رژیم لاغری سریع – زندگی بهتر لیپوماتیک | کویتوس


این موضوع در مورد دریافت تغذیه مناسب برای کاهش وزن و عدم کاهش قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها هر روز مشاهده می کنید ، مطرح است. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و سالم را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید رژیم غذایی داشته باشید یا به طور منظم غذا بخورید. اگر فکر می کنید نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه تعیین کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط می توانید با سطح خاصی از ورزش و برنامه غذایی مناسب به بدن خود فشار بیاورید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، تغذیه جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های تغذیه ای است که می توانید از منابع مختلف دریافت کنید ، زیرا این سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن بدون مکمل مصرف کنید یا قرص های کوچکی به شما بدهد. جنرال موتورز یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی است که برنامه تغذیه ای تحت عنوان رژیم غذایی جنرال موتورز یا GM Diet ایجاد کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این تغذیه کوچک به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه تغذیه برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود اکثر افراد با این رژیم غذایی توانسته اند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، برنامه تغذیه GM ممکن است پاسخگو باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر برای شروع برنامه رژیم غذایی GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. تنها در صورتی می توانید در برنامه کاهش وزن و کاهش وزن خود با سریع ترین روش موفق شوید که ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این برنامه تغذیه یک هفته است و می توانید فقط از غذاهای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت دنبال کنید ، ممکن است بین 5 تا 8 پوند وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که اصلا نباید گرسنه باشید. گرسنگی تأثیر واقعی دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را به شما می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند ، این سال را مطرح کرده اند که چه رژیمی نمی خواهد آنها برای کاهش وزن به طور موثر گرسنگی بکشند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این برنامه غذایی گوش دهید و آن را با دقت دنبال کنید.

رژیم غذایی به مدت 7 روز برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز تغذیه: میوه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این تغذیه بیان می کند که اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص یابد. تا جایی که می توانید می توانید به اندازه موز به اندازه موز میل کنید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما بهترین باشد ، باید در روز اول به اندازه میوه هایی که دوست دارید استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم تغذیه: سبزیجات
روز بعد به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. در حقیقت ، به یاد داشته باشید که به هیچ وجه نباید از روغن گیاهی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا آب پز بخورید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز بعد رژیم غذایی خود استفاده کنید عبارتند از: لوبیا پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و غیره. در واقع ، سیستم گوارش شما این روزها کمی متفاوت از معمول کار می کند و می توانید بیشتر به دستشویی بروید. نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب هر روز را برای روز بعد فراموش نکنید.

سومین روز رژیم کاهش وزن: پوست سالم و میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه تغذیه GM به شما اجازه می دهد در طول روز سبزیجات و میوه ها را بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی و سبزیجات و موز و میوه نخورید. می توانید صبح میوه و عصرانه غذای گیاهی بخورید ، یا برعکس. ترکیب این موارد به شما بستگی دارد. استفاده از 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم متعادل: موز و شیر
روز چهارم می تواند افراد زیادی را به خود جذب کند. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز خود را با شیر خود تقسیم کنید تا در هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح موز را با یک لیوان شیر ، بعد از ظهر یک لیوان شیر با چند موز ، عصرها 3 عدد موز را با یک لیوان شیر و شب دیگر موز بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید جشن کوچکی برای خود داشته باشید. در این روز می توانید در طول روز یک فنجان برنج را با شش تا هفت گوجه فرنگی بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطوح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم تغذیه: یک فنجان برنج
در این روز ، می توانید یک فنجان برنج برای ناهار تهیه کنید و تمام روز از آن به عنوان یک روز گیاه خواری استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که در این روز بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس نور بیشتری خواهید داشت و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم متعادل: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز به شما اجازه داده می شود که یک فنجان برنج با سبزیجات و هر مقدار آب میوه ای که دوست دارید بخورید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

مطمئناً کاهش وزن بسیار خوبی را در بدن خود مشاهده خواهید کرد و جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب کاری انجام نداده اید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما شفاف تر از قبل است و سیستم گوارش شما بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی در حال کاهش وزن هستند ، این بهترین و سریعترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از رازهای زیبایی ، سلامت و تعادل روی مقالات زیر کلیک کنید:

تغذیه اخیر به سوال “چگونه وزن کم کنیم” پاسخ می دهد

با استفاده از ژل روی لب ، لب را تقویت کنید

درخشش گونه ها با استفاده از روغن روی گونه ها

لکه های صورت را با تزریق بوتاکس برطرف کنید

سینه و سینه مصنوعی را اضافه کنید

درمان درد ماهیچه و ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید