شوک غول پیکر به فوتبال؛ معلم غول پیکر جهان فوتبال بیشتر سرطان ها بدخیم دارد


لوئیس فن خال سرمربی هلندی تایید کرد کدام ممکن است به بیشتر سرطان ها مبتلا شده است.

لوئیس فن خال بار تولید دیگری {در تابستان} قبلی هدایت گروه سراسری هلند را برعهده گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دوران نیمکت نشینی شخصی انجام خوبی داشت.

سرمربی هلندی سودآور شد کشورش را به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برساند. هلند {در این} رقبا ها همراه خود ملت میزبان، سنگال را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکوادور همگروه {است تا} جایگزین فوق العاده خوبی برای صعود به مرحله بعد داشته باشد.

همراه خود این جاری این معلم ۷۰ ساله روز یکشنبه در یک واحد این سیستم تلویزیونی حاضر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتن کرد کدام ممکن است به بیشتر سرطان ها پروستات باکلاس مبتلا شده است. وی علاوه بر این تایید کرد کدام ممکن است رادیوتراپی را آغاز کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکنون ۲۵ فاصله درمانی بدست آمده کرده است.

لویی فن خال از سرطان بدخیم رنج می برد.

جاری خوشایند

فان خال اظهار داشت: “من می خواهم در نظر گرفته شده {نمی کنم} خواهید کرد نباید چنین چیزهایی را به {افرادی که} همراه خود آنها کار می کنید اطلاع دهید از قابل انجام است بر انواع های آنها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصمیماتی کدام ممکن است می گیرند تأثیر بگذارد.” متعاقباً در نظر گرفته شده کردم بهتر از کار اینجا است کدام ممکن است آنها چیزی با اشاره به او نمی دانند. حداقل ۹۰ سهم مواقع {به دلیل} بیشتر سرطان ها پروستات نمی میرید.

وی همراه خود ردیابی به بیماری شخصی کدام ممکن است در ماه های جدیدترین تحمیل شده است، اظهار داشت: سایر مشکلات معمولاً باعث در حال مرگ اشخاص حقیقی تبدیل می شود، با این حال من می خواهم به نوع باکلاس بیشتر سرطان ها مبتلا هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکنون ۲۵ بار رادیوتراپی کرده ام. متعاقباً خواهید کرد باید خیلی مسائل را مدیریت کنید به همان اندازه بتوانید {در این} شرایط به مسکن یکپارچه دهید.»

سرمربی هلندی همراه خود خاص اینکه چگونه در ماه های جدیدترین این حادثه را مخفی نگه داشته است، افزود: به من می خواهم اجازه گرفت اجتناب کرده اند در پشتی وارد بیمارستان شوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلافاصله به اتاق عکس منتقل شدم. همراه خود من می خواهم خیلی خوشایند رفتار شد. در واقع دوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار هم {در این} امر دخیل هستند.»