عکس/ زیباترین ورزشکار زن جهان صاحب فرزند شد


ماریا شاراپووا ستاره تنیس از تولد پسرش خبر داد و عکسی از پسر و همسرش در اینستاگرام منتشر کرد.

ماریا شاراپووا ۳۵ ساله و نامزدش الکساندر گیلکز این هفته صاحب یک نوزاد شدند و ماریا عکسی را با همسر و پسرش تئودور با ۴.۴ میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

ماریا شاراپووا یک فرزند دارد.

برنده پنج دوره گرند اسلم عکس را اینطور توضیح داد: “تئودور زیباترین، چالش برانگیزترین و گرانبهاترین هدیه ای است که خانواده کوچک ما می تواند داشته باشد.”

این تنیسور بازنشسته روس در ماه آوریل در روز تولدش از بارداری خود خبر داد.

ماریا شاراپووا زیباترین بازیکن زن جهان صاحب فرزند شد.

نامزدی

شاراپووا و گیلکس ۴۲ ساله در سال ۲۰۱۸ با هم آشنا شدند. سپس تاجر بریتانیایی در دسامبر ۲۰۲۰ به شاراپووا پیشنهاد داد و یک حلقه الماس ۳۰۰ هزار پوندی به ماریا داد. شاراپووا با اعلام نامزدی خود نوشت:

“از روز اولی که همدیگر را دیدیم، گفتم بله، این راز کوچک ما بود.” و گیلکس از ماریا تشکر کرد و نوشت: “تو من را به خوشبخت ترین فرد جهان تبدیل می کنی. من مشتاقانه منتظر هستم تا آخر عمرم از تو دوست داشته باشم و از تو بیاموزم.”

ماریا شاراپووا زیباترین بازیکن زن جهان صاحب فرزند شد.

بازنشستگی

شاراپووا در فوریه ۲۰۲۰ بازنشستگی خود را از تنیس اعلام کرد. و او نوشت: “چگونه زندگی را که هرگز نشناخته ای ترک می کنی؟

چگونه از رشته هایی که از کودکی در آن تمرین کرده اید، ورزشی که دوست دارید، ورزشی که اشک های ناگفته و شادی وصف ناپذیری را برای شما به ارمغان آورد، ورزشی که در آن خانواده پیدا کرده اید، هوادارانی که برای مدت طولانی پشت شما بوده اند، دور می شوید. ۲۸ سال؟ از شما حمایت کردند؟

ماریا شاراپووا زیباترین بازیکن زن جهان صاحب فرزند شد.

من تازه وارد این کار هستم. . پس لطفا مرا ببخش، تنیس. . من با شما خداحافظی می کنم.”

شاراپووا در آگوست ۲۰۰۵ در حالی که تنها ۱۸ سال داشت، شماره ۱ جهان شد و چهار بار دیگر این مقام را حفظ کرد. او پنج عنوان اصلی (دو قهرمانی اوپن فرانسه، یک اوپن استرالیا و یک اوپن آمریکا به اضافه ویمبلدون) در مجموع ۳۶ عنوان کسب کرد.