شروع فیلمبرداری «اکولایزر ۳»/ادامه فیلم خوب دنزل واشنگتن – تئاتر آنلاین


فیلمبرداری قسمت سوم فیلم اکولایزر با بازی دنزل واشنگتن آغاز شد.

طبق گزارش تئاتر آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس، دنزل بازیگران واشنگتن و آنتوان فوکوا کارگردان فیلمبرداری فیلم سوم را آغاز کرد.اکولایزرجشن گرفتند

مدت کوتاهی در بالا ۴ سال از انتشار آن می گذرد.”اکولایزر ۲″ گذشت، اکنون دنزل واشنگتن بار دیگر در نقش رابرت مک کال قابل مشاهده است

این بازیگر پیشکسوت اوایل سال جاری اعلام کرده بود که فیلم سومی را نیز خواهد ساخت. حالا بعد از ۱۰ ماه فیلمبرداری سومین فیلم آغاز شده است.

سونی تصاویر وی از آغاز فیلمبرداری این فیلم در سواحل ایتالیا خبر داد دنزل واشنگتن و داکوتاها بادکش و آواز خواند اسکودلارو جلوی دوربین آنتوان فوکوا رفته

با توجه به اینکه دو فیلم قبلی در ماساچوست فیلمبرداری شده اند، رفتن عوامل فیلم به ایتالیا برای ساخت این فیلم نشان دهنده تفاوت این فیلم با دو فیلم قبلی است.

واشنگتن در فیلم «مردی در آتش» محصول ۲۰۰۴. بادکش که زمان او بچه بود، همبازی بود.

در فیلم هااکولایزر» که از برنامه تلویزیونی دهه الهام گرفته شده است ۱۹۸۰ ساخته واشنگتن او در نقش یک سرباز سابق ظاهر شد که از تفنگداران دریایی بازنشسته شد اما از مهارت های خود برای کمک به مظلومان جامعه استفاده می کند.

دو فیلم قبلی هر کدام ۳۳ کرور بودجه داشتند دلار توسط تماشاگران ساخته شد و اولی ۱۹۲.۳ میلیون دلار و دومی ۱۹۰ میلیون دلار فروخت.

در ماه آگوست ۲۰۱۸ اندکی پس از اکران دومین فیلم آنتوان فوکوا او گفت که می‌خواهد قسمت سومی هم بسازد و بالاخره به آرزویش رسید و برگشت تا این فیلم را درست مثل دو فیلم اول ریچارد ونک بنویسد.

این فیلم قرار است در تاریخ ۱ سپتامبر اکران شود ۲۰۲۳ این فیلم در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.