عرضه سرمایه تمدن برتری خود را ثابت کرد


غرفه شرکت تامین سرمایه تمدن در منطقه با ارائه مطالب و برنامه های جدید توسط ستاد رویداد KISHINVEX2022به عنوان یک غرفه عالی ارائه شد.

به گزارش خبرآنلاین، ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمندان. بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط KISHINVEX2022، بهترین غرفه های رویداد امسال در بخش های مختلف به شرح زیر معرفی شده اند:

۱- در زمینه ارائه مطالب و برنامه های جدید: شرکت صندوق سرمایه تمندان

۲- در زمینه طراحی و دکوراسیون غرفه: شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

۳- در زمینه خلاقیت ارائه برنامه ها و خدمات غرفه: سازمان بورس و اوراق بهادار، بانک شهر و گروه مالی بانک مسکان.

۴- در خصوص تعداد بازدیدکنندگان و پذیرش غرفه: شرکت ارتباطات سیار ایران (قسمت اول) و سازمان سرمایه گذاری و مشارکت مردمی شهرداری شیراز.

۵- با توجه به ارائه برنامه های جنبی و حضور مدیران ارشد در ایام برگزاری: سازمان خصوصی سازی، غرفه استان کرمان.

۶- در زمینه همکاری با ستاد نمایشگاه، رعایت قوانین و مقررات و هم افزایی با دستاوردهای بانک دیواس، بانک تجارت و بیمه کوثر.

۷- در زمینه همکاری در اطلاع رسانی و تبلیغات نمایشگاهی: گروه مالی پرشین

همچنین مقر این برنامه است KISHINVEX2022 از تمامی رسانه های حاضر در این رویداد تقدیر و تشکر می کند و رسانه های Burs 24 و Burs City را به عنوان رسانه های برتر رویداد معرفی می کند.

شرکت تامین سرمایه تمندان در نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس ۲۰۲۲) سامانه جامع مدیریت پرداخت را ارائه کرد. (IBpay)و سیستم معاملاتی eBay Trader PlusITrader+) ) رونمایی شد که وی همچنین سه قرارداد همکاری با بانک تجارت، شرکت تاپسی و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیس منعقد کرده است. از دیگر برنامه های این شرکت کنفرانس و نمایشگاه KISH INOX 2022 بود که با استقبال بازار سرمایه کشور مواجه شد تا نشست تخصصی نقش بسترهای مالی هوشمند در توسعه کسب و کار با محوریت بازار سرمایه کشور برگزار شود. کارگران