شرایط نوار بدن – وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان


تحلیلگر ساختار بدن

تست بدنسازی یا تست بدنسازی در تجزیه و تحلیل ساختار بدن مانند درصد چربی ، آب ، ماهیچه ، استخوان ، نمک ، کاهش وزن و وزن کم ، چاقی و اضافه وزن ، شاخص توده بدنی (BMI) ، اندازه چربی بسیار مفید است. پوست حاوی اندام هایی در بدن است. دستگاه باد از طریق تکانه های الکتریکی عمل می کند و در برابر جریان الکتریکی در بافت های بدن مقاومت می کند. بر اساس این مقاومت ، نسبت بافت های بدن تعیین و با مقادیر طبیعی تعریف شده توسط دستگاه مقایسه می شود. به این ترتیب می توانید تصویر کاملی از ساختار بدن خود و جزئیاتی که نیاز به توجه دارند ، بدست آورید.

تحلیلگر ساختار بدنه: (Tanita BC-418 Body Body Analyzer) BC-418

دستگاه اندازه گیری بدن (تجزیه و تحلیل ساختار بدن) دستگاهی است که برای تجزیه و تحلیل کامل ساختار بدن استفاده می شود. این دستگاه یک ابزار ساده ، سریع و غیر تهاجمی برای اندازه گیری ساختار بدن است. دستگاه اندازه گیری بدن Tanita 418-BC ، از طریق تکانه های الکتریکی ، درصد و سطح چربی (FM) ، توده بدون چربی (FFM) ، میزان عضله و چربی در سمت چپ ، بازوی راست ، پای چپ ، پای راست و ساقه ، بهترین را محاسبه می کند محتوای ماهیچه و چربی و میزان متابولیسم پایه (BMR).

این دستگاهها برق بسیار ضعیفی برای اندازه گیری باد (مقاومت الکتریکی) بدن ارسال می کنند. بنابراین ، در اصل ، کاربران باید از این دستگاه ها بدون پای برهنه استفاده کنند. علاوه بر این ، از آنجا که امپدانس با توجه به میزان مایعات بدن متفاوت است ، توجه به نکات لازم قبل از آزمایش برای اطمینان از نتایج اندازه گیری های اندازه گیری ترکیب بدن بسیار مهم است. عدم رعایت هریک از این علائم ممکن است منجر به انحراف جزئی از نتایج آزمایش شود:

برای جلوگیری از خطاهای احتمالی در مقادیر اندازه گیری شده ، نباید تمرینات بدنی شدید را قبل از آزمایش انجام دهید و اگر این فعالیت را انجام می دهید ، باید به اندازه کافی استراحت کنید. زیرا ورزش های سنگین می تواند به مرور زمان بر ساختار بدن تأثیر بگذارد.
• برای به دست آوردن نتایج دقیق برای زمان های مختلف آزمایش ، آزمایش ها باید همیشه در یک وضعیت باشند (برای مثال قبل از رفتن به دستشویی و درجه حرارت) زیرا تغییرات آب بدن و دمای بدن می تواند تأثیر بسزایی در انجام آزمایشات داشته باشد. به

بعد از حمام یا سونا بلافاصله وزن نکنید زیرا عرق ساختار بدن را تغییر می دهد.

• زنان باید از آزمایش در دوران قاعدگی خودداری کنند زیرا کم آبی بدن عوارض جانبی ایجاد می کند.
همچنین مطمئن شوید که کف پای شما تمیز است ، زیرا خاک یا خاک می تواند مانعی برای جریان های سبک باشد.
• قبل از غذا تجزیه و تحلیل ترکیب بدن را انجام دهید. تا 2 ساعت قبل از آزمایش نباید چیزی بخورید زیرا مصرف زیاد غذا / مایعات می تواند باعث گزارش ضعیف دستگاه شود.
• هنگام استفاده از اعضای بدن ، فرستنده ای مانند تلفن همراه همراه نداشته باشید زیرا ممکن است بر عملکرد دستگاه تأثیر بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید