شبکه توزیع موتور بهمن ون بری ایننردز در چرخه است


شرکت بهمن موتور طی اطلاعیه ای آمادگی فروش ون بری را به شرکت های فعال در شبکه توزیع اینرودز اعلام کرده است.
به گزارش درک پایگاه خبری بهمن موتور، بر اساس اطلاعیه بهمن موتور، شرکت های فعال در شبکه توزیع مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی می توانند از وضعیت عرضه راه های داخلی مطلع شوند. با مراجعه به واحد فروش سازمانی گروه بهمن.
گروه بهمن سال گذشته با اشاره به نیاز به شبکه توزیع خودروهای پرکاربرد در این شهر، از ون بری اینروادز برای اولین بار رونمایی کرد و مرحله اول فروش خودرو در ۲۴ خرداد همان سال انجام شد. پس از شروع طرح فروش، با تقاضای بالایی از سوی خریداران مواجه شد.
استقبال ویژه خریداران خودروهای وانت اینرودس در فاز اول طرح فروش نشان می دهد که بازار حمل و نقل کشور به این نوع خودروها نیاز دارد و بازار به محصولات بهمن اعتقاد دارد.
گروه بهمن در حال حاضر دارای گارانتی دو ساله یا ۵۰۰۰۰ کیلومتری است (هر کدام که اول باشد)، ون بری یک سال یا ۲۰۰۰۰ کیلومتر خدمات رایگان برای سرکشی ارائه می دهد.
قابل ذکر است که علیرغم تنوع تولید خودرو در ایران، Inroads اولین وانتی است که به استانداردهای ۸۵ دست یافته است و بدنه این خودرو به دلیل ادغام با تیرهای تقویت کننده و شاسی در نقاط مختلف، از استحکام خوبی برخوردار است. بدن ایمنی خوبی دارد.