[ رژیم کانادایی ] به خوبی می داند که او اصلاً کانادایی نیست


طبق معمول به رستوران رسیدم و منتظر تحویل غذا و حمله شدم. یک بطری آب هویج روبروش دیدم و یک کاسه ماست. او نیز نشسته بود و آنها را تماشا می کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه روزه بود. اما در واقعیت ، او منتظر بود تا ناهار ، شامل روغن و فلفل عمه ، با یک بشقاب برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد آب هویج و رازیانه بخورد؟ جی! این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ Na…

خلاصه اینکه خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه غوطه ور شدم ، متوجه شدم که او آب سیب و هویج را در یک لیوان دو فنجانی ریخت و آن را کنار گذاشت. دو فنجان می خورد و می گذارد.

طاقت نداشتم. در حالی که غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

انگار صدایش از ته چاه می آمد: “نمی توانم.” در چهارمین روز رژیم غذایی من فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

من که روغن گردو به دهانم زده بودم ، پرسیدم: “نهااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه با یک حبه شکر و یک ورقه نان تست.

کم کم نگرانش شدم. جی! الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من هم در ذهنم گفتم که از رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال ست شده مشخص است که زیباست.

به طور خلاصه ، من متوجه شدم که پسر عموی ما توسط دولت ربوده شده است ، همچنین کانادایی تبار. جالب اینجاست که او خودش می داند تغذیه کانادایی یک رژیم بسیار پیچیده است که اکثر کارشناسان با آن موافق نیستند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید با عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، ای احمق من ، شما 30 سال با عظمت و این همه چربی این همه زحمت کشیده اید ، اکنون 15 روز است که دولت کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

جی! دولت کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در بین کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا خورده بودم. آنها برنامه را تند و وحشیانه نوشتند. عشق می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز به او معالجه می دهند و یک ورقه نان تست به او اضافه می شود. من شخصاً با یک بسته کامل احساس کامل نمی کنم.

برای ناهار ، ترجیحاً نیمی از سینه مرغ به صورت آب پز یا کباب شده با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. شبیه تنقلات بیشتر است. چندین روز باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی بو داده یا چند ورقه بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط کرفس با سالاد سس کلم و آب لیمو ، پنیر مغذی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

چیزی که مرا تحت تأثیر قرار داد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شود ، محکوم خواهید شد که شب بعد سالاد کرفس بخورید. انگار یک شب می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. فقط با آب لیمو تأکید می کند. به آن فشار می گویند.

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان موافقت کرده بود و مجبور شد دستورات دولت کانادا را به مدت 12 روز اجرا کند و به قول خودشان 3 روز برای داشتن دولتی باثبات.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان خود هستند. این بدان معناست که موارد بسیار بیشتری وجود دارد. که به نظر من هم منطقی به نظر می رسد.

اصول حکومت دیکتاتوری کانادا (شخصیت خود را ببینید)

چندین قانون در این دولت وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر تا به حال به اشتباه شیطان را کتک زده اید یا فراموش کرده اید که رژیم دارید ، آب نبات شکلاتی خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از دولت کانادا اخراج شده اید و به دلیل فکر کردن به اشتباهات خود اخراج شده اید و دو ماه دیگر فرصت دارید. تو زمین نداری (نمی دانم چرا جلوی چشمم آمد).

تنقلات T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل ، شیرینی ، چربی ، سس ، شکر ، نشاسته ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

در مصرف روزانه غذا عمداً یا ناخواسته دخالت نکنید.

بهترین قانون سرانگشتی این است که به شما اجازه داده می شود تا آنجا که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، به هیچ وجه شیر آب را نبندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی کانادایی در آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن یک برنامه غذایی منظم و مناسب بسیار خوب است و این موضوع در این رژیم رعایت می شود (در واقع بسیار قوی است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به شما می گوید که به طور منظم و درست چه چیزی بخورید. اما محتوای این مکمل ها منطقی و منطقی نیست. هنگام خواندن یادداشت ها ، قلب شما به پرس غذا می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از رژیم غذایی حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی نادیده گرفته می شوند و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. اطلاعاتی در مورد میوه وجود ندارد. در واقع ، به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط چربی ما.
  • صبح ، وعده این مهم ، پادشاه وعده ، در این دولت به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه به آن عمل کرد؟!
  • این رژیم ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری در ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود طاس می شوید.
  • اصلاً چند سالت است؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. حکومت سختگیرانه ای توسط مردم نوشته شده است. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ جی! آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه چیزی برسند؟ برای همه دارو تجویز کنید.

حداکثر کالری دریافتی این ماده مغذی به بدن 600 تا 800 کالری است در حالی که نیاز به کالری انسان با توجه به سن و وضعیت بدن آنها بیشتر از آن است. اگر حدود 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع از دست خواهید داد.

  • و مشکل مهم دیگر تفاوت در کالری است که وعده های روزانه این تغذیه دارد. یک روز رژیم پر کالری ، روز دیگر رژیم کم کالری. این تغییرات باعث ایجاد شوک شدید در بدن می شود.
  • یکی از اثرات منفی این رژیم در طول روز احساس گرسنگی شدید است که بر خلق و خو ، تمرکز و کارآیی تأثیر می گذارد. پسر عموی مورد علاقه و جذاب من تبدیل به یک عروسک زرد شده است که به نظر می رسد به اشتباه ما را در لباس های رنگارنگ در ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد هستند و نشسته اند. رگهای بسته شده را نمی توان با 3 دقیقه عسل خورد.
  • از دست دادن ماهیچه ها یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن متوجه کاهش وزن می شود ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و ماهیچه های ضعیف را به شدت سوزانده است. و هنگامی که تغذیه پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی به عضلات بر نمی گردد. زیرا چربی با اشتیاق آن را در آغوش می گیرد. به خصوص چربی سرسخت اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن عمیق ترین مایع خود را از دست می دهد. این به خودی خود گروهی از دسته های دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و مه را تشخیص می دهد و بنابراین باعث ایجاد تأثیر در آب می شود.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و بازی هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر فعال نبود که فعالیت های روزانه خود را با درد ادامه دهد ، چه برسد به ورزش.
  • هر جا به این قاعده نگاه می کنم ، هیچ مبنای علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نیستند ، خود را اینطور تصور نمی کردند که کاهش وزن غیرطبیعی که در 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد؟

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد شرارت و فسق این دولت انجام شده است ، اما بسیاری از مردم معتقد بودند که این رژیم می تواند موفق باشد. عوامل زیادی می توانند بر این موفقیت تأثیر بگذارند ، و این دلیل موجهی برای کنترل صحیح این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط بدن خاصی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و فقط در آن 15 روز خود را محدود کرده و سپس رژیم غذایی معمولی خود را خوردند.

اما اساساً ، افراد این دولت زمان زیادی را برای رسیدگی به آثار آن صرف نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم ضعیف کودک اعتقاد داشته باشیم و از روشها و وسایلی که توسط علم تأیید شده است پیروی کنیم. متخصصان سالها مطالعه و خوردن سبک غذا تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا بسته به شرایط جسمانی شما نکات مهمی را برای کاهش یا حتی افزایش وزن به شما ارائه دهند.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. و با کاهش وزن در اصل ، تحریک مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر جواب نمی دهد. همزمان با ارائه تغذیه مغذی و معقول و میان وعده های سالم به بدن خود ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتایج دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را کند کنم: تغذیه بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا ، آیا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ جی! آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ جی! نظر شما در مورد دولت کانادا چیست؟ جی! تجربه اش کردی؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه کردید. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید