عکس/ گفتگوی غیرمعمول مهران غفوریان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش با توجه به خاتون!


شریک زندگی مهران غفوریان به رویداد بالا سریال خاتون مطلبی را آشکار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مهران دانستن درباره بالا سریال وارد گفتگوی عجیبی شد.

به وقت صبح- آریزو گووریان {در این} خصوص نوشت: آخه چرا اینجوری تموم شد؟ به همان اندازه شیرزاد به خاتون نرسد آرام {نمی گیرم}. لطفا به جمع کردن یکپارچه دهید

گفتگوی عجیب مهران غفوری و همسرش درباره خاتون

مهران غفوری در {پاسخ به} این پرس و جو نوشت:

توجه های همسرم

بیاموزید: عکس/حرکت غیرعادی شریک زندگی مهران غفوری جنجالی شده است

بیوگرافی مهران غفوری

مهران غفوری بازیگر، کارگردان، طنز، فیلمنامه نویس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجری ایرانی متولد ۳ شهریور ۱۳۵۳ در تهران است.

مهران غفوریان فارغ التحصیل موضوع به تصویر کشیدن اجتناب کرده اند دانشکده آزاد واحد تهران مرکزی است.

در سال ۱۳۷۳ اولین تخصص شخصی را در بخش ظاهر شدن تلویزیون همراه خود ایفای عملکرد در سریال لبخند ۳ به کارگردانی مسعود الرشیدی به انگشت آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۱۳۷۷ همراه خود سریال ۷۷ گل به بخش کارگردانی تلویزیون اتصال.

اجتناب کرده اند ضبط های مهران غفوری در بخش کارگردانی می توان به عناوینی چون سریال زیر آسمان، همسایه ها، ورود ممنوع، طبقه وسط، ۷۹ گله ردیابی کرد، اینها کم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عبارت به عبارت هستند.

او علاوه بر این شناخته شده به عنوان مجری در این سیستم های تلویزیونی امشو را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیولاها به نظر می رسد شد. خاتون، در اطراف لیلا، قبر مشترک، قورباغه، امشو، همراه خود ممکن است خوش بگذره، بازدید غاز، ما همه همراه خود هم هستیم، داش آکل، ۵۰ کیلو گیلاس، ما خیلی باحالیم، عطسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرد قورباغه اجتناب کرده اند تولید دیگری آثار مهران غفوری است. .