صرافی بنارس و رونالدو قرارداد تبلیغاتی امضا کردند


در تب و تاب سقوط ارزش ارزهای مجازی، صرافی بنارس از امضای قرارداد تبلیغاتی بی نظیر و چند ساله با فوتبالیست مشهور پرتغالی کریستیانو رونالدو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک بنانس اکسچنج، کریستیانو رونالدو ستاره مشهور فوتبال جهان به جای هزینه های میلیونی برای تبلیغات ترجیح داده شده در شبکه های اجتماعی با بیش از ۵۰۰ میلیون بیننده استفاده شود.

این معامله مربوط به عرضه چند محصول دیجیتال جدید است که در فضای مجازی با همکاری بازیکن مشهور پرتغالی به غول رمزارز فروخته می شود.

رونالدو گفت که مایل است از موقعیت خود برای عرضه این محصولات دیجیتال در فضای مجازی متعلق به صرافی بنسون نهایت استفاده را ببرد.

این فوتبالیست مشهور رمزار برای فضای مجازی بیگانه نیست. باشگاه او از لباس ورزشی به نام “تزوس” برای ترویج این کد استفاده می کند که بیشتر به قوانین محیط زیست متعهد است.

البته رونالدو در این مورد تنها نیست و ورزشکارانی مانند نیمار و سرنا ویلیامز قبلاً چنین قراردادهایی را با رمزارز امضا کرده اند و از این رو علاقه خود را برای همکاری با یکدیگر برای فروش محصولات دیجیتال اعلام کرده اند.

سرنا با شرکت ویلیامز به عنوان سرمایه گذار و مشاور استارت آپ فرانسوی Sourair که بازی های رایانه ای آنلاین را بر اساس تبادل عکس فوتبالیست های معروف تولید می کند، همکاری می کند.

به گفته مؤسسات پژوهشی اقتصادی، درآمد حاصل از فعالیت این گونه شبکه های مجازی در سال ۲۰۲۱ (۱۴۰۰) بالغ بر ۴۴.۲ میلیارد بوده است، اما از بهمن ماه تا اواسط فروردین ماه سال جاری (پایان اسفند ۱۴۰۱) هزینه آن ۷۵ درصد کاهش یافته است.

منبع: روزنامه پاریس

لینک کوتاهلینک کپی شد!