عکس چهره طناز طباطبایی/نقاب عجیب


طناج طباطبایی تصویر خود را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است.

به گزارش صبحگاهی، طناج طباطبایی در این تصویر ماسک آرایشی بر صورت خود زده است.

طناز طباطبایی نقاب عجیبی روی صورت خود دارد.

طناز طباطبایی: «بی رویا» درباره اسکیزوفرنی نیست

بازیگر فیلم “بی رویا” گفت: با وجود اینکه لایه های روانی در این فیلم وجود دارد، اما این فیلم و نقش من درباره اسکیزوفرنی نیست.

ایرنا: نشست خبری فیلم سینمایی «بی رویا» ظهر امروز با حضور عوامل و اصحاب رسانه در محل جشنواره برگزار شد. آرین وزیردفتری (کارگردان)، هومن سیدی (تهیه کننده)، مهدی سعدی (تدوینگر)، طناز طباطبایی، مایده طهماسبی، صابر ابر، شادی کرم رودی و فرانک کلانتر، مجتبی فلاحی (بازیگر)، علیرضا برازنده (مدیر فیلمبرداری)، الهام معین (مدیر فیلمبرداری). طراح صحنه و لباس، زهرا علی اکبری (طراح صدا)، عظیم فراین (طراح گریم) در آن جلسه حضور داشتند.

بیشتر بخوانید:

عکس/ طناج طباطبایی پشتوانه ای بی نظیر برای خداحافظی مجری معروف تلویزیون

عکس/ نگاه معنی دار پارسا پیروزفر از تناج طباطبایی!

در آن جلسه طناج طباطبایی قهرمان فیلم بیرونی با اشاره به توضیحات اضافه شده در پایان فیلم بیرونی گفت: فیلمنامه و عوامل فیلم ویرویا به طور خاص به بیماری اسکیزوفرنی اشاره نمی کند بلکه بر اساس تشخیص کارگردان است. و برای اخذ مجوز نمایش و حضور در جشنواره فیلم فجر این توضیحات در انتهای فیلم اضافه شد که چنین برداشتی را ایجاد می کند.

طباطبایی با اشاره به اینکه رویا مربوط به انتقال هویت است، گفت: فیلمنامه را خیلی دوست داشتم و اتفاقی که در نیمه دوم فیلم افتاد برایم بسیار هیجان انگیز بود. وقتی وارد نقش شدم متوجه شدم بدترین اتفاقی که ممکن است برای آدم بیفتد این است که هویتش را از دست بدهد.