سومین فاصله مسابقات لیگ کاراته وان ملت در کرمانشاه برگزار می‌شود


به گزارش خبرنگار مهر، سعید نصرالله ظهر پنجشنبه در نشست خبری را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشکار اجتناب کرده اند پوستر بهترین مناسبت ورزشی گذشته تاریخی استان کرمانشاه در هیئت کاراته استان کرمانشاه گفت: اولین فاصله مسابقات کاراته در ۴ کلاس سنی نونهالان، جوانان، کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امید در ۲ بخش زنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسران در استان کرمانشاه برگزار تبدیل می شود.

وی افزود: اولین فاصله مسابقات کاراته در فدراسیون برای افرادی طراحی شده است کدام ممکن است علاوه بر این اکتسابی جایزه نقدی، مقام را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیاز کسب کنند. رتبه آنها به اردوی کارکنان سراسری دعوت می شوند.

رئیس شورای کاراته کرمانشاه تصریح کرد: بر مقدمه مصوبه ابلاغی استان های غول پیکر در صورت میزبانی کمتر از ۶ امتیاز کسب می کنند.

نصرالله اظهار داشت: بر مقدمه امتحان شده های {انجام شده} کرمانشاه تقاضا میزبانی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانستیم مجوز میزبانی کلاس ها هیات مدیره را بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: فاصله ای در اسفندماه سال قبلی به میزبانی استان تهران کدام ممکن است ۳ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۴۰ نفر در آن نمایندگی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر مقدمه پیش سوراخ بینی ها بیش از سه هزار نفر در مسابقات کاراته ۱ نمایندگی خواهند کرد.

رئیس هیئت مدیره کاراته کرمانشاه افزود: پرونده عنوان اجتناب کرده اند ورزشکاران کاراته تحریک کردن شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسابقات در اردیبهشت ماه سال جاری به مدت ۹ روز برای ادغام کردن ۴ روز پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس زنان در سالن ورزشی امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار تبدیل می شود.

نصرالله تصریح کرد: همراه خود ملاحظه به اینکه برگزاری مسابقات زمان مناسبی برای بازدید است، پیش بینی {می رود} کودکان نمایندگی کننده به در کنار پیرمردها شخصی به کرمانشاه بازدید کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ممکن است جایگزین خوبی برای استان کرمانشاه باشد.

وی اظهار داشت: در وسط در گذشته ۷۰ ورزشکار کرمانشاهی توانستند {در این} مسابقات نمایندگی کنند با این حال {به دلیل} میزبانی کرمانشاه در این دوران اجتناب کرده اند مسابقات بیش اجتناب کرده اند ۵۰۰ نفر توانستند {در این} مسابقات نمایندگی کنند.

رئیس هیئت کاراته استان کرمانشاه تصریح کرد: برای اسکان {افرادی که} مراقبت از مسابقات به کرمانشاه بازدید می کنند همراه خود برخی ارگان ها صحبت کرده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۵۰ نفر اجتناب کرده اند فدراسیون برای ادغام کردن ۱۰۰ داور به در کنار ورزشکاران به کرمانشاه بازدید خواهند کرد.

نصرالهی افزود: برای اولین فاصله مسابقات کاراته نتیجه ای حاصل نمی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها چیزی کدام ممکن است فراموش نمی کنیم میزبانی صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناسبی است کدام ممکن است ممکن است به میزبانی شورای کاراته همراه با اداره کل میراث باکلاس، گردشگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنایع دستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنایع دستی برگزار شود. همه طرف های مرتبط.”