شهرستان آلبانی پیشنهاداتی را برای نامگذاری حقوق مرکز سابق تایمز می پذیردآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – شهرستان آلبانی طوماری را برای حق نامگذاری ورزشگاهی که قبلا به عنوان مرکز تایمز یونایتد شناخته می شد ، منتشر کرده است. این امر پس از آن صورت می گیرد که انجمن تایمز تمایل به تمدید حقوق نامگذاری نداشت و قرارداد 15 ساله خود را پایان داد.

این استان گفت پیشنهاد دهندگان بالقوه در جلسه اولیه شرایط و بازدید از تاسیسات در خیابان 51 مروارید جنوبی در آلبانی در 14 اکتبر شرکت کردند.

دان مک کوی ، مدیر اجرایی شهرستان می گوید: “طرفداران و ساکنان اختصاصی آن را با نام های زیادی می شناسند – از Knickerbocker تا Pepsi – اما چیزی که همیشه باقی مانده سرگرمی درجه یک در طول سال است.”

این ورزشگاه در سال 1990 افتتاح شد و میزبان رویدادهای مختلفی از جمله کنسرت ، نمایش خانوادگی و رویدادهای ورزشی بوده است. این ورزشگاه سالانه میزبان حدود 145 رویداد است.

پیشنهادات مهر شده برای حقوق نامگذاری دامنه باید توسط آژانس تدارکات شهرستان آلبانی ، اتاق 1000 ، State Road 112 ، آلبانی ، نیویورک 12207 و 4:30 بعد از ظهر در تاریخ 1 نوامبر دریافت شود. اسناد پیشنهاد درخواست برای بارگیری از امپراتوری موجود است. وب سایت سیستم مناقصه دولتی

بیشتر از NEWS10

  • شهرستان آلبانی پیشنهاداتی را برای نامگذاری حقوق مرکز سابق تایمز می پذیرد
  • مترقیان برای تغییر آب و هوا فشار می آورند تا در بسته مصرف کننده باقی بماند
  • Ballston Spa CSD روز جمعه به دلیل کمبود راننده اتوبوس به روستا می رود
  • به روز رسانی: 3 نفر در ارتباط با تیراندازی در خیابان لیوینگستون بازداشت شده اند
  • نرخ بیکاری در ایالات متحده با کمترین میزان از زمان شروع بحران رو به کاهش است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید