زمان بندی: 2021 خشونت با اسلحه در Schenectadyشنیکتادی ، نیویورک (نیوز 10) – گزارش های مربوط به خشونت با اسلحه در شهر آلبانی از ژانویه یک امر عادی بوده است. NEWS10 بیش از 50 مورد مجروح شدن یا کشته شدن افراد را گزارش داده است.

اگرچه کوچک است ، شهر Schenectady نیز دچار خشونت با اسلحه شده است. به گفته اداره پلیس Schenectady ، Schenectady 52 گزارش تأیید شده در مورد زخمی شدن گلوله داشت ، 19 مورد از جمله قربانی مورد اصابت گلوله و همچنین تیراندازی روز دوشنبه بود.

در سال 2020 میزان جنایت خشونت آمیز با اسلحه در شهر Schenectady نسبت به شهرستان آلبانی کمی بیشتر بود. با این حال ، هنگام بررسی تعداد پرونده های آلبانی 238 مورد جنایت خشونت آمیز با اسلحه ، در مقایسه با 123 پرونده شینکتادی.

علیرغم تعداد روادیدها در شهرستان آلبانی در سال گذشته تقریباً دو برابر شد ، شهرستان Schenectady دارای نرخ کمی بالاتر بود زیرا نرخ ها به ازای هر 100،000 ساکن محاسبه می شود و به همه شهرستانها میزان جرم و جنایت را با توجه به جمعیت یکسان می دهد.

کاتا جمعیت حوادث جنایات خشونت آمیز و مسلحانه نرخ
آلبانی 303،723 238 78.4
Schenectady 154،361 123 79.7
منبع: خدمات دادگستری جنایی وزارت امور خارجه نیویورک

در هر صورت ، این یک سال دیگر خشونت برای هر دو شهرستان بوده است زیرا ادارات پلیس برای محافظت از مردم از خشونت با اسلحه تلاش می کنند.

پت ایروین ، افسر اطلاعات عمومی گفت: تا سال 2020 ، 71 مورد تیراندازی در Schenectady ثبت شده است. ایروین گفت که اداره پلیس Schenectady از هر وسیله ای برای کاهش خشونت با اسلحه در شهر استفاده می کند.

“ما با استفاده از تمام منابع در اختیارمان با خشونت با اسلحه مبارزه می کنیم. ما دو جاسوس تمام وقت داریم به عنوان بخشی از برنامه GIVE ، که بودجه دولت است ، که به منظور از بین بردن خشونت های مرتبط با خشونت و انجام هرگونه کار مرتبط با اسلحه است. ما با سازمان های فدرال مانند ATF ، FBI ، DEA ، مارشال آمریکا و پلیس ایالت همکاری می کنیم. “

او گفت برای رسیدن به این هدف ، این اداره 50 اسلحه در جاده برد. آنها در سال 2021 تاکنون 85 جاده را حذف کرده اند. در زیر برنامه عکاسی NEWS10 در Schenectady از ابتدای سال گزارش شده است:

 • در 2 ژانویه ، فردی در منطقه خیابان 7 و خیابان خیابان مورد اصابت گلوله قرار گرفت: به گفته پلیس ، مرد 43 ساله ای در ساعت 18 بعد از ظهر از ناحیه شانه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و سپس خود را به بیمارستان الیس منتقل کرد. او در بیمارستان الیس تحت درمان قرار گرفت و سپس به مرکز پزشکی آلبانی منتقل شد
 • در 3 ژانویه یک مرد در خانه خود در خیابان مک کللان به ضرب گلوله کشته شد: به گفته پلیس ، مردی در ساعت 1 بعد از ظهر در منزل خود در منطقه 100 خیابان مک کللان مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان الیس منتقل شد.
 • مرد 10 ژانویه در خیابان های آلبانی و شینکتادی کشته شد: پلیس اعلام کرد که حدود ساعت 8:07 شب به تیراندازی واکنش نشان داد و مرد 31 ساله ای را پیدا کردند که از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. این مرد برای جراحات وارده به مرکز درمانی آلبانی منتقل شد.
 • مرد 12 مارس چندین بار در منطقه هنری خیابان تیراندازی کرد: یک جوان 20 ساله در بیمارستان محلی تحت عمل جراحی قرار گرفت و چندین مورد اصابت گلوله در ساعت 12:30 صبح تا 12:45 بعد از ظهر در طبقه دولتی ذکر شده است.
 • 17 آوریل دو تیراندازی ، مردی مورد اصابت گلوله قرار گرفت: بنابر گزارش ها ، مرد 23 ساله ای در ساعت 5 بعد از ظهر با اصابت گلوله وارد بیمارستان الیس شد. پلیس اعلام کرد که این حادثه در خیابان 700 ایالت رخ داده است. این مرد با جراحات وارده به مرکز درمانی آلبانی منتقل شد.
 • مرد 13 ژوئن در جاده کنوود به ضرب گلوله کشته شد: پلیس با تماس با یونیون کالج حراست از مردی در منطقه خیابان 450 نات خبر داد که از ناحیه پا مجروح شده بود. پلیس گفت که یک صحنه جنایت مشابه در جاده کنوود پیدا کرده است.
 • نوجوان 25 آگوست در خیابان وان ورانکن به ضرب گلوله کشته شد: به گفته پلیس ، یک جوان 17 ساله قبل از ساعت 2 بعد از ظهر از ناحیه دست مورد اصابت گلوله قرار گرفت. این پسر در محل توسط امدادگران تحت درمان قرار گرفت و با جراحات وارده به بیمارستان الیس منتقل شد.
 • در 29 آگوست مردی در خیابان آلبانی به ضرب گلوله کشته شد: یک مرد 27 ساله در ناحیه 1700th خیابان آلبانی از ناحیه سینه و پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. به گفته پلیس ، این مرد در وضعیت بحرانی اما پایدار به مرکز پزشکی آلبانی منتقل شد.
 • 5 سپتامبر سه نفر در بار و رستوران گرمسیری کشته شدند: دو مرد و یک زن 22 تا 27 ساله صبح زود در یک رستوران بار و گرمسیری مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. پلیس گفت یکی از این افراد ، ای شاون امیر برکلی از آلبانی ، 23 ساله ، در ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به بیمارستان الیس منتقل شده و در آنجا مرگ وی اعلام شده است.
 • در 16 سپتامبر مردی در خیابان آلبانی به ضرب گلوله کشته شد: یک جوان 18 ساله در حوالی ساعت 22:12 شب از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. پلیس اعلام کرد که چندین غلاف در منطقه 1200 خیابان آلبانی پیدا کرده است.
 • 12 اکتبر یک مرد در جاده فارست و خیابان فرانسیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت: یک جوان 20 ساله در ناحیه جنگل و خیابان فرانسیس از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. پلیس گفت که این مرد هنگامی که می خواستند در مورد تیراندازی با او صحبت کنند همکاری نمی کرد.

بیشتر از NEWS10

 • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
 • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
 • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد
 • هاکی استادیوم شنندهووا در یک شب بزرگ ، گیلدرلند را می برد
 • زوج کوبلسکیل متهم هستند که پسرش را به خطر انداخته اند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید