سازمان محلی به “پنج روز تنباکو کافی است” نگاه می کندآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – طبق اعلام وزارت بهداشت ایالت نیویورک ، میانگین سن یک فرد سیگاری جدید در نیویورک تا 13 سال است. به همین دلیل است که یک سازمان محلی بر لزوم حفاظت از کودکان در برابر مصرف دخانیات تأکید می کند.

انجمنهای دخانیات رایگان منطقه پایتخت منتظر پنجمین روز خود از “ظهور روز دخانیات” است. روز مناسب دخانیات ایجاد شد تا مردم از این موضوع آگاه شوند که چگونه به گفته جانی اور ، مدیر برنامه ، کودکان می توانند به راحتی تحت تاثیر مصرف دخانیات قرار بگیرند.

“ما می دانیم که هنوز همان 13 است [the average age of a new smoker]Orr می گوید ، که به اندازه کافی جوان است ، ما در واقع با افرادی آشنا می شویم که آن را شروع کرده اند [smoking] به عنوان یک کودک نه ساله به این معنا که [13] متوسط ​​و مردم کمی دیرتر شروع می کنند. اور می گوید حدود 90 درصد از افراد سیگاری بزرگسال سیگار را قبل از رسیدن به سن 18 سالگی شروع کرده اند.

به گفته لورن سیرز ، متخصص نرم افزار ، NY Tobacco ، که انجمن های دخانیات Free District بخشی از آن هستند ، با هدف جلوگیری از استفاده جوانان از محصولات دخانی است. از سال 2020 ، وزارت بهداشت ایالت نیویورک از کاهش استفاده از سیگارهای الکترونیکی سنتی و دانش آموزان دبیرستانی خبر می دهد.

این ایالت همچنین تعداد سیگاری های 30 ساله دبیرستانی را کمتر از 3 درصد اعلام کرده است ، در حالی که استفاده از سیگارهای الکترونیکی با 5/22 درصد بالاترین پایان است. به گفته اور ، این میزان از 27 درصد در سال 2018 کاهش یافته است.

اور معتقد است که ممنوعیت سیگارهای الکترونیکی توسط دولت در سال گذشته به تعداد کمی از جوانان گفته می شود: “کودکان فقط در سیگارهای معمولی سیگاری نیستند. آنها عاشق طعم هستند. اگر اینطور نبود انبه و توت فرنگی و سایر طعم های موجود ، احتمالاً آنها آن را نخورده اند. “

به گفته سازمان غذا و دارو و همچنین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، مصرف دخانیات همچنان عامل اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است. انجمن های رایگان دخانیات مرکز پایتخت می گوید زمان آن رسیده است که “طعم خود را به پایان برسانید” “زیرا می دانیم که مصرف سیگار منتول و فرآورده های تنباکو طعم دار شروع آن را آسان و ترک آن را دشوار می کند ، ما بر آموزش لیزری در مورد اثرات مضر دخانیات خوشمزه تمرکز می کنیم.

بیشتر از NEWS10

  • پلیس: یک زن در آلبانی گفت اسلحه ای که در هنگام اختلاف بار حمل می کرد
  • یک مورد جدید COVID در آلبی CSD شناسایی شد
  • سازمان محلی به “پنج روز تنباکو کافی است” نگاه می کند
  • Schenectady High به ادعاهای افزایش خشونت پاسخ می دهد
  • فراخوان برای گسترش هیئت بررسی پلیس جامعه آلبانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید