شکست نماینده مازندران در هفته اول لیگ برتر فوتسال


به گزارش خبرنگار ایرنا، فصل جدید لیگ برتر فوتسال کشور با برگزاری دو دیدار از روز پنجشنبه آغاز شد و امروز – جمعه – هفته نخست این رقابت ها با برگزاری پنج دیدار به پایان رسید.

مانند سال گذشته دو تیم از مازندران در لیگ برتر فوتسال حضور داشته اند. گند کاترین امل که با خرید امتیاز تیم های جاندیبتان کلاردشت و راگا سحر ری که فصل گذشته در لیگ برتر حضور داشتند، وارد لیگ برتر فوتسال شد، در هفته اول این رقابت ها به مصاف دو تیم قدرتمند لیگ برتری رفت.

زندبیتان کلاردشت در اولین دیدار این فصل میزبان ماس سونگون نایب قهرمان لیگ برتر فوتسال بود که در نوشهر شکست سنگین ۶ بر ۲ را در خانه خود متحمل شد.
محمدرضا کرد و علی اسماعیلی برای زندبیتان گلزنی کردند و محمدرضا سنگسفیدی (دو گل)، حمزه کدخدایی، محمد طاهری و مهدی جاوید برای مس سونگون گلزنی کردند.

با توجه به کیفیت سالن ورزشی یکم حسن رنجرز نوشهر، مسئولان تیم فوتسال زندیبتون کلاردشت اعلام کردند که میزبان مسابقات خانگی خود در نوشهر خواهند بود.

زندبیتی فصل قبل را با ۲۷ امتیاز در لیگ برتر فوتسال به پایان رساند و در پایان فصل نهم شد.

کند کاترین امل دیگر نماینده مازندران نیز در فصل گذشته میهمان تیم سوم کراپ الوند بود که در لیگ برتر با سرمربیگری حسین شمس با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.

تک گل کاترین آمل را مهدی دهقان زاد به ثمر رساند و علیرضا جوان، علی اکرمی و شهاب طالبی برای تیم میزبان گلزنی کردند.

مدیران تیم فوتسال چین، کاترین آمل، حسین شمس، سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشور و چهره شناخته شده فوتسال ایران و آسیا را به عنوان سرمربی انتخاب کردند.

یکی دیگر از خریدهای این تیم آملی جذب مسعود محمدی دروازه بان اول تیم ملی فوتسال ایران است. مسعود عباسی بازیکن تیم ملی جوانان زیر ۲۳ سال نیز به تیم کند کاترین پیوست.

در پایان هفته اول، چینی کاترین امل در جایگاه یازدهم و جندیبتان کلاردشت در جایگاه دوازدهم قرار گرفتند.

هفته دوم لیگ برتر فوتسال چهارشنبه ۸ تیرماه با میزبانی کلاردشت زندبیت میزبان مقاومت البرز و قند کاترین امل میزبان فردوس کوم برگزار می شود.