عکس/ وقتی مازیار لرستانی می خواست جلو برود!


مازیار لرستانی معروف به شهر لرستانی پست جالبی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

به گزارش صبح امروز مازیار لرستانی با انتشار عکسی از دوران جوانی خود در لباس نظامی خاطره جالبی تعریف کرد.

او نوشت:

سالگرد جنگ / و خاطره تلاش نافرجامم برای اعزام به جبهه در سال اول دبیرستان / و در نهایت اجرای نمایش شهید گمنام به نویسندگی و کارگردانی خودم و دریافت جایزه ویژه. به جای اینکه جلوی بنیاد شهید باشند!

مازیار لرستانی می خواست جلو برود

شهره لرستانی: هر طرحی که ۹ سال به صداوسیما میدهم داده شده رد شده است.

ایسنا نوشته است که شهر لرستانی در خصوص انتصاب مدیرعامل جدید در سازمان صداوسیما هیچ ارتباطی با جنبش مردمی ندارد و می گوید هر طرحی که ۹ سال به صداوسیما داده شده لغو شده است.

شهره لرستانی بازیگر سینما درباره انتصاب جدید سازمان صدا و سیما و جوانان در این سازمان گفت: من کاری به انتصاب جدید و حرکت مردمی ندارم اما هر برنامه ای که ۹ سال به صدا و سیما داده ام. رد شده است. رادیو باید اجازه دهد ایده های دیگر و افراد جدید وارد شوند.

او یادآور شد: «من اجازه ندارم هر کاری را که می‌خواهم کارگردانی یا تولید کنم. برای من فرقی نمی کند که فردی که پشت میز می نشیند جوان باشد یا پیر. برای من مهم است که او باند و پارتی بازی نمی کند و متأسفانه تا به حال در صدا و سیما اغلب اینطور بوده است.

این بازیگر در پایان در خصوص انتصابات جدید، دیدگاه و پیشنهاد خود را اینگونه مطرح کرد: نمی دانم از این تغییرات بیرونی چه اتفاقی می افتد، باید نگاه اساسی مدیران به رسانه ملی تغییر کند.