سهرابیان: منتظر اولین طلای خرد کردن ایران دربازی‌های آسیایی باشید


به گزارش خبرنگار مهر، تایلند پس اجتناب کرده اند تعدادی از سال تعطیلی {به دلیل} بیماری عروق کرونر روده ها، اردیبهشت ماه در تعدادی از بخش اسلالوم، آب های آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاراکانو میزبان مسابقات خرد کردن قهرمانی بزرگسالان آسیا بود.

نتیجه این رقبا ها برای گروه اعزامی ایران، کسب ۲۵ مدال (۳۵ مدال) در بخش آب های آرام (۱۳ طلا، ۵ نقره را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنز)، پارا قایق (۵ مدال) را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلالوم (۲ مدال) بود. این مدال ها در شرایطی برای ایران به کف دست به اینجا رسید کدام ممکن است ملوانان کشورمان پس اجتناب کرده اند ۲ سال دوری اجتناب کرده اند میادین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند منصفانه فاصله ورزش فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حیله و تزویر همراه خود پدرو برزیلی برای آزمایشی قابل توجه وارد میدان شدند.

کسب این مدال ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف زدن قزاقستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ازبکستان در شکاف تعدادی از ماه به همان اندازه تفریحی های آسیایی، بارقه های امید زیادی را برای دستیابی خرد کردن روشن کرد، هرچند کدام ممکن است کشورهایی شبیه چین، ژاپن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ملت ها قطعا در تفریحی های آسیایی حضور خواهند داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدال های بین آنها در کشورهای مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها در ۱۲ موضوع بی نظیر تخصیص شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعاً باید آمادگی بیشتری برای این میدان غول پیکر داشته باشیم.

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون کشتی های خرد کردن در گفتگو همراه خود خبرنگار مهر در خصوص کسب این مدال ها حضور این گروه را تعیین مقدار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند او پیش بینی مدال آوری در تفریحی های آسیایی را داشت.

* خبرگزاری مهر – گروه بازی: خرد کردن ایران برای اولین بار در مسابقات قهرمانی آسیا همراه خود ۱۵ مدال اصولاً اجتناب کرده اند فاصله در گذشته حضور داشت. تعیین مقدار خواهید کرد اجتناب کرده اند مدال ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسابقات ایران {در این} مناسبت چیست؟

علی رضا سهرابیان: همراه خود این انواع ورزشکار در شرایطی به مسابقات قهرمانی آسیا رفتیم کدام ممکن است اصلاً کسب این انواع مدال برایمان مهم نبود با این حال به آگاه سرمربی می خواستیم ورزشکاران را در همه موضوع ها محک بزنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید رکوردها را بسنجیم. . رکوردهایی کدام ممکن است ورزشکاران ما {در این} مسابقات به کف دست آوردند نسبت به تفریحی های آسیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر موارد فوق العاده خوشایند بود. در کایاک ۲۰۰ متر رکوردی نزدیک به المپیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان داشتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دوضرب ۵۰۰ متر توانستیم اجتناب کرده اند قزاقستان، دارنده مدال طلای آسیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جام جهانی پیشی بگیریم به همان اندازه گروه قزاقستان بعد اجتناب کرده اند آن گریه تدریجی. اجتناب کرده اند کف دست دادن مدال، به منظور که گروه در مسابقه بلافاصله بچه های ما را برای دوپینگ آزمایش کردند. برخی اجتناب کرده اند مدال هایی کدام ممکن است {در این} مسابقات به کف دست آوردیم باور نکردنی بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی سرمربی قزاقستان نیز به ما تبریک اظهار داشت. رئیس فدراسیون جهانی خرد کردن کدام ممکن است {در این} رقبا ها حضور داشت انجام گروه کشورمان را درست مثل آلمان در مسابقات قهرمانی جهان توضیح دادن کرد کدام ممکن است در کمال سوال کردن اجتناب کرده اند سایر ملت ها پیشی گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام بهتری داشت.

– {در این} رقبا ها رقیب بی نظیر خرد کردن آسیا غایب بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید رقیب بی نظیر چین بود، خواه یا نه اگر این ملت همراه خود سایر ملت ها غایب بود، شرایط برای کسب مدال مشابه بود؟

* شکی نیست کدام ممکن است چین {در این} زمینه ما را شبح می تدریجی. اگر چین {در این} رقبا ها حضور داشت، حداقل ۶ مدال طلا در ۱۲ ماده بی نظیر کسب می کرد، با این حال قطعاًً قادر خواهیم بود نقره را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنز بیشتری کسب کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان شاهد افزایش مدال های شخصی هستیم. برای تفریحی های آسیایی هم همینطور {خواهد بود}. اینکه بگوییم کشورهای صاحب شناسایی {در این} مسابقات نمایندگی نکردند اصلا مناسب نیست. مناسب است کدام ممکن است چین رقیب بی نظیر ماست، با این حال قزاقستان، ازبکستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرقیزستان هم مدعی آسیا هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جزو بهتر از های آسیا هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما همه وقت اجتناب کرده اند این ملت ها عقب بوده ایم، این بار اجتناب کرده اند آنها ورودی افتاده ایم. ژاپنی ها کدام ممکن است {در این} مدت اصلا برای بازدید اشکال دارند، سه هفته قرنطینه دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است در مسابقات حاضر نمی شوند. اجتناب کرده اند طرفی ژاپن رقیب ما در خرد کردن نیست. کره جنوبی در آب های آرام حرفی برای ادعا کردن ندارد. تنها گروه خرد کردن بانوان کره شمالی بهتر از است را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه بانوان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا {در این} بخش مدالی کسب نکرده است. تایلندی ها سال ها در سوژه های اکسپرس کار کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفت کرده اند، با این حال ادامه دارد هم می توانیم در متنوع اجتناب کرده اند سوژه ها به پای آنها برسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید رکوردهای بهتری داشته باشیم. تعدادی از مدال بگیر {در این} مدت نسبت به قزاقستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ازبکستان هر ۲ در آسیا کدام ممکن است حرف اول را می زنند خوشایند بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون آن است گفتم مربیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان کشورهای تولید دیگری اجتناب کرده اند ما توصیه کرده اند. خانم ها قرقیزستانی نیز خوشایند هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان اظهار داشت اجتناب کرده اند تعدادی از عامل نیازمند هستند. اندونزی یکی اجتناب کرده اند کشورهایی است کدام ممکن است اخیرا امتحان شده های زیادی برای بهبود انجام داده است با این حال ادامه دارد راه زیادی در پیش دارد. تاجیکستان کدام ممکن است مطلقاً ۹ مالی برای مسابقه داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ ورزشکاری برای اعلام کردن.

همراه خود این دلایل اجتناب کرده اند انجام قایقرانان در مسابقات قهرمانی آسیا حفاظت می کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام قایقرانان را خوش بینانه تعیین مقدار می کنید؟

* در شرایط مالی حال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۶ هزار دلار همراه خود گروه مناسب به مسابقات قهرمانی آسیا رفتیم. اگر نرویم، می نویسند، نمی توسعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا کدام ممکن است ما رفتیم، برای ما هم می نویسند! روزی کدام ممکن است گروه خرد کردن ما همراه خود این شرایط روی حیله و تزویر نتوانست به مسابقات قهرمانی آسیا برود هیچ رسانه ای {در این} باره چیزی ننوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر به مسابقات برویم قطعاًً به مدال های زیادی شبیه این موضوع کف دست خواهیم کشف شد از کودک ها شرایط برتر داشتند. من می خواهم اجتناب کرده اند انجام خانوار خرد کردن حفاظت می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هرکس اجتناب کرده اند من می خواهم انتقاد تدریجی من می خواهم را نمی شناسد. من می خواهم اجتناب کرده اند رکوردهای ورزشکاران این دوران حفاظت می کنم، اگر به فاصله های زودتر تفریحی های آسیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جام جهانی نگاهی بیندازید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رکوردها را همراه خود هم ارزیابی کنید، قطعاًً به این نتیجه می رسید کدام ممکن است چقدر بیشتر اجتناب کرده اند قایقرانان. {در این} شرایط من می خواهم انصافاً اجتناب کرده اند انجام خرد کردن حفاظت می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گویم چگونه در شرایطی کدام ممکن است می گویند این مدال ها مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریبنده نیست!

– یعنی اجتناب کرده اند انجام گروه اکتشاف ایران راضی هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آن حمایت می کنید؟

* حفاظت من می خواهم اینجا است کدام ممکن است امتحان شده فرزندانم مربیان کشورهای تولید دیگری برای احترام اجتناب کرده اند ماست. اینکه قزاقستان مدعی است اجتناب کرده اند ما تمایل دارد کدام ممکن است نظامی مشترک بخواهیم. هند اجتناب کرده اند ما تمایل دارد کدام ممکن است ورزشکارانش همراه خود قیمت شخصی در اردوی ایران حضور یابند را انتخاب کنید و انتخاب کنید معلم ما آنها را محافظت دهد. اینها دفاعیات من می خواهم برای کودک هایم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد مانند است خیلی زود همراه خود کسب این همه مدال خودمان را آرم دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید در مسابقات بی نظیر تفریحی های آسیایی ملت را غافلگیر می کردیم ۹ الان!

سهرابیان: منتظر اولین طلای ایران در قایقرانی در بازی های آسیایی باشید

– پیش بینی خواهید کرد برای کسب مدال در تفریحی های آسیایی خرد کردن چیست؟

* قطعا نصف مدال طلای چین در تفریحی های آسیایی. شاید نتوانیم ۱۳ مدال طلای قهرمانی آسیا را تکرار کنیم با این حال قطعاً نسبت به فاصله در گذشته مدال های نقره را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنز بیشتری کسب خواهیم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن یک است رنسانس در خرد کردن ایران {خواهد بود}. ما حتی مشتاق کسب اولین مدال طلای شخصی در هانگژو هستیم. روزی کدام ممکن است علی آقا میرزایی در المپیک آغاز کرد، زبان چینی ها در موقعیت یابی های شخصی نوشتند کدام ممکن است زنگ خطر اجتناب کرده اند طلای آسیا به صدا درآمده است. در خرد کردن خانم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسران آسیا بیش اجتناب کرده اند در هر زمان که عکس حرف برای ادعا کردن داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارم طلسم مدال طلای کایکرها در تفریحی های آسیایی در این دوران آسیب دیده شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم قطعاًً در هانگژو منبر ارائه می دهیم خواهم اظهار داشت کدام ممکن است درو کردن های ما اجتناب کرده اند ما کسب مدال در تایلند خطا بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید همه به پاروزن به خاطر مدال هایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین طلایش تبریک بگویند.

{در این} شرایط فدراسیون خرد کردن تعدادی از مدال در تفریحی های آسیایی را به کمیته سراسری المپیک وعده داد؟

* این دلخراش است با این حال مسئولان کمیسیون برای اولین بار به ما وعده مدال های ۲ رقمی داده اند. پیش بینی داریم ده مدال کسب کنیم. همراه خود برخورد کردن چین، ژاپن، چین تایپه، قزاقستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ازبکستان بالقوه است چشم انداز طلایی ما کم شود با این حال می توانیم نقره را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنز بگیریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا انواع مدال ها اصولاً اجتناب کرده اند در گذشته احتمالاً خواهد بود. در مسابقات اسلالوم قهرمانی آسیا در تایلند نیز ۲ مدال کسب کرده ایم، با این حال تکرار آن در تفریحی های آسیایی روی حیله و تزویر است. همراه خود این جاری برای اولین بار در آب های خروشان چشم انداز کسب مدال داریم. رکسانا رازگیان در فرانسه ورزش می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط فوق العاده خوبی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارم به شما گزینه بدهد طلسم را بشکند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین مدال این کلاس را کسب تدریجی. در واقع بالقوه است رنگ این مدال برنز باشد. در کانوئینگ بانوان چشم انداز چندانی برای مدال نداریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاید بازیکنی مدعی در آن موضوع نداشته باشیم، با این حال در قایق رانی خانم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانوئینگ پسران خیلی خوشایند هستیم. حضور داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی چشم انداز کسب مدال طلا را داشته باشید. ما در خرد کردن شرایط خوبی داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا {در این} بخش روی مدال حساب خواهیم کرد. به همین دلیل پیش بینی ما کسب بیش اجتناب کرده اند ۱۰ مدال در تفریحی های آسیایی است. در واقع اگر عده ای به همان اندازه آن موقع روحیه کودک ها را بی رنگ نکنند، اما علاوه بر این سعی کنند روحیه ورزشکاران را بالا ببرند. قبلا قول مدال را انتخاب کنید و انتخاب کنید سهمیه داده بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این بار هم قول کسب این انواع مدال را دادم.

اجتناب کرده اند انجام پدرو راضی بودید؟ به نظر می رسد مانند است سوارکاران همراه خود این معلم {در این} مدت مختصر پیشرفت خوبی داشته اند؟

* پدرو ۴ ماه پیش در ایران بود با این حال خیلی خوشایند زحمت کشید. طبق این سیستم او، ورزشکاران ما روزانه ۶ مونتاژ در یک واحد این سیستم روی حیله و تزویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشرده ورزش می کنند. به آگاه وی، قایقرانان برای تصور را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین مقدار شرایط تمرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رکوردهای شخصی در تمامی مسابقات نمایندگی کردند. انتظارات ما اجتناب کرده اند پدرو به واقعیت اتصال. ما برای اولین بار هشت ورزشکار عجیب و غریب شخصی را همراه خود این معلم برزیلی داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این برای بلند مدت ما فوق العاده حیاتی است. ورزشکارانی مثل احمدرضا طالبیان کدام ممکن است زمانی ممکن است سرمربی گروه سراسری شود. همراه خود پدرو هماهنگی شد کدام ممکن است این سیستم تمرینی همراه خود این هشت نفر شکسته نشده یابد. این اشخاص حقیقی یاد می گیرند کدام ممکن است همراه خود این معلم غول پیکر کار کنند به همان اندازه سال ها همراه با ما باشند چون در نظر گرفته شده می کنم همه وقت نمی توان به ۱ معلم خارجی تکیه کرد.

– به همان اندازه کی همراه خود این معلم کار می کنیم؟

* امیدواریم همراه خود پدرو، حداقل در المپیک پاریس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام در المپیک لا همراه خود اولین مدال خرد کردن المپیک، همه را شگفت زده کنیم. قرارداد پدرو به همان اندازه المپیک پاریس شهرت دارد با این حال امیدواریم شرایط برای شکسته نشده او فراهم شود چرا کدام ممکن است برای دستیابی در المپیک این سیستم داریم.

– اخرین حرف…

* ما یکی اجتناب کرده اند معدود صفحه بحث هایی هستیم کدام ممکن است سودآور به حمایت پولی شده ایم. در شرایطی کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند فدراسیون‌ها همراه خود قیمت‌های حقوق کارگران، قیمت‌های جاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اردوی ورزشکاران مانده‌اند، بدهی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالیات‌های سال‌های قبلی را تیز کردن کرده‌ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلی برای اعزام ورزشکاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعزام گروه غول پیکر به مسابقات نداریم. قهرمان آسیا شد. متأسفانه اجتناب کرده اند نقد مدال هایمان تخلیه شده ایم.