عکس/ داریوش فضیایی (عمو پورنگ) وضعیت غم انگیز مادرش را به تصویر می کشد!


داریوش فضیایی (عمو پورنگ) که پیش از این از آلزایمر شدید مادرش خبر داده بود، اکنون تصویری از وضعیت جدید او ترسیم می کند.

داریوش فضیایی (عمو پورنگ) صبح با کمال تعجب در هفته های اخیر و در واکنش به توهین های اینستاگرامی موضوع آلزایمر مادرش را مطرح کرد.

وی گفت: بیماری مادرش در روزهای اخیر رو به افزایش است. به گونه ای که روز و شب را فراموش می کند و حتی نامش را به یاد نمی آورد.

داریوش فضیایی (عمو پورنگ) وضعیت غم انگیز مادرش را به تصویر می کشد!

داریوش فضیایی حالا عکسی از مادرش در رختخواب منتشر کرده و در حاشیه آن نوشته است:

و این روزها پر از هیجان و اتفاقات است. با هجوم دستورالعمل های نامناسب. دیدن بیماری جعلی ننه چقدر غم انگیز است!

پروردگارا، به من صبر عطا کن، گویی انسانیت فراموش شده است.

بخوانید: عکس/ طنز داریوش فوزیایی (عمو پورنگ) برای مخاطبان خاصش!

بیوگرافی داریوش فتحیایی

داریوش فضیایی تهیه کننده برنامه کودک و نوجوان تلویزیون متولد ۱۳۵۲ است. او با برنامه آموپورنگ معروف است. او به دلیل نقش اصلی اش در این برنامه گاهی در رسانه ها با نام عموپورنگ شناخته می شود.

وی تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و در مقطع کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. در سال ۱۳۷۳ در ۲۱ سالگی وارد رادیو و تلویزیون شد و کار خود را به عنوان گزارشگر رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه های رادیویی عصر جمعه با لباس های مختلف ظاهر شد که از بارزترین آنها می توان به «گل پیسر» و «ننه بلکیس» اشاره کرد. او با برنامه «ما و تو» که به کارتون های درخواستی کودک اختصاص داشت، وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

در سال ۱۳۵۷ با سریال تورنگ و پورنگ در بین کودکان چهره شد و سپس در ماه رمضان سال ۱۳۸۰ با برنامه های کودک و نوجوان و اجرای نام مستعار هنری در بین کودکان و بزرگسالان محبوب شد. «عموپورنگ».