سیب زمینی شیرین ساده با یک کاسه سبزیجات


این سیب زمینی شیرین و یک کاسه سبزیجات راهی عالی برای لذت بردن از ترکیب طعم و بافت است!

سیب زمینی شیرین و سبزیجات به دلیل تنوع و غذای اصلی آنها در بسیاری از خانوارها یک غذای اصلی است ، زیرا در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای کشاورزان یافت می شود.

این کاسه دارای بافتی دوست داشتنی است که می توانید اغلب آن را خریداری کنید – انجیر.

انجیر نه تنها طعم شیرین خوبی را برای ایجاد تعادل در مواد شور و شیرین به ارمغان می آورد ، بلکه دارای مقدار زیادی فیبر است ، فیبرهای محلول و نامحلول که به سیستم گوارشی ما کمک می کند تا طبیعی بماند و قند خون ما را ثابت نگه دارد. انجیر همچنین سرشار از مواد معدنی مانند منگنز ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم است. همه آنها برای سلامت قلب و عروق ، سلامت استخوان ها و کاهش فشار خون ضروری هستند.

ترکیب مواد موجود در این کاسه به همه جوانه های خوشمزه شما ضربه می زند!

استفاده از پایگاه پنجم برای ایجاد یک سیب زمینی شیرین هماهنگ با یک کاسه سبزیجات

اگر با انجمن NS و رویکرد ما در اینجا آشنا هستید ، سیستم پایه پنجم ایجاد رژیم غذایی متعادل را برای شما آسان می کند که به بدن شما تغذیه مورد نیاز برای تمرکز ، معده ضعیف ، انرژی قوی ، خواب خوب و خوب را می دهد. سلامتی مدت زمان طولانی برای انعطاف پذیری برای لذت بردن از غذاهای مورد علاقه شما.

پایه پنجم از پنج ماده غذایی شامل پروتئین ، چربی ، کربوهیدرات ، کربوهیدرات و یک چشایی مزه ای تشکیل شده است (که لرزش ، طعم و لذت را برای وعده های غذایی شما به ارمغان می آورد).

این دستور غذا دارای هر پنج ماده است ، بنابراین بهترین غذا برای شماست که از آن لذت ببرید!

تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید که پنجمین سیستم اساسی ما را در زمینه ایجاد غذاهای متعادل ارائه می دهد که می توانید برای تهیه غذاها یا طبخ تازه این هفته از آنها استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید