طرح های نوآورانه تاپ پلاس در همایش روز ملی فناوری اطلاعات رونمایی شد


در اولین همایش ملی فناوری اطلاعات با حضور بیش از پانصد نفر از مسئولان، کارشناسان و مدیران شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، دستاوردهای تاپ پلاس به عنوان مرکز تحقیقات و نوآوری شرکت تجارت الکترونیک پرشین (TOP) اعلام شد.

پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به مناسبت روز ملی فناوری اطلاعات گزارش داد که این برنامه با حضور شرکت های برتر و بیش از پانصد نفر از مسئولان، کارشناسان و مدیران شرکت های ICT کشور برگزار شد. سالگرد خوارزمی، پروژه های برتر، اجراها و بهره برداری ها.

مرکز تاپ پلاس که در سال ۲۰۱۹ با هدف معرفی گروه برتر به اکوسیستم استارت آپی راه اندازی شد، بر روی توسعه پروژه ها در زمینه های صنعت پرداخت، اعتبار، بلاک چین، گردشگری، مدیریت سرمایه و سهام و مدیریت مالی، شخصی و تجاری تمرکز دارد.

این مرکز با گذشت کمتر از دو سال از آغاز به کار خود، تاکنون موفق به اجرای سه پروژه در حوزه های وام، فروشگاه های اینترنتی و سیستم های پرداخت صندوق های دولتی شده و در حال توسعه پروژه های دیگری در بخش پزشکی است. درمان و بلاک چین

در حال حاضر سه طرح از پروژه های در دست اجرا توسط مرکز تاپ پلاس، سامانه خرید اقساطی (وامین)، فروشگاه اینترنتی (تاپ مارت) و سامانه انتقال وجه (RIS) است. سامانه تسهیلات خرید اقساطی وامینا با هدف ارائه خدمات فروش اقساطی به خریداران خاص، ارائه خدمات ارزش افزوده به طرفین قرارداد، بسترسازی برای ارائه تسهیلات خرید اقساطی و … راه اندازی شد.

همچنین فروشگاه اینترنتی تاپ مارت به منظور ارائه خدمات به صاحبان فروشگاه و ایجاد بستر فروش آنلاین و همچنین دسترسی آسان کاربران برای دریافت اقلام مورد نیاز خود طراحی شده است.

سامانه انتقال وجه (RIS) پروژه ای در زمینه مدیریت انتقال وجوه از حساب های دولتی به بانک مرکزی است که توسط نیروهای خلاق مرکز در شرکت تاپلاس در حال اجراست.

واریز و انتقال وجوه از حساب مراکز علوم پزشکی به حساب خزانه بانک مرکزی، تملک ۵۰ درصد سهم مراکز علوم پزشکی و ارائه خدمات به سایر مراکز و موسسات دولتی از جمله مهمترین اهداف این طرح است. در اجرای این طرح.

طرح‌های نوآورانه توکن مسکن و طرح‌های دارویی و درمانی به عنوان بخشی از برنامه توسعه محصولات تاپ پلاس آینده تعریف شده‌اند که در آینده نزدیک شاهد معرفی آن‌ها خواهیم بود.

تجارت الکترونیک پارسیان با بهره مندی از نخبگان جوان و متعهد، حس مشارکت بالا و کار تیمی مدون، منسجم، تلاش می کند تا با استفاده از محیط کاری پویا و خلاق، به شرکتی موفق و آینده نگر تبدیل شود. و پیشرفت برنامه هدفمند

منبع: روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان