عکس/ میترا رفیع و گروه سر تا پا مشکی!


میترا رفیع بازیگر سریال بیهمگان تصویر جدید خود را به اشتراک گذاشته است.

به گزارش صبحگاهی، میترا رفیع در این عکس تمام لباس ها و عینک های خود را با رنگ مشکی ست کرده است.

میترا رفیع با لباس مشکی سر تا پا از او عکس گرفته است.

میترا رفیع در پربیننده ترین سریال پاییز

ایرنا: مجموعه تلویزیونی بیهمگان به کارگردانی بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی از مهر ۶ از شبکه سه آغاز شد و در آستانه پخش قسمت های پایانی خود از مهر و آبان (شراد ۱۴۰۱) پیشی گرفت و پربیننده ترین مجموعه تلویزیونی شد. ۶ میلیون نقطه ساعت

بر اساس اطلاعات موجود در سایت و اپلیکیشن تلویزیون، قسمت اول بیهمگان ۲۴۱ هزار بار و قسمت بیست و هفتم با ۲۵۷ هزار بار تماشا پربیننده ترین قسمت این سریال و پربیننده ترین قسمت تلویزیون است. نشان می دهد. در ماه اکتبر. سریال بیهمگان به طور میانگین در هر قسمت ۱۸۸۰۰۰ بازدید دارد.

بیشتر بخوانید:

عکس/ میترا رفیع یا الناز بیهمگان با گل دهانشان را بستند!

عکس/ سفر کشوری خاص میترا رفیع

علاوه بر میلیون‌ها بازدید آرشیو، بیش از ۷۰ هزار ایرانی در اولین پخش هر شب از بخش زنده شبکه سه، این سریال را به صورت آنلاین از تلویزیون تماشا می‌کنند.

همچنین ۱۷ قسمت از سریال بیهمگان جزو ۲۰ قسمت پربیننده تلویزیون در یک ماه اخیر است.

سریال بیهاماگان به تهیه کنندگی مهران مهام و نویسندگی علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی با محوریت چالش های خانواده و جوانان و در آستانه پخش آخرین قسمت خود است. این سریال هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه پخش می شود.

مهدی سلطانی سرستانی، میترا رفیع، سمیرا حسن پور، محمد صادقی، کاوه خداشناس، کاظم هژیرآزاد، سپند امیرسلیمانی، نسرین بابعی، جلیل فرزاد، زنده یاد زهره فکربور و…