکرد چشمگیرش در این رقابت ها تیم های زیادی برای خرید او صف آرایی کردند و البته او ترجیح داد به همراه احمد نوراللهی راهی امارات شود تا به تیم ایرانی الاصل بپیوندد. سرمربی. به فوتبالش ادامه بده این زندانی با بازی به عنوان وینگر در شباب تنها پس از سه بازی توانست هوش بالا و تکنیک ناب خود را به حریفان نشان دهد و در بازی مقابل شارجه دو گل به ثمر رساند تا تیمش ۴ بر ۳ پیش بیفتد. و یک تکیه گاه حالا همه امیدوار بودند که این ستاره جدید همچنان به درخشش خود ادامه دهد و ستارگانی چون علی کریمی و فرهاد مجیدی به عنوان یکی از موفق ترین ایرانیان لیگ امارات معرفی شوند اما او در ۱۶ بازی آینده تنها دو گل برای تیمش به ثمر رساند. او کم کم در الاهلی نیمکت نشین شد.

رویای محقق نشده!

مهدی ترابی
دروازه بان تکنیکی فوتبال ایران با استعداد خود نام خود را به عنوان بازیکنی تاثیرگذار در تیم پرسپولیس مطرح کرد و در تابستان ۲۰۲۰ با انتقالی نسبتاً گران قیمت راهی العربی قطر شد. ترابی تصمیم گرفت با حضور در این تیم به دنبال فرصت بهتری برای نشان دادن پتانسیل خود و همچنین رسیدن به باشگاه های اروپایی باشد، اما به دلیل مصدومیت ها و ناکامی ها در نهایت مجبور شد تنها یک نیم فصل در لیگ بماند و خیلی زود باشگاه قطری تصمیم گرفت. قرارداد را خاتمه دهید او را با خود ببرید او تنها چند ماه پس از حضور در لیگ ستارگان قطر به پرسپولیس بازگشت. او با ۱۲ حضورش در جام ستارگان، امیر کاپ و لیگ قطر دو گل به ثمر رساند اما با بازگشت به فوتبال ایران به یکی از اصلی ترین و مهم ترین بازیکنان سرخ پوشان تبدیل شد و در بازی قهرمانی دانش آموزان گل محمدی.

رویای محقق نشده!

علی کریمی
هافبک دفاعی سپاهان که در تیم های پایه این باشگاه رشد کرده است، در سال ۲۰۱۶ با پیشنهاد جذاب دیناموزاگرب کرواسی مواجه شد و در ۲۲ سالگی تصمیم گرفت فوتبال اروپا را تجربه کند اما حضورش در این باشگاه چندان موفق نبود. و در نیم فصل فرصت چندانی برای بازی در این تیم پیدا نکرد و به لوکوموتیو زاگرب قرضی رفت اما در آنجا موفقیت چندانی کسب نکرد و تنها پس از یک بار به سپاهان بازگشت. فصل فوتبال اروپا
کریمی پس از مدتی حضور در لیگ ایران با سپاهان و استقلال، بار دیگر لژیونر شد و این بار ابتدا راهی قطر شد تا برای اس سی قطر و سپس الدحیل بازی کند اما خیلی زود این کشور را به مقصد ترکیه ترک کرد اما با مصدومیت شدیدی مواجه شد. او نمی تواند در این فصل بازی کند بنابراین به زمین کساری اسپور خواهد رفت.

رویای محقق نشده!

سروش رفیعی
هافبک طراحی که نام خود را در فوتبال و تراکتورسازی مطرح کرد و سپس به پرسپولیس پیوست تا فوتبالش را زیر نظر برانکو ایوانکوویچ ادامه دهد اما حضورش در این باشگاه تنها یک فصل به طول انجامید و پس از دریافت پیشنهادات از الخور قطر این تصمیم را گرفت. سن لژیونر شدن را در ۲۷ سالگی تجربه کنید. حضور رفیع در فوتبال قطر بد نبود و در ۱۸ بازی موفق شد ۵ گل و ۴ پاس گل برای این تیم به ثمر برساند اما با آمدن سرمربی جدید این تیم در رده هشتم باقی ماند. رفیع در ذهنش جایی دارد، آن را نداشت و به همین دلیل از تیم جدا شد. رفیعی به لیگ ایران بازگشت. او پس از مدتی حضور در فولاد، پرسپولیس و شهر خودرو، حالا در سپاهان بازی می کند.

رویای محقق نشده!

فرشاد احمدزاده
در فصلی که پنجره نقل و انتقالات باشگاه بسته بود، هافبک سابق پرسپولیس تصمیمی غیرمنتظره برای حضور در فوتبال لهستان گرفت و به تیمی ناشناخته به نام شلزویگ رفت، اما با وجود فرصت عالی برای بازی در این تیم. در لیگ و همچنین در جام حذفی. بازگشت او به پرسپولیس خوب پیش نرفت و به فولاد و سپاهان رفت.

رویای محقق نشده!

امید در کانون توجه
وینگرهای چپ استقلال که در رده سنی باشگاه عالی بودند، خیلی زود به جریان اصلی راه یافتند. نورافکن در سال ۲۰۱۸ یکی از اتفاقات فوتبال ایران بود که در ۲۱ سالگی راهی بلژیک شد تا مسیر جدیدی را در فوتبال خود طی کند. در آن زمان تیم های لیگ بلژیک تازه به سراغ فوتبالیست های ایرانی رفته بودند و به دنبال جذب بازیکنان خوب از این کشور مستعد بودند. نورافکن یکی از بازیکنانی بود که به دلیل حضور سرمربی ایرانی در شارلورا به این تیم رفت اما تنها دو بازی برای این تیم انجام داد و وقتی دید شرایط حضورش در آنجا مهیا نیست به استقلال بازگشت. . قرضی بعد از نیم فصل. در پایان فصل دوباره مدیران باشگاه بلژیکی تصمیم گرفتند او را به صورت قرضی به تیم ایرانی بدهند و این بار سپاهان او را برای یک فصل به خدمت گرفت. در نهایت آن دو بازی تنها حضور این مدافع و هافبک چپ پا در فوتبال بلژیک بود. چرا که در پایان فصل تیم اصفهانی قطعا این بازیکن را خرید و به حضور او در فوتبال اروپا پایان داد.

رویای محقق نشده!

وحید امیری
وینگر فنی که پس از درخشش در تهران کمی دیر در فوتبال ایران پیدا شد، در ۲۸ سالگی به پرسپولیس پیوست. دو سال بعد این ستاره چپ پا تصمیم به لژیونر شدن گرفت و فوتبال ترکیه را برای ادامه بازی انتخاب کرد اما در ۳۰ سالگی حضور در محیطی جدید و سازگاری با لیگی مانند لیگ ترکیه کار ساده ای نبود. امیری نیز مانند احمدزاده در سال ۲۰۱۸ از این باشگاه جدا شد و تصمیم گرفت فوتبال خود را در اروپا ادامه دهد، اما فصل لژیونر شدن او مدت کوتاهی به طول انجامید و خیلی زود به لیگ پرشین گلف بازگشت. امیری در جام حذفی ترکیه برای ترابزون اسپور چهار بازی انجام داد و دو گل به ثمر رساند، اما در ۲۲ بازی لیگ که ۶۷۹ دقیقه در زمین حضور داشت، در هفته چهاردهم تنها یک گل به کسری اسپور زد. . امیری در هفته های پایانی فصل اغلب نیمکت نشین بود تا اینکه در پایان مسابقات تصمیم به جدایی از این تیم گرفت و به پرسپولیس بازگشت و همچنان در تهران حضور دارد.

رویای محقق نشده!

رضا شخاری
عملکرد خوب این رویداد جوانان در جام جهانی جوانان او را مجبور کرد با انتقالی جنجالی از جاب آهن جدا شود و راهی لیگ روسیه شود تا برای رابین کازان بازی کند. شکاری امیدوار بود سردار عجمون راه او را ادامه دهد و به زودی بازیکنی تاثیرگذار شود اما خیلی زود متوجه شد که در فوتبال اروپا کار زیادی در پیش دارد و نمی تواند ستاره شود. به همین راحتی او در فصل اول ۲ بازی و در فصل دوم ۳ بازی با پیراهن رابین کازان در زمین حضور داشت و پس از دو سال حضور ناموفق در این باشگاه، به لیگ ایران بازگشت و به اولین بازی تراکتورسازی و تراکتورسازی پرداخت. سپس. خلقت گل گهر.

رویای محقق نشده!

سیدجلال حسینی
اولین دوره کاپیتان باتجربه سرخ ها در این تیم چندان طولانی نبود و دو سال بعد تصمیم گرفت برای بازی در الاهلی به قطر برود. حسینی علیرغم نمایش های خوبش در این تیم مدت زیادی در این باشگاه نماند و با وجود اینکه اکثر بازی ها را برای تیم اصلی الاهلی انجام داد اما در پایان فصل قراردادش تمدید نشد و او بازگشت. از ایران. الاهلی در بازی های ترکیبی خود تنها سه بار موفق شد مدافع ملی پوش ایرانی را بسته نگه دارد. حسینی یک فصل برای نفت تهران بازی کرد و فصل بعد دوباره پیراهن قرمز پوشید.

روزانه
مدافع باسابقه آبی ها که یکی از بازیکنان مورد علاقه کارلوس کی روش بود، پس از ۵ سال حضور در استقلال تصمیم گرفت خارج از ایران بازی کند و اوایل این فصل به قطر رفت تا برای ام صلال بازی کند. او مهره اصلی تیمش در استقلال بود و به سرعت به بازیکن ثابت تیم قطری تبدیل شد و ۲۱ بار پیراهن این تیم را بر تن کرد. چشمی در هفته های اول در شکست تیمش مقابل السعد نیز یک گل به ثمر رساند اما در نهایت ام صلال در قعر جدول ترجیح داد به همکاری خود با مدافع ایرانی پایان دهد و به این ترتیب چشمی بازگشت. به ایران برای بازی در استقلال.

رویای محقق نشده!

محمد نادری
این مدافع چپ پا که در سال ۲۰۱۸ با لباس و تراکتورسازی تاریخ ساز شد، دیگر ایرانی بود که پیشرفت خود را در لیگ بلژیک دید اما پس از امضای قرارداد با تیم کورتزاک این کشور نتوانست به میدان برود. یک دقیقه برای این تیم. گسترده و یک فصل ناموفق را در این کشور گذراند. با این حال، هنگامی که اخباری مبنی بر علاقه برونکو به استخدام او در نیم فصل منتشر شد، بسیاری از این اتفاق شگفت زده شدند. چون نادری در اروپا حال و روز خوبی نداشت. انتقال قرضی او به این تیم موفقیت آمیز بود و فرصت دعوت به تیم ملی را نیز به دست آورد. فصل بعد با قرارداد دائم به استقلال رفت تا یاغی شود. پس از پایان قراردادش با این تیم در اوایل این فصل، مدافع چپ آبی ها برای بازی در آلتای به ترکیه رفت و تا کنون عملکرد چندان ضعیفی در این باشگاه نداشته است.

۲۵۶ ۲۵۱