سگی که در حومه صخره ای دره هادسون گرفتار شده بود پس از 5 روز نجات یافت


کرونسکون ، نیویورک (WSYR / AP) – یک سگ پس از پنج روز گیر افتادن در یک جریان باریک بدون آب و غذا با موفقیت نجات یافت. این سگ در نزدیکی جاده گرترود بینی در یک پارک دولتی در شهرستان اولستر ، واقع در غرب پالتز جدید محبوس شده بود.

یک زن محلی با سگ 12 ساله ای به نام لیزا در حال قدم زدن بود که در مقابل پارک ایالتی مینهواسکا افتاد. کارکنان پارک نتوانستند وارد سوراخ شوند تا به سگ پارس کمک کنند.

دو نفر از اعضای تیم مقدماتی نیوجرسی ، گروهی داوطلب که در نجات غارها تخصص دارند ، توانستند سه شنبه به اندازه کافی از نهر پایین بیایند تا یک دوربین مخصوص ضربه زدن به اندازه کافی برای تماشای لیزا پیدا کنند.

امدادگر جسیکا وان اورد با عبور از گذرگاه ، بو را بویید و از هات داگ آویزان از انتهای یک چوب اصلاح شده برای جذب سگ استفاده کرد تا سرش را در یک طناب نگه دارد. این به امدادگر دیگر اجازه داد تا حلقه را ببندد.

مارک دیکی ، سرپرست بخش ” تیم پاسخ ، گفت. در آن داستان.

این سگ در بسته نجات قرار داده شد و ساعت 5 بعد از ظهر روز سه شنبه پرورش داده شد و با صاحبش ملاقات کرد. لیزا بعد از سقوط مورد معاینه قرار گرفت و روحیه خوبی داشت – اگرچه گرسنه و تشنه بود ، مسئولان پارک روز چهارشنبه گفتند.

جینا کربناری ، مدیر اجرایی شهرستان اولستر SPCA می گوید: “همه ما نگران بودیم که سگ زنده نماند تا زمانی که جسیکا بتواند به حرکت نزدیک شود و حرکت را بشنود.” این سگ را به مکانی امن ببرید ”

بیشتر از NEWS10

  • پنل FDA نصف دوز اضافی واکسن Moderna را تأیید می کند
  • سگی که در حومه صخره ای دره هادسون گرفتار شده بود پس از 5 روز نجات یافت
  • قاضی خطوط هوایی یونایتد را تعلیق می کند تا کارکنان محافظت نشده را در مرخصی نگه دارد
  • به روز رسانی: مرد تروایی به جرم قتل در تیراندازی 2015 محکوم شد
  • بررسی برنامه تلاش رستوران نیویورک

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید