سرویس اطلاعات هک نجوا


تمامی سرویس های سکوی نجوا تعطیل شده است

سرویس اطلاع رسانی نجوا امروز شنبه ۱۸ مهرماه مورد حمله سایبری قرار گرفته است. حساب توییتر نجوا هک را تایید کرد و گروه هکری Anonymous نیز مسئولیت آن را بر عهده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سرویس اطلاع رسانی نجوا صبح امروز هک شد و پیامی مربوط به ناآرامی های اخیر برای مشتریان آن ارسال شد.

حساب کاربری توییتر این سرویس هک تایید شده و گروه هکر Anonymous نیز مسئولیت آن را بر عهده گرفته است.

در خصوص اختلال اخیر در این زمینه برای مشتریان این سرویس پیامی ارسال شده است.

چند ساعت پس از انتشار اسکرین شات های پیام های ارسالی به مشتریان، حساب کاربری توییتر این شرکت نیز با انتشار توییتی، هک شدن آن را تایید کرد: «سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا امروز شنبه ۱۸ مهرماه هدف یک رخنه امنیتی قرار گرفته و هک شده است. تیم نجوا در حال حاضر در حال بازیابی همه موارد خود است و در تلاش است پس از توقف سرویس، سرویس را مجدداً راه اندازی کند.

گروه هکری Anonymous نیز با انتشار توییت ها و تصاویری از اعلان های ارسال شده به مشتریان نجوا، مسئولیت این هک را بر عهده گرفت.

لازم به ذکر است شرکت نجوا در زمینه پوش نوتیفیکیشن موبایل، بازاریابی اینترنتی و ایمیلی فعالیت می کند و یکی از پرطرفدارترین خدمات در این زمینه می باشد.

همچنین بخوانید:

گروه هکرهای ناشناس را شناسایی کنید

تا به امروز بیش از هشت هزار وب سایت و اپلیکیشن از خدمات این شرکت از جمله آگار، فارابی، فروشگاه مدیسه، سینماتیک و خبرگزاری ها مانند فارس، مهر و تسنیم استفاده کرده اند.

نجوا در واقع یک ارائه دهنده خدمات بازاریابی حفظ است که صاحبان وب سایت یا کسب و کارهای آنلاین می توانند از خدمات پوش نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ استفاده کنند تا کاربران خود را به وب سایت بازگردانند و با تعامل مناسب آنها را به مشتریان دائمی تبدیل کنند.

Push Notification پیامی شبیه پیامک است که می تواند شامل عکس، عنوان و متن کوتاهی باشد که برای کاربران تجاری ارسال می شود و آنها را به وب سایت یا برنامه خود باز می گرداند.

نوتیفیکیشن ها وسیله ای مستقیم برای ارسال پیام به کاربر هستند و بدون نیاز به باز کردن وب سایت یا برنامه در دستگاه کاربر باز می شوند.