عذرخواهی نیویورک به دلیل مرگ ناشی از کرونا در خانه های سالمندان پس از “19 ماه انتظار”نیویورک (PIX11) – وی گفت کتی هوچول فرماندار از کودکان بزرگسال خانه های سالمندان در بحران کرونا در یک جلسه خصوصی روز سه شنبه عذرخواهی کرد.

هوچول روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من از دردی که این خانواده های فقیر متحمل شدند عذرخواهی کردم.”

ویویان ریورا زایاس مادرش ، آنا را در خانه سالمندان لانگ آیلند در سال 2020 از دست داد و خواهرش نماینده خانواده در کنفرانس هوچول بود. آنها تنها نبودند: کودکان در سراسر ایالت والدین عزیز خود را در طول این فاجعه از دست دادند.

ریورا زایاس و خواهرش ، الکسا ، “صدا برای سالمندان” را زودتر در شرایط اضطراری COVID راه اندازی کردند – پس از آنکه رژیم کوئومو در مارس 2020 دستورالعملی مبنی بر اینکه خانه های سالمندان باید با بهبود بیماران مبتلا به COVID به امکانات خود ، پس از درمان در بیمارستان موافقت کنند ، اعلام کردند. .. این فرمان در اوایل ماه مه 2020 پس از افزایش اعتراض عمومی در مورد مرگ و میر خانه های سالمندان لغو شد.

ریورا زایاس گفت: “ما نیاز به پاسخگویی داریم.” “ما برای آن 19 ماه درخواست داده ایم.”

اندرو کومو فرماندار بود که خواهران گروه خود را تشکیل دادند. در آن زمان ، فرماندار کوئومو نگران بیمارستان های شلوغ در سراسر ایالت بود که با بیماران مبتلا به COVID بیش از حد نیاز داشتند و نیاز به تخت های ICU و تجهیزات تنفسی داشتند.

کوئومو در ژانویه امسال ، یک روز پس از آنکه لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالات متحده گزارش شدیدی صادر کرد و گفت وزارت بهداشت ایالت نیویورک کمتر از 50 درصد خانه های سالمندان COVID را گزارش کرده است ، گفت: “من معتقدم که همه بهترین کار خود را کردند.”

در شبی که گزارش AG منتشر شد ، بیش از 4000 مرگ بر اثر کووید به لیست اضافه شد. بیش از 15000 نفر که زمان خود را در بازسازی یا خانه سالمندان گذرانده اند ، بر اثر COVID جان خود را از دست داده اند.

هوچول گفت تصمیم گرفت این جلسه را پس از دیدن ران کیم در کنفرانس کوئینز برای ملاقات در خارج از دفتر خود در منهتن ، چند هفته پیش برگزار کند. فرماندار گفت که او کیم را کنار کشیده و به او گفته است که جلسه ای تعیین می کند. هوچول به کیم گفت: “بیا داخل”. “این خانواده ها را به اینجا بیاورید که سزاوار داشتن شخصی هستند تا به آنها در مورد آنچه که گذرانده اند شناسنامه بدهد.”

این جلسه روز سه شنبه در دفتر فرمانداری در شهر نیویورک برگزار شد. ریورا زایاس گفت: “کوئومو شانس را از دست داد.” او این فرصت را از دست داد تا نشان دهد دلش گرفته است. “

و در حالی که ریورا زایاس از گفتگوی قلبی هوچول راضی بود ، خانواده ها همچنین فهرستی از الزامات دولتی را در اختیار داشتند. آنها از دولت می خواهند که “قانون قربانیان خانه سالمندان” را تصویب کند که شامل ایجاد صندوق غرامت قربانی می شود. در حقیقت ، این می تواند میلیون ها نیویورک هزینه داشته باشد.

هوچول روز چهارشنبه گفت: “آنها در مورد صندوق غرامت قربانیان و کارگران صحبت کردند” و افزود که این صندوق به رأی و هر دو مجلس ایالت نیاز دارد.

خانواده ها همچنین نگران کمبود نیروی کار در خانه های سالمندان در نزدیکی ایالت هستند که توسط مقامات بحث برانگیز ایمن سازی بسته شده است. ریورا زایاس می گوید: “ما به او دفترچه دادیم و در آن عکسهای تعداد زیادی از بزرگان که می توانستیم وارد آن شویم وجود داشت.” “[To] مراقب ضررهایمان باشیم نه فقط اعداد. این چیزی است که برای همه نژادها و جنسیت ها اتفاق افتاده است. “

بیشتر از NEWS10

  • عذرخواهی نیویورک به دلیل مرگ ناشی از کرونا در خانه های سالمندان پس از “19 ماه انتظار”
  • یک مرد فولتون در پی تحقیقات متروکه موتورسیکلت دستگیر شد
  • اهالی مرز نگران دیدن اقوام خود هستند و به عنوان موانع مسافرتی در پایان خرید می کنند
  • جستجو در آلاباما برای یافتن دانش آموز مفقود شده از نیسکایونا ادامه دارد
  • مادر جوانی که به رود نیاگارا سقوط کرده در انتظار معجزه است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید